Problem: graficka kartica ili monitor ili...?

milance_pv

Početnik
Poruka
4
Ovako: U toku igranja igrice racunar se restartovao. Nakon toga nemam nikakvu sliku na monitoru. Kada otkacim monitor od kucista, javlja mi da nema ulaznog signala (No Input Signal)... Racunar radi normalno: podize sistem, pokrece aplikacije... Od kontrolnih lampica na kucistu racunara, svetli samo crvena (HD). Pokusao sam i ovo: izvatio sam modul graficke kartice i startovao racunar. Nisam mogao da verujem, ali racunar radi normalno! U ovom slucaju svetle obe lampice na kucistu (crvena i zelena)... Jos da kazem da nemam integrisanu grafiku... Molim za pomoc. Makar da mi neko kaze u cemu je stos... Hvala :)
 
Pa, dosta je cudna stvar... Znam da radi normalno jer preko multimedija tastature ukljucim muziku i radi skroz ok. Medjutim, komp mi radi i kada je modul graficke kartice izvadjen iz kucista!? Nema nikakvog BEEEP i sl... Odneo sam moju grafiku na drugi racunar i odmah se cuje BEEEEP BEEEP BEEEP i ne moze da podigne sistem. Znaci li to da je, definitivno, crkla grafika? I, jos jedna stvar, kako je moguce da mi racunar funkcionise bez grafike?
 
Pa, dosta je cudna stvar... Znam da radi normalno jer preko multimedija tastature ukljucim muziku i radi skroz ok. Medjutim, komp mi radi i kada je modul graficke kartice izvadjen iz kucista!? Nema nikakvog BEEEP i sl... Odneo sam moju grafiku na drugi racunar i odmah se cuje BEEEEP BEEEP BEEEP i ne moze da podigne sistem. Znaci li to da je, definitivno, crkla grafika? I, jos jedna stvar, kako je moguce da mi racunar funkcionise bez grafike?

Znaci ustanovio si da je crkla graficka, cim nece da radi na drugom kompu. E sada, da tvoj komp radi bez graficke???:confused: Jedino ako na ploci imas neku integrisanu graficku
 

Back
Top