pomoc !!!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja imam devojku skoro dve god i jako sam se smorio u vezi i sada bi da raskinem i neznam st da joj kazem i kako ? Sta da radim ?

budi pribran i ozbiljan. reci joj upravo to sto si nama, da si se smorio, da te tu nesto gusi. ne izmisljaj, nabacices joj nedoumice i sumnju i nesigurnost u sebe. budi iskren, na svako njeno pitanje odgovori potpuno otvoreno i onako kako zaista osecas. ne optuzuj. ne uvijaj ovo-ono. ne svadjaj se. budi blagonaklon. kako razumem, niste u neprijateljskim odnosima, zato budi blak, pun razumevanja i strpljiv, ma kakva njena reakcija bila.
 
budi pribran i ozbiljan. reci joj upravo to sto si nama, da si se smorio, da te tu nesto gusi. ne izmisljaj, nabacices joj nedoumice i sumnju i nesigurnost u sebe. budi iskren, na svako njeno pitanje odgovori potpuno otvoreno i onako kako zaista osecas. ne optuzuj. ne uvijaj ovo-ono. ne svadjaj se. budi blagonaklon. kako razumem, niste u neprijateljskim odnosima, zato budi blak, pun razumevanja i strpljiv, ma kakva njena reakcija bila.

Savrsen raskid! :)
 
jednostavno. objasnis joj da ona nije kriva ni za sta, i da si ti jednostavno izgubio interesovanje i da ne bi voleo da se ta vasa ''divna prica'' zakljuci lose. (znas ono-''ja g.... ti si sjajna)
pc.zene vole kad misle da one nisu krive i da je problem samo u muskarcima.
 
To je najbolje :) Verujem da ti teshko pada da joj to kazesh , ali kad se mora, mora se.Ja bih to po kratkom postupku........mislim dzabe sva objashnjenja kad ce to nju da zaboli , a ako budesh fin josh vishe ce da je boli
 
najvaznije je prilikom raskida ostati dosledan sebi.ako si sa nekim proveo dve godine, iz samopostovanja (pre svega) ces se potruditi da na civilizovan, ljudski, kulturan i blagonaklon nacin prekines tu vezu. a ta povredjivanja "za kraj" svrstavam u jako niske ljudske vrednosti. kakva god da je veza bila, zavrsnica treba da se izdigne iznad svega.
ps. da ne pominjem kako je "frajer" "raskinuo" sa mnom posle 1,5 godine. p.icka
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top