Bugarska i turska muzika,orijentalni zvuk.Jeste li culi za Amzu?Ko slusa ovu muziku?

trubac19

Obećava
Poruka
55
Svi oni koji slusaju Bugarsku i Tursku folk muziku neka se jave ovde i nek kazu koga naj vise vole da slusaju,omiljene pesme,izvodjaci,sta im se svidja u toj muzici...i oni koji ne gotive bugarsku i tursku muziku nek kazu zasto je ne vole,sta im se nesvidja...ja naj vise volim od pevaca Muharema Ahmetija,Erdzana,Juliju Bikovu,Tarkan,Preslavu...Amza (klavijatura) je krajl ove vrste muzike.:)
 
puuuujebbote pas mater!ko da nam nije bilo dosta 500 godina turaka jos i njih da slusam!
pre cu onog debelog azisa:P:P

To je tvoje misljenje.Pa i zapad nas je bombardovao pre 8 godina,pa opet vecina srba slusa muziku sa zapada.Metal,rok,pop,tehno...ti smerovi muzike su potekli sa zapada.Pa sta?Kakve to ima veze,svaka je muzika lepa na svoj nacin,kad je u pitanju muzika ja ne gledam koja nacija svira,nego da li mi se muzika dopada.I kakve veze ima koje je ko nacije,u svakom narodu ima dobrih i losih ljudi,svi smo mi braca,ma kolko se delili.MIslim da mnogo pogresno razmisljas.
 
To je tvoje misljenje.Pa i zapad nas je bombardovao pre 8 godina,pa opet vecina srba slusa muziku sa zapada.Metal,rok,pop,tehno...ti smerovi muzike su potekli sa zapada.Pa sta?Kakve to ima veze,svaka je muzika lepa na svoj nacin,kad je u pitanju muzika ja ne gledam koja nacija svira,nego da li mi se muzika dopada.I kakve veze ima koje je ko nacije,u svakom narodu ima dobrih i losih ljudi,svi smo mi braca,ma kolko se delili.MIslim da mnogo pogresno razmisljas.

tako je.:D stvarno se salzem s tobom...ma pusti diffa....
 
a010.gif
 
Vi beogradski, nazovi, pankeri,
zivite od tudje stare slave
i ne smete da se vratite na ulicu –
da vam ne bi pale
krune sa glave.
Zakljucali ste se u svoje stanove,
plasite se sopstvene senke
i ne smete da se vratite na ulicu –
****** ce te vise,
nista ne smete!

Ama, slusajte of spring.
Ama, slusajte grin dej,
al’ za mene ce Blic
uvek biti zakon za sve!

Vi beogradski, nazovi, skinhedi,
zivite od tudje stare slave
i ne smete da se vratite na ulicu –
da vam ne bi pale
krune sa glave.
Zakljucali ste se u svoje stanove,
plasite se sopstvene senke
i ne smete da se vratite na ulicu –
****** ce te vise,
nista ne smete!
 

Back
Top