"Oliver poziva narod da izadje na Predsednicke izbore u Srbiji 20 januara 2008"!!!!!!

[[Darko_91]] *

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.795
Predsednik Skupštine Srbije Oliver Dulić raspisao je izbore za predsednika Srbije za 20. januar 2008. godine.

On je u izjavi za javnost izrazio očekivanje da će izbori biti prilika kada će se potvrditi zrelost našeg društva i da će kampanja koja predstoji biti fer i poštena.

'Svaki novi izbori prilika su da se ojačaju demokratske vrednosti i učvrsti stabilnost države. To je naročito važno danas imajući u vidu izazove pred kojim se Srbija nalazi a koji se tiču očuvanja teritorijalne celovitosti naše zemlje', rekao je Dulić.

On je pozvao sve građane Srbije da izadju na glasanje i da ne dozvole 'da se o našoj zajedničkoj sudbini odlučuje bez njih' i istakao da je izlazak na izbore građansko pravo, ali i odgovornost prema državi Srbiji 'u kojoj živimo i koju svi jednako volimo'.

Predsednik parlamenta je ocenio da su svaki izbori 'praznik demokratije, trenutak kada je narod istinski suveren u biranju svojih predstavnika'.

On se zahvalio na, kako je rekao, strpljenju i razumevanju svim građanima Srbije i društvenim akterima koji već duži period očekuju raspisivanje izbora ali i narodnim poslanicima i političkim strankama na angažovanju da se ispune svi uslovi da izbori za predsednika Republike budu raspisani uz apsolutno poštovanje odredaba Ustava i Ustavnog zakona.

Dulić je podsetio da te odredbe nalažu da izbori budu raspisani pre 31. decembra ove godine odnosno nakon donošenja zakona kojima se uredjuju položaj i izbori za predsednika Republike, odbrana i Vojska Srbije, spoljni poslovi i službe bezbednosti.

DSS: DS prekršila koalicioni sporazum

Demokratska stranka Srbije saopštila je večeras da je Demokratska stranka donela jednostranu odluku o raspisivanju predsedničkih izbora, čime je 'prekršila koalicioni sporazum da se sve važne odluke donesu konsenzusom unutar vladajuće koalicije'.

'Posle 19. decembra i sednice Saveta bezbesnosti Ujedinjenih nacija o Kosovu i Metohiji, Demokratska stranka Srbije će odgovoriti Demokratskoj stranci', najavljeno je u saopštenju.
 
Дулић био у Загребу и попушио хрватима. Каже посетио своје корене. Забалавио како хрвати морају имати сва права у Србији. А права Србима у геноцидној творевини хрватској, е то је небитно за дулића.

Дсс, Дс, све су то исте корумпиране продане душе. Нисам нациста. Кад видим како су млаки Срс. Гласао би за Национални Строј. Што моја мајка каже. У Србији треба много шљама почистити. Доста је било да Србијом владају комуњаре, усташе и којекакве козмополитске плачипиздурине. Ако се не кандидује Национални Строј, који би сигурно скупио најмање 20% у Србији. Онда једино остаје Срс. Остали су углавном исте комуњаре
 
Gastarbajterska Pesma


Osecam se ko poslednje *****
A to skrivam i cuvam ko tajnu
Samo cutim, a glasno bi psovno
Oj, Frankfurtu, ***** li ti Majnu
Ne izlazim, samo kuci sedim
Vredno sljakam svoje dane radne
Svaku marku gledam da pristedim
Jedva cekam da subota padne
Kad subotom narodnjaci dodju
Ja na vratu okacim kravatu
Pa izvedem sebe i gospodju
I ponesem celu svoju platu
Kada cujem zvuke rodnog kraja
Ja se onda otkacim do jaja
Kad muzika kolce mi zasviri
Praziluk mi iz dupeta viri

Pijem pice, jedem cevapcice
Sa kosulje pokidam dugmice
Pevaljka se malo razgoliti
Celo drustvo markama je kiti ...
U nedelju, u podne se budim
Da se bilo cega setim ja se trudim
Samleven sam ko mleveno meso
A mozda sam cak i zenu kreso

:mrgreen::mrgreen:
 
18:37
ДСС: ДС ПРЕКРШИЛА КОАЛИЦИОНИ СПОРАЗУМ

БЕОГРАД – Демократска странка Србије саопштила је вечерас да је Демократска странка донела једнострану одлуку о расписивању председничких избора, чиме је „прекршила коалициони споразум да се све важне одлуке донесу консензусом унутар владајуће коалиције”.
„После 19. децембра и седнице Савета безбедности Уједињених нација о Косову и Метохији, Демократска странка Србије ће одговорити Демократској странци”, најављено је у саопштењу.
Председник парламента Оливер Дулић расписао је вечерас изборе за председника Србије за 20. јануар.
 
