Rapidshare skidanje fajlova???

Pa sta ti nije jasno,skidaj u free verziji.
Jest da duze traje pogotovu ako imas adsl pa moras 5-10puta da radis reconect jer ti rapid ne dozvoljava skidanje vise od jednog fajla u roku od 3sata.
A jedan film ima vise delova:shock: pa ti vidi :roll:
 
Dole pri dnu stranica ima prazno polje gde pejstujes rapidshare link, ides dole na download, i to je to. Dnevno mozes 7 linka da dobijes. Znaci skidas sa rapidshrea kao free user, pa kad ti dodje pauza od 2h ti onda odes na ovu str, i tako agen end agen.:arrow::arrow::arrow:
 
Pa .... ako skidas nesto sto je iz 2-3 djela , a nemas vremena da cekas pauzu izmedju .... mozes to d a odradis sa adsl.om ;)

Rapidshare, svaki put kada se prijavis prepozna tvoju IP adresu , ne adresu tvog računara , već tvog adsl modema ili rutera. Rapidshare ne dozvoljava da kao free user skidas fajlove jedan za drugim , već ti daje pauzu od 180 minuta između skidanja fajlova. Ali samo sa te IP adrese. Način na koji to možeš da odradis je da re-konektujes , resetujes ili restartujes tvoj adsl modem , ali sve zavisi od toga na koji način se povezujes sa modemom. Jer ako imas neku manju mrežu i podešen modem da radi sa nekim podesavanjima , ako ga restartujes ili resetujes on ce izgubiti ta podesavanja.

Samim tim , kada se modem resetuje , on promeni svoju IP adresu , tj. provajder mu dodeli neku drugu adresu , i onda lagano odes na rapidshare i skidas.

A po meni najbolje rešenje je premium account. Za veoma sitne pare dobijes ogromne prednosti. Skidanje mnogo fajlova u isto vreme , bez čekanja između fajlova , fajlovi koje ti uploadujes se nikad ne brisu itd itd .... ;)

Toliko od mene :)
 
Ma razumem ja sta ti kazes ali nemoras da odvajas IP racunara od IP rutera.Bar ne u ovom slucaju.Cim se racunar nakaci na net dobija IP od provajdera i ona njegova postaje nevazna.Sluzi zamo za komunikaciju sa drugim racunarima ili sa ruterom.Direktno sa internetom nema veze.Indirektno da ali direktno ne.
Znaci bitna je ona IP sto ti provajder da.A to sto pominjes IP racunara moze samo nekog da zbuni i na kraju da ne ukapira nista.
Usao si u neke detalje koji nemaju kljucnog znacaja za problem i zato nisu toliko bitni.
 
Meni se ta poruka stalno javlja i nikad ništa nisam uspeo da skinem preko tog sajta! Samo toliko da se zna!

A, ima puno specijalaca na ovom forumu.
1. ADSL ne pomaze uvek. Meni na neobee to ne radi. Zavisi dal provajder ima da ti dodeli dr ip adresu.
2. Neko ko nema ADSL.

budalamm0.jpg
 

Back
Top