Sindikat [ne, ne beogradski]

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bas volim sto moji color-tekstovi ukrasavaju forum 8)
Ovako.......u pravu si,ako se SVI sloze,bas zato nam i treba NSUS da bi se svi iz svake skole dogovorili.....i onda nece moci nama nista,kad cuju da je u svakoj skoli tako. . . . . . . ..
 
Bas volim sto moji color-tekstovi ukrasavaju forum 8)
Ovako.......u pravu si,ako se SVI sloze,bas zato nam i treba NSUS da bi se svi iz svake skole dogovorili.....i onda nece moci nama nista,kad cuju da je u svakoj skoli tako. . . . . . . ..

e od svih nas oduzmi strebere koji ce da se stekaju profesorima......:roll:
treba i formalno da osnujemo NSUS, da se sve stavi na papir.

aj da vidimo ko su kandidati za sekretara,potpredsednika i predsednika?
ja predlazem Sanjicu!:lol:
 
nama je danas zadnji dan shtrajka, od sutra su nam chasovi po 45 min.
povecjali im plate! nek crknu!!!!! :evil:

Nama od sutra...maaaaaaamaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nemoj mi to raditi......a bas je bilo lepo...mislim,daj,tri nedelje imamo po pola sata,kad sutra budu bili 45 min.,trajace kao vecnost...aaa...prvo nas razmaze,pa nam vracaju na staro...oni su krivi...ja stvarno ne kontam sta ce im vece plate(mada,uvek moze vise,sto da ne:lol:),kad u skoli budu nekih 4 ili 5 sata(i to najvise!!),i sad se tu p.r.o.s.e.r.a.v.a.j.u...e ljudi moji...:roll::-)
 
Jaoj meni od sutra pocinje pakao od 45 min.....a taman su nas pustili da se naviknemo na ovih 30 min. i mozda da se nadamo da ce skroz da prestane skola........a ono ponovo...neee :9 :( :(

I chek, shta bi radila onda? Ostala glupa do kraja zhivota, i zaposlila se kao chistach ulica? Stvarno ne razumem tu logiku...

@All
I koja je poenta shtrajka? Da chasovi budu po 30 min? Ma nemoj. Mogli ste da idete 5, 7, 9, 11 godina, po 45 min, a sad vam se najednom diglo da to ne mozhe vishe tako? Hah. :lol: Neko reche da profesori nisu nishta bez vas, ajde malo kontra - ne biste ni vi bili nishta bez profesora, ostali biste ignorantne budale do kraja zhivota... TT
P.S. Chak i da nekim chudom usvoje to, samo chekam trenutak kad krenu kontrolne, i izjava tipa "pa kako vi mislite da mi uradimo kontrolni za 30 min? mi tjemo da se zhalimo!"... Ccc...
 
I chek, shta bi radila onda? Ostala glupa do kraja zhivota, i zaposlila se kao chistach ulica? Stvarno ne razumem tu logiku...

@All
I koja je poenta shtrajka? Da chasovi budu po 30 min? Ma nemoj. Mogli ste da idete 5, 7, 9, 11 godina, po 45 min, a sad vam se najednom diglo da to ne mozhe vishe tako? Hah. :lol: Neko reche da profesori nisu nishta bez vas, ajde malo kontra - ne biste ni vi bili nishta bez profesora, ostali biste ignorantne budale do kraja zhivota... TT
P.S. Chak i da nekim chudom usvoje to, samo chekam trenutak kad krenu kontrolne, i izjava tipa "pa kako vi mislite da mi uradimo kontrolni za 30 min? mi tjemo da se zhalimo!"... Ccc...

u pravu je lik, kad sam rekao da uradimo nesto nisam mislio strajk odma jbt, dajte malo razmisljate, nismo ni uslove dali a odma strajk :D, znaci sto se mene tice ja predlazem da osnujemo organizaciju i da mu damo ime na foru Sindikat Ucenika Srbije (SUS), da se prvo organizujemo, da vidimo sta kako, napravimo neka pravila i zakone koje cemo svi da postujemo jer bez zakona nema nista, bilo bi lepo kad bi mogli da napravimo i sajt i forum, podrazumeva se da legalizujemo tu nasu organizaciju, da uspostavimo neki glavni odbor i predsednika udruzenja, to se naravno ne moze uraditi odmah ali nije ne izvodivo, ajmo polako, video sam da ima zainteresovanih kao i sto sam ocekivao pa ajmo da prvo vidimo ime, sto se mene tice meni se ovaj sus svidja pa ajde glasajte da li ste za ovo ime ili ne, posle krstenja, svi koji cete definitivno hteti pristupiti posaljite mi poruku da vidimo ko je sve tu, ja cu se raspitati malo detaljnije u vezi osnivanja organizacije ove sta nam treba od papira i tako to, pa onda mozemo da vidimo za taj odbor i predsednika, ostatak cemo posle, ajde sad znaci glasajte za ime....
 
