Обележавање територије...

Ljuba82

Domaćin
Poruka
3.087
...значи питање је следеће. Да ли осећате да када сте у већем друштву са вашом девојком и када се у друштву појави веома, веома атрактивна девојка, ваша девојка одједном почиње да обиграва око вас, мази, љуби...? Не мора се односити на вас...него на неки пар уопште...
Значи намерно потенцирам на овоме атрактивна, с обзиром да када је у питању врло, врло интелигентна, успешна, добра...бла, бла...горе споменути сценарио се не понавља...
Можда сте приметили опаске на рачун тих лепих...по принципу...лепа је, не може бити паметна?
Да ли је то само сујета (по принципу...можеш ми рећи да сам глупа, али ме у изглед не дирај) и обележавање територије...или се то само randomly јавља жеља за мажењем или нечим више? :lol:

Да ли вам смета то...или вам, пак, на неки начин прија све то...?

...ок...тема је можда више за СМ...али пошто тамо као да је бомба пала...ево је овде...тако да су и одговори девојака добродошли...:)
 
moja devojka nema potrebe za takvim akcijama 8)

Што...неће те ниједна :lol::wink: или је много добра риба?

Мислим ако је и ово друго то не мења много ствар генерално...

P.S. Ипак сам морао да избришем онај ps део уводног поста...за сваки сл...:)
 
U bre, ja nisam dobro procitala, mislila sam da se radi o paru koji se zvalavi i mazi u sred drustva. :lol: Pa jeste obelezavanje teritorije, ali poenta je u njenoj nesigurnosti pre svega.
Ribe koje su nesigurne rade i gomilu gorih gluposti od ove kad se osete ugrozeno, umeju da budu i zle. Tako da je ovo cak i simpaticno. :lol:
 
dog_pissing.gif
 
ne obelezavam teritoriju
nisam niciji vlasnik
ako ne mogu nekoga da zadrzim normalno,necu sigurno da se glupiram :)
to mi je hc
ali poznajem dosta slucajeva i bezveze mi je kada to vidim.
odaje nesigurnost i posesivnost,a ne zna se sta je gore.
nesigurnost=posesivnost
teško je protiv toga
a i ne verujem da te devojke to rade svesno.. verovatno se u trenutku osete ugroženo i osete potrebu za dodirom. i potrebu da njemu stave do znanja da su tu..
 
Никад то нисам радила, некако ми испод части, мајке ми...:roll:

Додуше, једном давно, у студентским данима, тек што смо се почели да се забављамо, једна колегиница почне баш оно жешће да му се набацује. Мени било и смешно и симпатично колико се трудила. Али, једном ја стојим са њим, она улеће између нас двоје обраћајући се само њему и ладно ме раменом и лактом изгурује да она стане испред њега, а мени окреће леђа... Ту ја пустим мало да каже шта има, а онда се убацим истим стилом, започињући разговор са њим о неким нашим темама, намерно га мазно хватајући за руку...:lol:
Она се сва спувала...8-)

Није у питању била љубомора, него чисто одговор на њену некултуру.
 
Никад то нисам радила, некако ми испод части, мајке ми...:roll:

Додуше, једном давно, у студентским данима, тек што смо се почели да се забављамо, једна колегиница почне баш оно жешће да му се набацује. Мени било и смешно и симпатично колико се трудила. Али, једном ја стојим са њим, она улеће између нас двоје обраћајући се само њему и ладно ме раменом и лактом изгурује да она стане испред њега, а мени окреће леђа... Ту ја пустим мало да каже шта има, а онда се убацим истим стилом, започињући разговор са њим о неким нашим темама, намерно га мазно хватајући за руку...:lol:
Она се сва спувала...8-)

Није у питању била љубомора, него чисто одговор на њену некултуру.

O tome treba posebnu temu otvoriti. Bila sam u slicnoj situaciji, ali koja nije trajala trenutak, vec danima (putovanje je bilo u pitanju), nova koleginica mog dragog kojoj je jako smetalo moje prisustvo, ponasala se ko kompletni kreten. Sto je nagore u tom trenutku je imala i decka i jos jednog decka.
Raspad. Tako je nekako i zavrsena ta prica sa njom.
 
S jedne strane je to dobro, a sa druge nije.
Dobro je zato sto te ona oce samo za sebe (citaj dace ti), a lose zato sto me to nervira, preterana ljubomora.



