Brod za karibe samo sto nije posao koja zakasni nece ici

ena28:
Captain Jack Sparrow:
:shock: bljaaak fuj sta ti to visi medj dlakavim nogama pa ti nisi ni azijatkinja :twisted: :twisted:
nemoze ovo je krstarenje za ribice a ne za zvonare
:evil: :evil:

...nogice su mi vrllloo glatke...
...a, ne visi...
...mEni... :wink:..

ej ti izvini sto sam pogresio odi odiii da ti sa zvoncicima mislim sto ih nemas odiii imam ja kabinu za tebe svidece ti se a dobices i lance na poklon za obe rukice i veslo mislim o boze sta mi bi nije veslo samo ti odiii :twisted: :twisted: :evil: :evil:
 
ja sam iskusan kapetan nema frke samo da nafatam onog zvonara treba da vesla neko kad je bonaca !
e eno ga vidi sad vezo zvoncz oko skocnog zgloba ko da sam ja corav pa da ga neprepoznajem al samo polako da se neotkrijemo dok ga ne okujmo u potpalublje :twisted: :twisted:
hm hm eeehm ti devojko ehmm sa zvoncicima namedj mislim na nozicam odi na brod ma necemo ti nista casna piratska :roll: :roll: ( :twisted: :twisted: :twisted: )
 
Krcko Orashchic:
Auuuu sve same devojke koje se otimaju za plovidbu po Karibima ? da li je moguce da nijednu nezanima makar i cyber jedrenjei to sa zurkom i rostiljem ja bi bogme tamo iso al onaj Jack ... kapetan zajbn neki tip ko zna sta moze da uradi kad se napije :roll: gledo ja film :? :? :?

Pa zar ne vidis da polomise i noge i ruke...da se domognu Kariba...Ali ajde to ,vec za kapetanom poludise... :lol:
 
limunada:
Krcko Orashchic:
Auuuu sve same devojke koje se otimaju za plovidbu po Karibima ? da li je moguce da nijednu nezanima makar i cyber jedrenjei to sa zurkom i rostiljem ja bi bogme tamo iso al onaj Jack ... kapetan zajbn neki tip ko zna sta moze da uradi kad se napije :roll: gledo ja film :? :? :?

Pa zar ne vidis da polomise i noge i ruke...da se domognu Kariba...Ali ajde to ,vec za kapetanom poludise... :lol:

aha vidim sve tucha koja ce da mu se uvali na krstarenje :D :D :D ha haa To mora da je braon jahta ispod sahta ha haaa :evil: 8)
 
Krcko Orashchic:
limunada:
Krcko Orashchic:
Auuuu sve same devojke koje se otimaju za plovidbu po Karibima ? da li je moguce da nijednu nezanima makar i cyber jedrenjei to sa zurkom i rostiljem ja bi bogme tamo iso al onaj Jack ... kapetan zajbn neki tip ko zna sta moze da uradi kad se napije :roll: gledo ja film :? :? :?

Pa zar ne vidis da polomise i noge i ruke...da se domognu Kariba...Ali ajde to ,vec za kapetanom poludise... :lol:

aha vidim sve tucha koja ce da mu se uvali na krstarenje :D :D :D ha haa To mora da je braon jahta ispod sahta ha haaa :evil: 8)

pa da li si ti normalan :evil: :evil: za brod ima da padne krv ... :shock: :shock: :twisted: :twisted: ima ti da mi ides na dasku pa da plivas odi vamo barabo jedna ili da te stavim u podpalublje sa onim....
jao kako si me iznerviro ako neznas sta ces idi krckaj si orahe da ti ih nebi ja skrcko komprende :x :x :evil: :evil:
 
Devilishgirl:
Odavde brodom? :lol: Sanjaj sinko. Ja sam ozbiljna devojcica...od Atine do Krita 10 sati....brrrr, to sam izdrzala, ali u ovom slucaju samo ako je brod sa krilima :lol:

pa neznas nista pile malo rogato vidis nije to obican brod to je najbrzi brod na karibima a izvalis se u ligestul pa pijuckas limunadicu a ja kao slag na tortu castim te masiranjem stopala dok nas robinje rashladjuju sa palminim liscem ... a mozda bi volela kokosovo mleko iz sveze presecenog kokosa pa mozes da i kokosovo meso sastruzes unutra a voda biser plavi sija....
grdno bi se prevarila da nepodjes :wink: 8) :D
 

Back
Top