u pravu je lik, kad sam rekao da uradimo nesto nisam mislio strajk odma jbt, dajte malo razmisljate, nismo ni uslove dali a odma strajk :D, znaci sto se mene tice ja predlazem da osnujemo organizaciju i da mu damo ime na foru Sindikat Ucenika Srbije (SUS), da se prvo organizujemo, da vidimo sta kako, napravimo neka pravila i zakone koje cemo svi da postujemo jer bez zakona nema nista, bilo bi lepo kad bi mogli da napravimo i sajt i forum, podrazumeva se da legalizujemo tu nasu organizaciju, da uspostavimo neki glavni odbor i predsednika udruzenja, to se naravno ne moze uraditi odmah ali nije ne izvodivo, ajmo polako, video sam da ima zainteresovanih kao i sto sam ocekivao pa ajmo da prvo vidimo ime, sto se mene tice meni se ovaj sus svidja pa ajde glasajte da li ste za ovo ime ili ne, posle krstenja, svi koji cete definitivno hteti pristupiti posaljite mi poruku da vidimo ko je sve tu, ja cu se raspitati malo detaljnije u vezi osnivanja organizacije ove sta nam treba od papira i tako to, pa onda mozemo da vidimo za taj odbor i predsednika, ostatak cemo posle, ajde sad znaci glasajte za ime....


pa niko ovde i ne misli odmah da ide u strajk,nego to je cisto malo da se zainteresuju ljudi.....

SUS moze,a svoj predlog za predsednika sam dao!:lol:
 
u pravu je lik, kad sam rekao da uradimo nesto nisam mislio strajk odma jbt, dajte malo razmisljate, nismo ni uslove dali a odma strajk :D, znaci sto se mene tice ja predlazem da osnujemo organizaciju i da mu damo ime na foru Sindikat Ucenika Srbije (SUS), da se prvo organizujemo, da vidimo sta kako, napravimo neka pravila i zakone koje cemo svi da postujemo jer bez zakona nema nista, bilo bi lepo kad bi mogli da napravimo i sajt i forum, podrazumeva se da legalizujemo tu nasu organizaciju, da uspostavimo neki glavni odbor i predsednika udruzenja, to se naravno ne moze uraditi odmah ali nije ne izvodivo, ajmo polako, video sam da ima zainteresovanih kao i sto sam ocekivao pa ajmo da prvo vidimo ime, sto se mene tice meni se ovaj sus svidja pa ajde glasajte da li ste za ovo ime ili ne, posle krstenja, svi koji cete definitivno hteti pristupiti posaljite mi poruku da vidimo ko je sve tu, ja cu se raspitati malo detaljnije u vezi osnivanja organizacije ove sta nam treba od papira i tako to, pa onda mozemo da vidimo za taj odbor i predsednika, ostatak cemo posle, ajde sad znaci glasajte za ime....




slazhem se i ja 100%, extra je i taj naziv SUS
sanja za predsednika! :D
 
Neko reche da profesori nisu nishta bez vas, ajde malo kontra - ne biste ni vi bili nishta bez profesora, ostali biste ignorantne budale do kraja zhivota... TT
:arrow:
razmishljala sam...da nema nas oni i ne bi primali plate ;p bykvalno zavise od nas kao i mi od njih ;p
P.S. Chak i da nekim chudom usvoje to, samo chekam trenutak kad krenu kontrolne, i izjava tipa "pa kako vi mislite da mi uradimo kontrolni za 30 min? mi tjemo da se zhalimo!"... Ccc...
pa za ove 3 nedelje mi smo imali gomily kontrolnih i pismenih vezbi...i svi profesori sy yklopili zadatke koji mogy da se reshe za pola sata...

edit: i ae ne primajte se da tje to da vam "ypali"... ;P mozete samo ovde da se igrate i da birate predsednike y RL vam to netje yspeti 100% :)
 
Alo alo alo bre...nema me jedan dan prebise me one budale sto sam im dao plecku od tovljenika umesto butkicu a vi cak niste ni dosli na podelu svinja... a ovde vec izabraste predsednika...

Moze Sanja da bude al podpredsednik ovo je moja ideja imam i zahteve i sve...samo sam cekao da se slegne prasina i sada vidim da bih imao lepu podrsku...

Znaci osnovacemo pre ili kasnije...nije pitanje vremena...a zahtev...zahtev je hitna reforma skolstva... ako ne izvrse reformu mi onda u strajk po pola sata...ako izvrse reformu bice laganica uciti i nece biti problema ni casovi po 45min... :D

znaci nemojte ovde te rebelske fore...ja sam samozvani predsednik NSUS [i nemoj da je neko pomislio da menja ime]...i da...ja sam veliki diktator :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top