zabrinuta

onixss

Početnik
Poruka
43
drustvo,treba mi savet,mesec dana sam sa deckom i super nam je.ali nekoliko poslednjih dana mi se ne javlja,mobitel mu je skoro stalno iskljucen,zabrinuta sam da mu se nesto nije lose desilo,imam i njegov fiksni broj,ali ga nisam nikad zvala na taj broj,ne znam da li sad da zovem,zanima me sta se desava, brinem se, a opet plasim se da je on ok i da mozda hoce da me otkaci pa cu ispasti glupa.sta da radim, mozda je najbolje da cekam ili sta?hvala
 
Jel' skoro stalno ili stalno? Šta je u onim retkim slučajevima kad nije?
Zovi ga na fix, što ne bi? Nećeš ispasti glupa, to je skroz bzvz razmišljanje; on je glup ako isključuje mob. samo zato što hoće da raskine sa devojkom :roll:
Možda ga je izgubio ili mu neko ukrao a on ne zna napamet tvoj broj ili ne zna kako da te nađe?
Meni se stvarno to desilo sa sadašnjim mužem, taman u tom nekom periodu na početku zabavljanja:lol: totalno glupa situacija, ali ispade realna
 
Sta imas od cekanja...samo sekiranje.Zovi i razrijesi misteriju,radi sebe.
Moze se samo nagadjati sta je.Najlogicnije je da zeli mir,ili ne zna kako da ti kaze nesto pa rjesava cutnjom.
Opet pisem,radi sebe zovi,ako ne zeli vise s tobom,nista,nije on jedini na svijetu.;)
 
pa sad, da li ces ispasti gluplja ako zoves i pitas sta se desava ili ako reagujes kada ga u gradu vidis sa nekom drugom? u takvoj situaciji nikako ne mozes da ispadnes pametna. stisni zube i zovi
 
Ma bilo bi mi logično da se ne javlja na tel., ne odgovara na poruke i sl. ako hoće da raskine. Ali baš da isključuje tel. jer pretpostavlja da će ga ona zvati; ali samim tim biva nedostupan i za sve ostale:? nema logike

Zanima me samo ima li razloga da veruješ da mu se desilo nešto 'loše':?
jel' neki mutan tip?
ili, eventualno, ima li šanse da je oženjen?
kako imaš njegov fix - jel' ti sam dao ili ti je ostala nekad identifikacija?
Koliko uopšte on ima godina?
 
Moje je godiste,nije ozenjen i nema devojku osim mene.On me je zvao sa fiksnog na mobitel pa tako imam njegov broj, a on moj fiksni ni nema.Brinem zbog voznje,a i sklon je gubljenu stvari,izmedju ostalog i telefona.Jedino sto ga je drustvo izludjivalo na mobitel pa je govorio da ce uzeti jos jedan broj koji ce imati samo njegova porodica, pa kontam mozda je i to.A mislim da bi valjda javio da nece da se vidjamo.Onda nema druge nego da zovem i na fiksi,hvala.
 
Nemoj da zoves na fiksni.... on je neozbiljni klinjo...ako bi se nesto desilo, vec bi saznala....lose vesti brzo putuju...;)

Par dana se nije javio i dizes frku...sacekaj da se javi on tebi.
 
Misliiiim,samo ste mjesec dana zajedno.
Cim ti je dao fiksni,ne znam cemu frka.Mozda on i ocekuje da ga ti zovnes.
Mozda je u onom tripu,ja sam zadnji zvao,sad je na nju red:lol:
Mojra lijepo napisala,zoves i znas na cemu si.:)
 

Back
Top