Sindikat [ne, ne beogradski]

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ivan015

Iskusan
Poruka
6.657
Evo taman spomene covek neki sindikat oni zatvore temu... ko to sabotira sindikat koji su to tajkuni predlazem da se oformi anketni odbor da se utvrdi ko se to mesa u unustrasnje stvari NSUS-a :lol::lol::lol:

e ljudi dosta su nas muzli ae taj Nezavisni Sindikat Ucenika Srbije pa da mi zatrazimo reformu skolstva i ako ne zapocnu rad na tome lepo stupimo u strajk i vratimo casove na pola sata dok se ne odviknemo...nema nista od ovih profesora vidite da su gubavci... :lol::lol:
 
Dokle, jos 10 casova dok ne pocne jutarnja smena? I nama...al kad tad mora prestati...a tad nastupamo mi...

Sindikat ce odrzati podelu debelih svinja sutra u 14h [ovo sam naucio o poslovanju sindikata... daj im meso i moz da radis sta ti je volja] u radnim prostorijama...ponesite clanske knjizice i izvod iz njige rodjenih za sve clanove porodice... :mrgreen:
 
narod je stoka i treba ga motikom tucji.
ja nemam motiku al imam lance i shto je josh vazhnije - katance.

bezi mani se tih katanaca taman sam poceo da se bavim politikom a vi biste vec da zakljucavate...sto mene sto temu...

Nemoj biti tajkun i domaci izdajnik... :lol::lol:

ps. sad ozbiljno: ova tema nije nista vise offtopic nego bilo koja druga i stvarno ne vidim zasto bi zakljucavao... malo zezanja nije na odmet a tebi nista ne znaci jedna tema vise manje...:roll:
 
ljudi ali znaci bez zezanja ja sam za ovo 100% slazem se da treba da se oformira neki ucenicki sindikat ako je neko zainteresovan nek mi se javi na pp ostavite mi msn pa cemo se naci 1 dan svi da organizujemo kako sta i da legalizujemo ovo drustvo jer po zakonu imamo pravo da pravimo drustva i legalizujemo drustva, tako da javite se :D
 
:lol: delyje skroz zanimljivo...razmishljala sam...da nema nas oni i ne bi primali plate ;p
bykvalno zavise od nas kao i mi od njih ;p a i shta nam je falilo kad smo imali po 30 min chasove ;p
jao sytra kad pomislim 45 qq majko...
i samo chekam dan kada tjy qkati za srednjom i kako bih radije zelela da chasovi trajy po 2h nego da idem na posao or fax :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top