Ima te li krst oko vrata?

Krst oko vrata ...

  • ....imam

    glasova: 18 26,5%
  • ...nemam...

    glasova: 19 27,9%
  • ....imao/la sam više ne!

    glasova: 14 20,6%
  • Tražim neki lep..

    glasova: 2 2,9%
  • Nisam vernik

    glasova: 10 14,7%
  • Nisam vernik ali ga nosim za sreću

    glasova: 0 0,0%
  • Nisam hrišćanin

    glasova: 5 7,4%

  • Ukupno glasova
    68
  • Anketa je zatvorena .
Nosila sam ga jedno vreme-godinama non stop...prelep je i star.kako sam prestala da nosim zlato tako je i on zavrsio u kutiji za nakit.Inace,imam nekoliko komada nakita sa krstom i to vise posmatram kao modni detalj nego kao simbol vere.
Moja vera je u meni:)
 
ma ne cveljam-sta god to znacilo nego pitam....interesuje me jednostavno sta to znaci za tebe...da li je u pitanju estetski dozivljaj, religiozni ili nesto drugo...sta ti znaci ako vec budes znao sve to???...jednostavno me interesuje tvoj sistem "kategorizacije"...nema ljutis...i da li moze da se postavi neko pitanje direktno, a da se ne shvati kao atak???...eto hhhh
 
Pa slično se sličnom raduje...volim ljude koji veruju u silu krsta ,i slušam mišljenja zašto neko nosi krst a ne veruje ili zašto ga uopšte ne nosi...znači ovo mi nije biti ili ne biti...samo da vidimo ko kako gleda na krst oko vrata...ništa duboko u pravu si...eto hhh
 
meni je posebno drag jedan od cilibra...dobila sam ga jos kao klinka od jednog kucnog prijatelja...i nosila sam ga sve dok ga nisam slomila...pa sam uzela da ga prilepim...pa ga sad brizno cuvam...a u generalu krst sam prestala da nosim kada sam shvatila da to parce materije nema nikakvu silu dok joj je ja ne udahnem, ili neko drugi...ja ne verujem u silu krsta, ni u silu polumeseca, ni u silu krisne, ni u silu ne znam cega...verujem u sebe, u svoj "krst" u sebi, u moju veru...a nosim ga cisto estetskih razloga sada, jel te sada....s vremena na vreme
 

Back
Top