Misici zadnje loze buta

Goku

Aktivan član
Poruka
1.109
Pozdrav,
bavim se sportom, ali zbog sporta i trpim )
Jedno vreme nisam nista trenirao, nekih godinu i po dana, i vratio sam se sportu ponovo. Od kada sam se vratio, do danas, imam pobleme sa zadnjom lozom. Istezao sam je nekoliko puta. Sada se javio drugi problem.
Mogu da trcim najnormalnije, ali kada se istezem, vezbe za zadnju lozu, imam strasan bol u levoj nozi. Tako vec nekih 4-5 meseci, kada sam poslednji put istegao. Uopste ne mogu da pipnem prste noge zbog bolova. Takodje mi se bol javljao i hronicno, nocu dok spavam, ali je to prestalo.
Pozdrav
 
Zbog cega nastaju ti bolovi? Da li je to trenutno ili ce potrajati? Da li je potrebno mirovanje ili istezanje dok se to ne "istegne"? Da li trebam nesto da mazem? Da li je to cesta pojava kod sportista i uopste kod ljudi? Mislim da se pitanje samo namece...
 
Zbog cega nastaju ti bolovi? Da li je to trenutno ili ce potrajati? Da li je potrebno mirovanje ili istezanje dok se to ne "istegne"? Da li trebam nesto da mazem? Da li je to cesta pojava kod sportista i uopste kod ljudi? Mislim da se pitanje samo namece...

Kao i odgovor.:)
Na prva tri pitanja ti jedino mogu dati odgovor ovi koje je WW navela.
Ne treba nista da "maznes",ako mislis samo na taj nacin da resis problem,jer ga neces resiti,verovatno,ali ga mozes pogorsati.
Koliko je cesta povreda ovog tipa,tebi nije sada bitno.To je statistika.Iz tvog ugla gledano-za tebe je to 100%(s obzirom na to da vec imas problem),bez obzira kolika je stvarna ucestalost u populaciji,kako sportskoj- tako i opstoj.:wink:
Potrazi pomoc.
 
Ako je tvoj problem banalan,onda ti savet nije ni potreban-proci ce,vremenom.
Ali,ako je nesto ozbiljnije(neka povreda),samo ti lekar moze pomoci.
Sta ce ti znaciti teoretska naglabanja na forumu,kad ti od toga nece biti bolje?!
A i sto dr i WW cesto kazu,niko ovde nije vidovit(da ne pricamo o tome koliko smo daleko od "rendgenskog vida").
I,zamisli,nekom ovde padne na pamet neka ozbiljna bolest,pa te istraumira bez potrebe(mada je ovo manje vezano za tebe,a vise za neke druge,ali hipoteticki...)?Da li bi se tada bolje osecao?
Sumnjam.
 

Back
Top