Čega se najviše gadite?

Ines1864

Ističe se
Poruka
2.278
Evo ja malopre prala zeca (pravim zečiji gulaš), pa mi se malo ogadila sva ta krv i ti njegovi bataci (bljak, ja to neću moći pojesti....kako sam krenula sa izbacivanjem svih vrsta mesa na kraju ću postati vegetarijanac), pa se setih da pitam mile mi forumaše, šta njima podiže želudac?

Evo meni se najviše gadi povraćanje, loše mi je i kad vidim izdaleka, a tek kad čujem zvuk dođe mi da se pridružim :lol:....a da ne pričamo o tome kad slučajno vidim povraćku na ulici (pre neki dan sam, dok sam išla u prodavnicu, zamalo ugazila
a014.gif
...neko nije mogao da izdrži da ode do kupatila, pa se istovario kroz prozor :roll: )...Ja se izvinjavam svima onima koji jedu sad upravo (ne jede se za kompom :razz: )...

Ajd da vas čujem!

PS. Al' mi je tema :roll: :lol:....Jbt, kad bi ovo neki psiholog prostudirao, ko zna šta bi rek'o o meni :lol:...
 
Evo ja malopre prala zeca (pravim zečiji gulaš), pa mi se malo ogadila sva ta krv i ti njegovi bataci (bljak, ja to neću moći pojesti....kako sam krenula sa izbacivanjem svih vrsta mesa na kraju ću postati vegetarijanac), pa se setih da pitam mile mi forumaše, šta njima podiže želudac?

Evo meni se najviše gadi povraćanje, loše mi je i kad vidim izdaleka, a tek kad čujem zvuk dođe mi da se pridružim :lol:....a da ne pričamo o tome kad slučajno vidim povraćku na ulici (pre neki dan sam, dok sam išla u prodavnicu, zamalo ugazila
a014.gif
...neko nije mogao da izdrži da ode do kupatila, pa se istovario kroz prozor :roll: )...Ja se izvinjavam svima onima koji jedu sad upravo (ne jede se za kompom :razz: )...

Ajd da vas čujem!

PS. Al' mi je tema :roll: :lol:....Jbt, kad bi ovo neki psiholog prostudirao, ko zna šta bi rek'o o meni :lol:...
sto se izbljuvaka tice gadim se slajmarice,onako zelene,razmazane.iliti verdon.
to mi stvara nagon za povracanjem.
gadim se ljudskog smrada,jednom je malo falilo da peglam od jednog uzasno smrdljivog coveka.i to u autobusu :|
inace nisam ovako nesto gadljiva.jedino ne mogu da gledam dok insekti gamizu u npr nekoj emisiji na tv-u jer odma imam osecaj da su mi usta puna buba.cak sam jednom sanjala da mi bube izlaze iz glave.bljak :|
ja sam kao mali kod bake imao jednog zeca kojeg sam volio i hranio...i onda jednog dana kad sam dosao sa bazena baka je stavila sherpu sa chorbom na sto:( bio sam veoma ljut i nikada nisam probao zecetinu.:(
ja sam kod babe imala pile neko,tj pace i isto sam ga tako volela i mazila i sve to,i onda me je jedan dan baba nazvala i rekla da je crko.ja sam samo prebledela i malo je falilo da padnem u nesvest od tuge :(
a jednom mi je slucajno pala daska na belog zeku.posle je riknuo.a brat od ujaka je uspeo da likvidira ostala tri i to mi nikad nije bilo jasno kako..taj zec me je posle godinama proganjao koliko me grizla savest :|
 
ma nemam ja negativna iskustva sa njima samo sam jednog ubila
a znas kako oni imaju urokljive oci :shock:
ne volim sto sam ga jadnog likvidirala,al je ona prokleta daska bila i veca i teza od mene ko me tero da je dizem jadan zec :(
 
Ja se gadim kad neko jede pa ako treba ja da jedem ono sto je neko zagrizao, da pijem iz tudje case, gadim se da jedem iz tudjeg tanjira, gadim se ako znam da je neko nesto pipao prljavim rukama a pre toga je isao u WC i nije oprao ruke, gadim se da oblacim nesto sto je neko drugi oblacio a nije oprano, gadim se kad neko povraca, pljuje, podriguje, ali naravno ako mi se svidja osoba nista od ovoga mi se ne gadi od te osobe.
 
Ja se gadim kad neko jede pa ako treba ja da jedem ono sto je neko zagrizao, da pijem iz tudje case, gadim se da jedem iz tudjeg tanjira, gadim se ako znam da je neko nesto pipao prljavim rukama a pre toga je isao u WC i nije oprao ruke, gadim se da oblacim nesto sto je neko drugi oblacio a nije oprano, gadim se kad neko povraca, pljuje, podriguje, ali naravno ako mi se svidja osoba nista od ovoga mi se ne gadi od te osobe.
pa kako ljubis decka? :)
u obraz :(
nista jezik i to :(
 

Back
Top