VERUJETE LI U LJUBAV?

verujem u ljubav, ali znam da za tinejdzere ljubav nikad nece biti... stvarno, stvarno mozete biti zaljubljeni tek kad postane stariji, iskusniji i svesniji sveta oko vas a to tinejdzeri nisu jer su na prelasku iz dece u zrele osobe
 
verujem u ljubav, ali znam da za tinejdzere ljubav nikad nece biti... stvarno, stvarno mozete biti zaljubljeni tek kad postane stariji, iskusniji i svesniji sveta oko vas a to tinejdzeri nisu jer su na prelasku iz dece u zrele osobe

Slažem se...medju tinejdzerima postoje samo simpatije, poljupci, držanje za ruku, malo zaljubishka,aj i seks, ali ne i prave, istinske ljubavi...
Ali ja svakako verujem u ljubav, pa i u sudbinu...
 
prava ljubav nije trcanje za vrlinama i spoljasnjom lepotom...da istinski zavolis nekoga trebas da se zaljubis tj zavolis prvo njegove mane pa vrline tj aj da pojednostavim da ga zavolis bas takvog kakav je sa sve manama i vrlinama da volis to sto njemu smeta itd...to je istinska ljubav...
 
prava ljubav nije trcanje za vrlinama i spoljasnjom lepotom...da istinski zavolis nekoga trebas da se zaljubis tj zavolis prvo njegove mane pa vrline tj aj da pojednostavim da ga zavolis bas takvog kakav je sa sve manama i vrlinama da volis to sto njemu smeta itd...to je istinska ljubav...

Slazem se sa tobom.mada je to skoro nemoguce.ali to je stvarno prava ljubav.
 
Ne znam jos dal verujem.Mislim,jos sam klinka,to cu tek kasnije da iskusim,i nisam zrela,valjda cu biti:p...ali ljubav je sigurno jako lepa stvar...mislim,ako volimo roditelje,prijatelje,svoj komp:p,muziku,sto je i ljubav,samo drugacija,mozemo sigurno i da volimo...
 

Back
Top