U oci me pogledaj.....

jiang

Domaćin
Poruka
4.620
sedim ti ja danas sa drugaricom u kaficu, cirkamo svasta nesto i baljezgarimo o ljubavi i sexu....i onda me ona podseti da je trebalo jos letos da vas pitam ovo: zasto te neki ljudi, tokom sexa, gledaju "u oci", `ajde ne mora bukvalno u oci, ali ti gledaju u lice, a ne sa strane, iznad glave, u prazno ili sl. Ima li to veze sa specificnim emocijama koje gajite prema onom, sa kim vodite ljubav ili je to, eto, stvar nekog licnog afiniteta....?!?!?!?!?!?!
 
sedim ti ja danas sa drugaricom u kaficu, cirkamo svasta nesto i baljezgarimo o ljubavi i sexu....i onda me ona podseti da je trebalo jos letos da vas pitam ovo: zasto te neki ljudi, tokom sexa, gledaju "u oci", `ajde ne mora bukvalno u oci, ali ti gledaju u lice, a ne sa strane, iznad glave, u prazno ili sl. Ima li to veze sa specificnim emocijama koje gajite prema onom, sa kim vodite ljubav ili je to, eto, stvar nekog licnog afiniteta....?!?!?!?!?!?!

i ja volim da ga gledam u oci i da on mene gleda u oci. nema tu filozofije, ima mozda nesto sa bliskoscu a i nekako me to vise pali
 
Čuj orgazma, zamorno bi mi bilo da me žena svo vreme gleda u oči kao neki sajko :)
Misim da je to stvar senzibiliteta, ne verujem da ima neke veze sa osećanjima.
Lično, ne mogu da je gledamu oči ili u lice svo vreme.
Nekad mi je lepše i više uživam ako se koncentrišem na neki deo tela ili ako zatvorim oči.
Nekad je baš uzbudljivo da se gledamo, ali...ne stalno i ne uvek
 
sedim ti ja danas sa drugaricom u kaficu, cirkamo svasta nesto i baljezgarimo o ljubavi i sexu....i onda me ona podseti da je trebalo jos letos da vas pitam ovo: zasto te neki ljudi, tokom sexa, gledaju "u oci", `ajde ne mora bukvalno u oci, ali ti gledaju u lice, a ne sa strane, iznad glave, u prazno ili sl. Ima li to veze sa specificnim emocijama koje gajite prema onom, sa kim vodite ljubav ili je to, eto, stvar nekog licnog afiniteta....?!?!?!?!?!?!


Ne to su idioti, koji u svakoj sekundi zele videti kako reagujes, da vide koliko dobro torbaju.

I to je nekulturno.
 
za pocetak, vrlo zanimljivo....hm....
meni se to desilo samo sa jednom osobom....vodimo mi ljubav, ja drzim oci zatvorene i kad god ga pogledam, on me posmatra...prvo mi je bilo cudno, a onda je postalo lepo i jos lepse kada sam ja "otvorila" oci....ranije mi je to, nekako, "kvarilo koncentraciju", ali od onda....
mog ex nikada nisam posmatrala....nisam imala ni najmanju zelju za tim....hm.....evo i sada cuka pocne da mi radi jace...ma, odoh na spavanje, pre nego sto se raspomamim...:)
 
Tuuu me gledaj!!!
radovaniii02vh.img_assist_custom.jpg
 
Volim kad se gledamo u ochi za vreme sexa, jer su to najbolji momenti. Ne usiljeno i konstantno. Ali ne volim kada neko skrece pogled, narochito u sred sexa (mada mi se to nije desilo).
I van teme sexa, strashno cenim ljude koji gledaju sagovornike u ochi, dok prichaju.

:razz::razz::razz: u sred sexa.
I van teme sexa, ne volim kad me neko gleda u oči svo vreme kao manijak
 
Vi svi kao da ste samo jednom imali seks pa onda niste isprobali i da gledate i da ne gledate jedno drugo, i sa strane i odozgo i odozdo. A i ja se mnogo cudim, ja mislim ako sam ja prvo isprobala sve pa dosla na kompjuter i na internet da su ostali isto to uradili. Treba da znam da ima dosta onih koji su umesto seksa igrali igrice na kompjuteru.
 

Back
Top