Kada ste se poslednji put...

dragica.andrusko

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.406
Smislih naslov da privučem čitaoce, ha ha, ali bez zezanja, kada ste se poslednji put iznenadili, začudili, obradovali, ili sve zajedno?
Sedim jutros u ginekološkoj ordinaciji. Pored mene sede dvoje mladih, ne više od šesnaest godina. Svi okolo su govorili Mađarski (višenacionalna sredina), samo žena do mene i ja Srpski, pa su njih dvoje verovatno zaključili da ne razumemo i pričali su slobodno.
Elem, klinci rešili da se vole, i šta? Nisam prisluškivala majke mi, bili su glasni, jasni i veoma slatki. Curica izgleda još nije imala sex a momak kao jeste, mada mi se učinilo da se samo pravi važan.
Došli kod doktora da se posavetuju kako da se zaštite od trudnoće na najzdraviji i najsigurniji način.
Pa ne znam kako vama, ali meni je taj njihov razgovor koji sam slučajno čula pričinio stvarno veliku radost. Zašto? Pa čitam, slušam, gledam TV. Abortusi, maloletnice majke... a ovo dvoje klinaca eto rešili da prvo pitaju pa onda probaju. I još došli zajedno. Na stranu sad da li je rano ili nije, mnogi nažalost počinju mnogo pre. Mene je najviše raznežila činjenica da su prvo odlučili da se zaštite i to da učine zajedno. Tolika odgovornost tako mladih ljudi meni je prosto ulepšala ne dan, ne nedelju ili mesec, već čini mi se godinu.
Bili su preslatki.
 

Back
Top