FTP problem

Gost
Napravio sam probni sajt posto ucim web dizajn ali ne mogu nikako da prebacim fajlove sa svog racunara na svoj novi sajt na www.50megs.com gde sam dobio besplatni host. Koristim Dreamweaver i pokusao sam pomocu integrisanog FTP servera ali uvek iskocu popup kako ne moze da se poveze sa serverom i kako je nepravilan username ili password (sto sigurno nije nepravilno 100%).Pod Site Definition upisao sam sve potrebne podatke i to:

LOCAL INFO
site name- neki sajt
local root folder- C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\New Folder\ (u tom folderu je za sada ceo sajt nema dodatnih subfoldera)

REMOTE INFO
access- FTP
FTP host- ja.50megs.com (moja adresa - ispravna)
host directori /
password- ..... (ispravan)

Nakon toga sam oznacio sve fajlove koje zelim da prebacim i pritisnuo upload dugme i onda mi onaj pop up od malo pre.
Gde sam pogresio.
 
Koristi drugi ftp program . Ja koristim ACE FTP 3 freeware koji besplatno mozes da preuzmes.Trazi preko google.
Problem kod nekih je da na ftp treba podesiti opciju pasv mode da je ukljucena . Ukoliko to nije onda naprimer na tripod -u ne mozes prebaciti stranicu i ostale stvari. Ako te interesuje mogu ti pomoci .Sada sam registrovao 5 sajta . Doduse nemam sta da stavljam pa samo pravim konekcije Ne koristi taj program za izradu stranu vec ACE HTML 5 Pro sa krakom . Jako je pouzdan i sve greske na strani se mogu proveravati .Mogu da ti posaljem slike ako si zainteresovan kako radi sa detaljnim objasnjenjem . Naravno treba bar minimalno znati HTML. adresa cdnele@hotmail.com pozdrav
 

Back
Top