Gastarbajterska Pesma


Osecam se ko poslednje *****
A to skrivam i cuvam ko tajnu
Samo cutim, a glasno bi psovno
Oj, Frankfurtu, ***** li ti Majnu
Ne izlazim, samo kuci sedim
Vredno sljakam svoje dane radne
Svaku marku gledam da pristedim
Jedva cekam da subota padne
Kad subotom narodnjaci dodju
Ja na vratu okacim kravatu
Pa izvedem sebe i gospodju
I ponesem celu svoju platu
Kada cujem zvuke rodnog kraja
Ja se onda otkacim do jaja
Kad muzika kolce mi zasviri
Praziluk mi iz dupeta viri

Pijem pice, jedem cevapcice
Sa kosulje pokidam dugmice
Pevaljka se malo razgoliti
Celo drustvo markama je kiti ...
U nedelju, u podne se budim
Da se bilo cega setim ja se trudim
Samleven sam ko mleveno meso
A mozda sam cak i zenu kreso

:mrgreen::mrgreen:

Ваша ЛДП-овска песмица је много једноставнија... а и брзо се учи... ипак мање пуши јер видно губиш разум:



 
Дулић био у Загребу и попушио хрватима. Каже посетио своје корене. Забалавио како хрвати морају имати сва права у Србији. А права Србима у геноцидној творевини хрватској, е то је небитно за дулића.

Дсс, Дс, све су то исте корумпиране продане душе. Нисам нациста. Кад видим како су млаки Срс. Гласао би за Национални Строј. Што моја мајка каже. У Србији треба много шљама почистити. Доста је било да Србијом владају комуњаре, усташе и којекакве козмополитске плачипиздурине. Ако се не кандидује Национални Строј, који би сигурно скупио најмање 20% у Србији. Онда једино остаје Срс. Остали су углавном исте комуњаре

bolje komunjare nego nacionalni stroj
 
rece dezertercka pic*ica sto pobeze iz zemlje da pusi svabi qurac za malo ojra :lol:

Ко о чему ***** о поштењу. Чеда се крио под сукњама 1999. Много сам Срба из дијаспоре срео 1991, 92, 93, 94, 95 и 1999 који су се борили на ратиштима за Србе.
 
[[Darko_91]] :
svetolik trpkovic ne 20 januar je nedelja! sta bi ti u ponedeljak izbore ?
pa mozda ne bi morao da ides u skolu :-D mada malo je nezgodno za svetoga Jovana al dobro domacini se loze na te datume u politickom kontekstu(mitrovdanski ustav i slicno ) pa ce im biti drago ,taman odem glasam i na slavu ,nije ni to lose :-D
 
Ко о чему ***** о поштењу. Чеда се крио под сукњама 1999. Много сам Срба из дијаспоре срео 1991, 92, 93, 94, 95 и 1999 који су се борили на ратиштима за Србе.

vidim da su sokole kod tebe razvijena samo krila a da dosta kuburis sa ocima!
 
pa mozda ne bi morao da ides u skolu :-D mada malo je nezgodno za svetoga Jovana al dobro domacini se loze na te datume u politickom kontekstu(mitrovdanski ustav i slicno ) pa ce im biti drago ,taman odem glasam i na slavu ,nije ni to lose :-D

Ти о славама да пишеш:lol:. Ко комуњара што је узео за славу тита. Тито и павелић су иста говна. А дрипци око њега се скупили као пацови.
 
vidim da su sokole kod tebe razvijena samo krila a da dosta kuburis sa ocima!

Имам ја одличан вид. Ти ако си био пунолетан 1991, и ако ниси дезертирао. На ратиштима си могао видети Србе из дијаспоре. Ја сам срео посебно 1992, 93, 94, 95 и 99 на ратиштима пуно Срба из дијаспоре.
 

Back
Top