Tomb Rider again

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dvr

Aktivan član
Poruka
1.501
2Markoca

Kakvo je ovo zatvaranje teme?

Na istoj temi je postovao mod Dejan i tražio mi screen shot i nije dečko polemisao pirateriju, šta je sa tobom?

Ne radi se ovde o nikakvom softveru niti nečemu toliko bitnom za tvoj postupak, nemoj da se iživljavaš na sitnicama ;).

I koliko vidim uklonjena je i ta njegova poruka o screen capturu....šta se dešava??????

nvm

Pozz i tebi Dejane i evo screen-a



Očito fali exe fajl koji bih pokrenuo.

P.S. Dole pri dnu captura su fajlovi 24,25,26 da ne dođe do zabune :)
 
dvr..

ne uzimaj markoci za zlo,
logikom stvari jeste tako, ali niko nije siguran u to da li je ili ne pitat..

Bilo je jos dosta slicnih tema, neke su obrisane, neke zakljucane etc..

Sad, da nedostaje .exe fajl, moguce je, ali ako je "kopija" vjerodostojna onoj koja je "radila" onda bi trebalo da na toj bude i famozni .exe fajl..

I jos jedno..

Da li si pokusao sa montujes sve ovo sa Alkoholom 120%..

btw.. Dejan je svoju poruku obrisao sam.
 
jesi procitao readme i onaj PNG image jesi otvorio...kao zadnju mogucnost nadji negde na internetu "premaz" za exe fajl koji bi trebalo da postoji i samo ga ubaci tu...mozda upali ali to porbaj medju zadnjim alternativama...
 
Izgleda da te je prodavac u radnji ;) gde se prodaju igrice malo *.bao.
Mada pokusaj pre nego sto mu uzmes pare i kusur da sa win rar-om te fajlove odpakujes. Mozda je igrica iz vise delova (pricam za ove fajlove: bigfile01, 02, 03, 04, 05, 06...).
A probaj i to sto kaze GZ za Alkohol.

btw: eno ti readme.doc tamo sve pise pretpostavljam.
 
GZ:
ne uzimaj markoci za zlo,
logikom stvari jeste tako, ali niko nije siguran u to da li je ili ne pitat..
Ne uzimam naravno, samo nema potrebe za takvim nastupom, jer jedan mod progleda kroz prste, a drugi se nađe da mudruje, ovo kao ono sa dobrim i lošim policajcem ;).

Probao sam sa svim virtuelnim stvarima i ništa..

Nisam ovde bio odavno i odmah problemi, pih jesam maler ...:)

korisnik:
jesi procitao readme i onaj PNG image jesi otvorio...kao zadnju mogucnost nadji negde na internetu "premaz" za exe fajl koji bi trebalo da postoji i samo ga ubaci tu...mozda upali ali to porbaj medju zadnjim alternativama...
Čitao sve živo, probao takođe, siguran sam sada da mi nešto fali što bi pokrenulo igru.

Našao sam nešto na netu sada ću da probam pa ću javiti.
 
REŠENO,

skinuo sam sa neta (čitaj torrenta, video sam koji fajl nemam) i za divno čudo fercera. ;)

Sada tema može pod ključ, svima hvala na pomoći.

Ovo mi je trebalo :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top