Srbi mrze Srbe

GranVJ

Zainteresovan član
Poruka
170
Eto, prosao sam dosta sveta, ali ni u jednom nisam dizveo toliko mrznje prema svojima:D

Nema kod Siptara Gastarbaitera ili izdajnika, 90% njih su slozni i rade na svom velikom zadatku, to jest stvaranje velike Albanije.
U Srbiji sve naopako, i to vec otkad ikad. Da li je patoloska ljubomora u pitanju? da li Srbi vise vole novac nego bilo cega, pa zato i najvise pate ako ga nemaju?
Trpkovic je jedan jadan primer za jedno trulo drustvo, njegov svet je egoisticki i sve se za njega vrti iskljucivo oko licnog sopstvenog standarda, kako je drugima njemu je svejedno i zato on i ne razume, ako se drugi zalazu za svoj narod. I naravno, ko bolje stoji nego on, ne propusta priliku svoju bolest kroz razne uvrede (ma da mu ne ide) da iznese u javnost.
Kakav mu je avater? ako se Trpkovic identifikuje sa likom na slici, onda je mnogo cega jasno (iz Filma Gangs of New York).

No, takvi kao Trpkovic su vecite nule. Bio je to u bivsoj Slobinoj Jugi, sad je to isto u dos-ovskom haosu, ma kako god se zvala Srbija, takvi niskoumni ljudi su vecite nule, koje sanjaju neku bolju buducnost, samo da se promene politika i onda ce da tece med i mleko, ali zna se, malo morgen.
I tako preostaje tim propalicama nista drugo, nego da se bave brzom zaradom, u Srbiji to ide preko partija kao sto su DS ili LDP, najblize prijateljstvo sa celnicima tih partija kao Tadica ili narkomana Cede ti je isto, kao sestica u lotu. I tako se vrti njihov svet, nista nerade, sede kuci, ocekivaju da pare padaju sa neba, i ako im ne´ide kako zele, onda su drugi krivi. Cedisti su po tome poznati: Za sve i svasta im je kriv Milosevic, da nije zalosno, bilo bi i smesno (izgubili se u vremenu). Siguran sam, da se Hrvati i Siptari smeju nasem drustvu, sta kod nas ima pravo da vodi politiku, kod njih bi zaglavilo u roku od tri nedelje u zatvoru.
 
GranVJ

Немој да си наиван и немој ни случајно да поверујеш да су ликови као тај што си га навео СРБИ. То нису Срби - само се овде на пдф лажно представљају управо зато да би ти баш направио овакву тему. СРБИ НЕ МРЗЕ СРБЕ. Мрзе их ликови без идентитета који су или комуњаре који се својом "политиком" опредељују за поништавање било каквог националног идентитета и уопште постојања нације (интернационализам или глобализам), или су из мешовитих бракова па и сами више не знају шта су или су припадници новокомпонованих "нација" и репубЉика које су и основане и постоје искључиво НА МРЖЊИ ПРЕМА СРБИМА.

Такви ликови чине све и свашта (па и на овом пдф) ДА ПО СВАКУ ЦЕНУ УНЕСУ РАЗДОР или ЗАБУНУ МЕЂУ ОНО МАЛО СРБА ШТО ЈЕ ПРЕОСТАЛО.
 
GranVJ

Немој да си наиван и немој ни случајно да поверујеш да су ликови као тај што си га навео СРБИ. То нису Срби - само се овде на пдф лажно представљају управо зато да би ти баш направио овакву тему. СРБИ НЕ МРЗЕ СРБЕ. Мрзе их ликови без идентитета који су или комуњаре који се својом "политиком" опредељују за поништавање било каквог националног идентитета и уопште постојања нације (интернационализам или глобализам), или су из мешовитих бракова па и сами више не знају шта су или су припадници новокомпонованих "нација" и репубЉика које су и основане и постоје искључиво НА МРЖЊИ ПРЕМА СРБИМА.

Такви ликови чине све и свашта (па и на овом пдф) ДА ПО СВАКУ ЦЕНУ УНЕСУ РАЗДОР или ЗАБУНУ МЕЂУ ОНО МАЛО СРБА ШТО ЈЕ ПРЕОСТАЛО.

To mi je jasno, da mislim drugacije, vec odavno bi se odrekao Srbije. Ali i ti moras priznati, da takvih kod nas ima vise, nego sto jedno zdravo drustvo moze da podnese. Cedista i Tadicevih imamo pun kura.ac.
 
To mi je jasno, da mislim drugacije, vec odavno bi se odrekao Srbije. Ali i ti moras priznati, da takvih kod nas ima vise, nego sto jedno zdravo drustvo moze da podnese. Cedista i Tadicevih imamo pun kura.ac.

Увек смо кроз историју имали издајнике, тако да је издаја на неки начин постала део "фолклора". Шта можемо, такви смо какви смо. Битно је једино да спречимо издајнике у њиховом науму и да на крају ПОБЕДИ 'БОЖЕ ПРАВДЕ' .

- Срби су као народ веома тврдоглави и велики су ИНДИВИДУАЛЦИ - што је мени веома мило, а не као неки други народи да будемо СТАДО ГОВЕДА...
 
Увек смо кроз историју имали издајнике, тако да је издаја на неки начин постала део "фолклора". Шта можемо, такви смо какви смо. Битно је једино да спречимо издајнике у њиховом науму и да на крају ПОБЕДИ 'БОЖЕ ПРАВДЕ' .

- Срби су као народ веома тврдоглави и велики су ИНДИВИДУАЛЦИ - што је мени веома мило, а не као неки други народи да будемо СТАДО ГОВЕДА...

Ove tvoje tvrdnje su naročito bile izražene devedesetih. Tada stvarno nismo bili "stado goveda" koje su Milošević i Šešelj ubedili kako su oni jedini spas za Srbiju. Videlo se iz priloženog. Ne volim kad sam ironična, ali ne volim ni kad neko iznosi tvrdnje koje su neistinite.
 
Ooooooo Ujo Minhenski el si tio to nasao siptarsku snajku pa ih sad ovde hvalis ? Samo nemoj da te uvedu u neki kriminal cuo sam da su oni u dijaseri jako opasni ,mnogo gori od vas polu Srba sto se predstavljate kao Hrvati ,samo pamet u glavu da ne navuces neku bedu na vrat sebi :(
 
Uopste nije tacno da vas svet mrzi..mozda vam je lakse da tako mislite..

Medju Rusima, Grcima i Izraelcima imate mnogo simpatija..Kinezi, Franacuzi vas gotive....to sto rade zvanicne vlade neke drzave ..nema veze sa onim sta narod oseca....
cemu takvio samosazljenje i defetizam..
 
Ooooooo Ujo Minhenski el si tio to nasao siptarsku snajku pa ih sad ovde hvalis ? Samo nemoj da te uvedu u neki kriminal cuo sam da su oni u dijaseri jako opasni ,mnogo gori od vas polu Srba sto se predstavljate kao Hrvati ,samo pamet u glavu da ne navuces neku bedu na vrat sebi :(

Ti si toliko jadan, iskreno, uopste me ne nerviras:D, koliko god pokusao, ti si ziva komedija:D:D

Ako nisi pod drogama, onda sam ja Gandi:D

Molim te, nastavi, tvoje postove su zivi dokaz, sta droge mogu da naprave od jednog ......:D

Trpkovicu, forever:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

Back
Top