Ааа...сад тек видим...:lol:
Парка, ја се забринула шта ти је...:lol:

Дала, јакако него дала....:lol:

(Што рече стара народна мудрост:''Дала, не дала - увенућеш!'' :wink:)
 
U bre, ja nisam dobro procitala, mislila sam da se radi o paru koji se zvalavi i mazi u sred drustva. :lol: Pa jeste obelezavanje teritorije, ali poenta je u njenoj nesigurnosti pre svega.
Ribe koje su nesigurne rade i gomilu gorih gluposti od ove kad se osete ugrozeno, umeju da budu i zle. Tako da je ovo cak i simpaticno. :lol:

i NJEGOVA nesigurnost - mada ko sto kazes nekad je simpaticno a nekad bas i ne...

secam se jednog slatkisa koji mi je nonstop pomerao pramen sa lica - ne bi bilo nista neobicno da to nije radio samo u javnosti 8)

a i jedne cice, koja je tipu uvek cistila dlake sa dzempera - posle smo ga svi gledali kao da je neuredan a ona je trazila izgovor da ga markira javno :lol:
 
...значи питање је следеће. Да ли осећате да када сте у већем друштву са вашом девојком и када се у друштву појави веома, веома атрактивна девојка, ваша девојка одједном почиње да обиграва око вас, мази, љуби...? Не мора се односити на вас...него на неки пар уопште...
Значи намерно потенцирам на овоме атрактивна, с обзиром да када је у питању врло, врло интелигентна, успешна, добра...бла, бла...горе споменути сценарио се не понавља...
Можда сте приметили опаске на рачун тих лепих...по принципу...лепа је, не може бити паметна?
Да ли је то само сујета (по принципу...можеш ми рећи да сам глупа, али ме у изглед не дирај) и обележавање територије...или се то само randomly јавља жеља за мажењем или нечим више? :lol:

Да ли вам смета то...или вам, пак, на неки начин прија све то...?

...ок...тема је можда више за СМ...али пошто тамо као да је бомба пала...ево је овде...тако да су и одговори девојака добродошли...:)

To je samo jedna od faza u vezi i mislim da se deshava mladim parovima.Ne verujem da bi zena od 27-28 godina na taj nachin "obelezavala" svoju teritoriju. Ima diskretnijih a efektnijih nachina .A obelezavanje teritorije definitivno jeste:)
 
Да ли је то само сујета (по принципу...можеш ми рећи да сам глупа, али ме у изглед не дирај) и обележавање територије...
Hehehe kod mene je obrnuto... ali ozbiljno :lol:

Ima toga, nije da nema. U najvećem broju slučajeva se nađem sa "one" strane. Baš na moru je bio lik sa devojkom, ali lik yebote naporan do zla boga. I kada su u našem (drugarica i ja) društvu, obraća se isključivo nama, sa nama se zayebava, priča, smara (nebitno) a ona se oseća kao poslednje gowno..... pa i mi, naravno..... hm, baš smo ispale krave prema njima, ali šta nas koji q dovode i takve situacije :?
 
U bre, ja nisam dobro procitala, mislila sam da se radi o paru koji se zvalavi i mazi u sred drustva. :lol: Pa jeste obelezavanje teritorije, ali poenta je u njenoj nesigurnosti pre svega.
Ribe koje su nesigurne rade i gomilu gorih gluposti od ove kad se osete ugrozeno, umeju da budu i zle. Tako da je ovo cak i simpaticno. :lol:

Slozio bih se sa tobom do pre neki moment. Slozio bih se 100%.

Pre neki moment, po kozna ko.ii put sam analizirao, spontano, svoju poslednju vezu. Ako je neko bio siguran na ovom svetu, to sam bio .ia.
Ma 100% siguran u sve.
I onda dod.ie cunami i po.ieba mi na.ilepse godine zivota na cudan nacin.
Cini mi se da niko ne moze da bude 100% siguran .ier kad je takav, ustvari pocin.ie da gubi sigurnost... nesto kao kretan.ie u krug ili po polozeno.i osmici (znak beskonacnog)... sad si tu i tezis da dod.ies tamo a kad dod.ies tamo vidis da si blize pocetku nego sto si malocas bio...
Mozda ipak gresim i samo sam malo zastranio...
 

Back
Top