Dragi moji SAVREMENI MUSKARCI!!!:)

ali kako ona moze da ima vise para od mene pa svo ono blago iz pecine ... dijamanti...? neeee neverujem
kapetan Jack voli da kupi zenu parama tako svi dobiju sta hoce zena pare a ja zenu koja kad god pozeli da ode ja joj pokazem kabinu sa blagom i ona odma odluci da ostane mmm da pa mogao bi i harem da napravim al nemogu to ovako komplikovano je morate da se uverite licno :twisted: :twisted: :shock:
 
bgd24:
A to je pitanje iz licnog iskustva?

I znaj da nisu svi isti...Ali jos uvek su muskarci ovde ...hm...recimo da im je ispod casti da je devojka bolja od njih u bilo kom pogledu - posebno sto se tice novca.
-prilicno usko razmisljanje,nesto u fazonu sladzinog
"razmisljanja" o zenskoj emancipaciji,polovi treba da budu ravnopravni..ende.....u ljubavi ili ne,prednost se uvek koristi....toliko
 
po meni nije bitna lova vec to kako se onaj koji je ima nosi s chinjenicom da je bogat i kako se odnosi prema okolini ,u ovom sluchaju prema meni.znachi da bi mi eventualno smetalo nekorektno ponashanje dijevojke-zene lovatorke jer u vezu bi ushao zbog nekoga ,a ne zbog nechega shto on posijeduje.
 
Ella23:
Da li bi vam smetalo kada bi devojka imala PRILICNO vishe love od vas??? Ali iskreno???

ako imas puno para i zelis da nastavis da radis i pravis jos vise onda bojim se da tu nema mesta za decu ali ako bi i bilo onda ili tata sa decom ili guvernanta .... pa ako li me nebi ponizavala sto zene mislim da generalno ovde na balkanu bi volele da rade bio bi sonja nesposoban krpa i tako bi se odnosila prema meni a ja to nebi voleo da li bi ti ?
muskarci su bar ja daleko sirokogrudiji od ovdasnjih zena koje su daleko vise vezane za potrosnju materijalnih dobara i sa malo interesovanja odakle to dolazi pa stoga odgovor je dvojak da u slucaju ako je to zena iz evrope ili mozda najpre amerike (ako izostavimo azijatkinje koje su lude za belcima )i naravno ne ako se radi o zeni odavde jel ovde su svi mahom razmazeni i muskarci a narocito zene i zaista se jako iznenadim kao jutros kada mi je devojka u pekari rekla hvala kada sam vratio tanjir od bureka e ta ako bi imala pare rado bi bio njen sa manje primanjaod nje :shock:
 
Zar je preporučljivo mešati ljubav i buđelare.
Dobro, i ljubav ulazi na usta, ali u svemu je mera poželjna. Ako je prava, najmanje je bitno koliko je para teško. Najgore je što smo u međupolne odnose uveli materijalni momenat. Tako smo zagušili mnogo toga iz vlastite biologije. Zašto je onda čudno što bi da se kloniramo.
 
Za sada moja takva veza funkcionishe.
Mislim da je najglavnije kako ces se ti postaviti, koju ces ulogu zauzeti :wink:
Jednostavno: kada izlazis sa njim u grad, ne nosi pun novcanik, ostavi kod sebe tek toliko da imas da platis pice sebi i njemu ako dodje do krajnje situacije da ni za toliko nema (nemoj sebi da dozvolis bas toliki blam da u kaficu perete sudove :D ). Zatim, ne insistiraj NIKADA na tome koliko ti imas (a on nema)....vec razgovaraj o njegovim buducim mogucim zaradama i sl.
Uostalom SAVREMENI MUSKARCI bi trebali da znaju da SAVREMENOJ ZENI to zaista nije bitno.
 
Situacija: ona ima para, a ja ne. Pa ne znam, mislim da onda dosta zavisi od ponasanja devojke, ako je ona navikla da ide na neka extremno fancy mesta, ako je navikla na jastoge i kavijar i sl. mislim da ne bih mogao da je ispratim u svemu tome.

Inace sam trenutno sa bogatom devojcicom, koja je skroz normalna, i izlazimo na normalna mesta, i ponekad ostanemo kod mene da gledamo film i sl. i ona se ne buni, voli me i njoj je bitno da je samnom, a meni iskreno i ne smeta kad kupi sok i grickalice za gorepomenuti film. :) U svakom slucaju fino nam je, a to je ono sto je bitno. A pare, pare nikada nismo ni spominjali.
 

Back
Top