prica

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
Covek heterosexsualac.Normalan mlad,lep,razvijen,kulturan i skolovan.
Vrlo uspesan i zadovoljan zivotom.

Parkira automobil ispred hiper marketa.Pored njega staje drugi automobil.Instinktivno pogleda,ko sedi u njemu.I taj pogled ga fascinira.Gledaju se oci u oci .Izgubljeni nepoznati ali ipak neka sila preti da razbije vec i onako zaledjena stakla.Napolju je hladno,ali on oseca toplinu.Ipak prvi se okrece izlazi iz auta.I krece u svom pravcu.Ali mora jos jednom videti taj lik i upamtiti.Ipak ta stvar mu se prvi put desila.A nikada o njima ni razmisljao nije.I hvata ponovo taj pogled isto toliko zbunjen i uplasen.Ali ipak nekako siguran i prodoran.I tako kako to u zivotu biva svako krece svojim putem.

Kada je se vratio shvatio je da tajanstvena osoba vise nije tu.Plima osecanja i cudnih zelja uzburkalo se u njemu.
Spoznaje nove momente njegove sexsualnosti.To ga plasi.
 
Ignorisi!
Svi mi nosimo klicu homoseksualnosti u sebi.
Ako pocnes da se preispitujes, kad tad ces to probati, ali naravno ne sa tim koga si vidio, nego sa nekim totalno desetim.
E, sad, da li ce ti se sad svidjeti ili ne, to je pitanje. Mislim da je bolje da ti se ne svidi.
I ja sam to osjetio i ignorisao...
 
I tako zbunjen odlazi svojoj kuci.Zeni koja ga ceka i voli.Nezna ni sam nista se nije dogodilo da bi rekao bilo sta ipak se oseca vrlo neprijatno.Skriti takvu stvar od osobe koju volis je nesto sto apsolutno nemoze biti dobro.Isprica joj..Ona pdusevljena mu kaze pa nadji ga upznaj i radi sta ti je volja.To je rekla jer je i sama bisex.Naravno kasnije utvrdjeno.
Kako naci iglu u plastu sena.
Ipak sudbina je nesto sto niko nece objasniti.Pa ja necu ni pokusavati ovom prilikom.
Diskoteka petnaest dana nakon susreta.
Krcata svi igraju.Oseca se miris cigareta marihuane koja je hvala bogu legalizovana.Alkohol Parfemi i znoj.Sve to je dovoljno da dusa se ispuni nekom tezinom koja preti da kao eksplozija vulkana,izazove erupciju i pocne da igramuz muziku.Njegova zena sa nekim ribama se vere po kavezu.Misli se ludija pusta nikada se nece opametiti a vec je presla tridesetu.Ipak je volim.Dugo nisam sebi priznavao svoju srecu.Koja mi je od Boga data.Da je imam takvu kakva jeste.Ali ja je volim toliko da mogu da eksplodiram od te ljubavi.
Medjutim.
Dok pusim drugi dzok i mislim se poslednji za ovaj mesec.Neka jeza.Nemoguce.Pa zar je ovo moguce.Kao da vidim iskonsku lepotu.I ponovo u masi ljudi on hvata moj pogled i smeje se.Taj osmeh je nesto sto nemogu da prihvatim razumno nesto najlepse sto vidim.

Prilazi i ja ga cekam.Dolazi i nehajno rece.Megamarketi su mesta gde ljudi uvek steknu pogresno misljenje o drugim ljudima.Da narovno prozreo je on mene.Ipak nisam gay nemam nikakva iskustva.Dobro imam neka ali to i nisu emotivna iskustva.
Ja mu odgovorim da pogledi ne iziskuju uvek potrebu za sexom.Sem toga nekada pogled govori u prilog prijateljstva.Ma sve je neobjasnjivo tesko.I tada na scenu stupa moja pametna zenica;
 
Sta je samnom.
Hm heterosexualac sa bisexualnim sklonostima.
Ko razume materiju shvatice i ove reci.
Zivot je sukob dobrog i zlog.
Svako od nas ima nekih sklonosti.
Neko prema bigamiji,neko prema pedofiliji a ja ja sam iskusio i muskarce i zene.U celoj toj grupi ja sam na nuli bisexualac.
I sada kad bih upitao kada sam bio srecniji.Koje od njih mene kao jedinku vise ispunio.
Nikada nisam bio dovoljno ispunjen.Uvek je falilo nesto vise.Cak i sada kada sam ozenjen.Osecam prazninu.To moja supruga zna zato sto i ona ima slicne probleme.
Neko ce reci.da smo bolesnici.Mi to i jesmo.Jer jos nije dokazano da ono sto ljudi poput nas upraznjavaju je normalna sklonost.A u nedostatku druge dijagnoze.Najlakse je reci da je neko bolestan.
 

Back
Top