Rapidshare skidanje fajlova???

Ko ima para nije problem da kupi premium account,nego zna li neko gde moze na netu da se nadje rapidshare free premium account,jer koliko sma citao po ostalim forumima,rapidshare ponekad deli free premium accounte,samo treba znati gde i kada???Ako neko zna bas bi mi trenutno odgovaro one.Mozda nas za novogodisnje praznike iznenade pa puste neku seriju FREE PREMIUM!!!
 
Premium account kosta 1700 dinara za 3 meseca. Za jedan mesec platis oko 560 dinara. Po meni se isplati.
Ne kazem da imam para, ali ruku na srce za to sto dobijam od rapidshare 560 dinara se isplati svakako.

Cak sta vise ne trebas da imas kreditnu karticu niti paypal nalog da bi platio. Mozes i u postu uplatiti sa obicnom uplatnicom, bolje o tome pogledaj ovde => http://www.infopano.com/rsnalozi.htm

Ja sam na rapidshare skinuo oko 100 knjiga i mogu reci da se skoro sve te knjige placaju preko interneta, neke cak kostaju oko 200 dolara! Takodje, najnovije filmove, crtace.. sta god. Recimo zelim da ogledam Hitmena, Jarhead ili Van Helsina (naprimer) a nemam ih na racunaru. Stavim da se downloduje, dotle radim nesto.. prespavam, odem na trening itd. I kad zavrsim pogledam i vidim da mi je skinuo film, super.. pozovem drustvo i uvece ogledamo film. Za 560 dinara mogu da skinem 90 filmova mesecno.

Ne samo to, kad zelim da uplodujem neke fajlove i da ih prosledim kolegi u Zagrebu, Austriji, Japanu... uplodujem ih i nikad se ne obrisu! Svakako 560 dinara mesecno i nije neki novac. Verujem da mnogo njih zna nekoliko ljudi koji 'nemaju' para a potrose i vise od toga za gluposti.
Ja mislim da su rapidshare dali odlican uslov koriscenja. Pa sta je onda problem? Problem je kod ljudi koji nece da plate. I mislim da je cena svega toga 2 dolara, vecina bi i dalje kukala da ne plati. Pa znas sta..sve se placa u zivotu. Placas vodu koju pijes, placas struju koju trosis, placas benzin, placas hranu koju jedes, placas djubre koje izbacujes, placas porez na kucu u kojoj zivis. Pravilo jeste da ono sto koristis, moras i da platis. Po meni je sasvim ok ako nadjes nesto sa interneta sto se placa a skines za free. Ali ovo vredi platiti sa obzirom koliko dobijas.
 
STO SE TICE FREE NEMA NIKAKVOG NACINA DA SE RAPIDSHARE ZEZNE ALI JA SAM NAPRAVIO JEDNU FORU KOJA MI RADI SUPER.
IMAM ADSL 1MB/S KUPIO SAM PRODUZNI I NA KABLU STAVIO PREKIDAC. U PRODUZNI UKLJUCIO ISPRAVLJAC OD MODEMA I SAD OVAKO: OTVORIM OPERU NADJEM LINKOVE I POPALIM IH TAKO DA MI STOJE GORE I SKINEM PRVI KAD SE TO ZAVRSI ONDA PRETISNEM PREKIDAC I UDASIM MODEM (RADIM SA PREKIDACEM DA NEBIH ZBOG VELIKE KOLICINE GASENJA PREKIDACA NA MODEMU UPROPASTIM MODEM) PAR SEKUNDI I UPALIM MODEM SE PODIGNE ZA 30 SEKUNDI PRETISNEM FREE NA STRANICI I CEKAM 2.5 MINUTA I UPISEM SLOVA I SKIDAM DALJE ZNACI 3MINUTA IZMEDJU SKIDANJA.
CAK NE GLEDAM KAD ZAVRSI SKIDANJE ZATO STO U OPERI SAM NAMESTI DA KAD SE ZAVRSI SKIDANJE DA ZAZVONI.
15 MINUTA SKIDAM 3 ODMARAM 15 SKIDAM I TAKO U NEDOGLED.
:mrgreen:
 
STO SE TICE FREE NEMA NIKAKVOG NACINA DA SE RAPIDSHARE ZEZNE ALI JA SAM NAPRAVIO JEDNU FORU KOJA MI RADI SUPER.
IMAM ADSL 1MB/S KUPIO SAM PRODUZNI I NA KABLU STAVIO PREKIDAC. U PRODUZNI UKLJUCIO ISPRAVLJAC OD MODEMA I SAD OVAKO: OTVORIM OPERU NADJEM LINKOVE I POPALIM IH TAKO DA MI STOJE GORE I SKINEM PRVI KAD SE TO ZAVRSI ONDA PRETISNEM PREKIDAC I UDASIM MODEM (RADIM SA PREKIDACEM DA NEBIH ZBOG VELIKE KOLICINE GASENJA PREKIDACA NA MODEMU UPROPASTIM MODEM) PAR SEKUNDI I UPALIM MODEM SE PODIGNE ZA 30 SEKUNDI PRETISNEM FREE NA STRANICI I CEKAM 2.5 MINUTA I UPISEM SLOVA I SKIDAM DALJE ZNACI 3MINUTA IZMEDJU SKIDANJA.
CAK NE GLEDAM KAD ZAVRSI SKIDANJE ZATO STO U OPERI SAM NAMESTI DA KAD SE ZAVRSI SKIDANJE DA ZAZVONI.
15 MINUTA SKIDAM 3 ODMARAM 15 SKIDAM I TAKO U NEDOGLED.
:mrgreen:

A sad:

Prvo , nema potrebe da pišeš velikim slovima , jer to znači kao da se dereš. A za time nema potrebe ovde. To što si stavio prekidač ti ništa ne znači po pitanju da li ćeš upropastiti modem. Znači ideja ti je loša skroz. 1mb/s ti i nije neka jaka brzina. 15 minuta za 100 mb je mnogo.
A sve to što ti radiš sa prekidačem možeš da radiš i bez njega , tj da lepo sednes za kompjuterom i sam menjaš IP adresu modemu.
 
@ mucke

Pa to moze i najjednostavnijim resetovanjem modema jer imate dinamicke adrese. Problemi su za one sa statickim adresama.
Premda. priznaces, mnogo bre komplikovano. To znaci da moras na svakih 100MB da budes uz racunar.
Po mom misljenju "jeftinije" je kupiti premium.

I da.
Nemoj vise pisati velikim slovima. Sad gledamo kroz prste posto si nov. Sledeci post se brise ;)
 

Back
Top