Gleda da li je gledam i gleda da li je drugi gledaju

Meni su najbolje one koje se izazovno obuku a onda ko god pogleda u njih prokomentarišu kako je ugroženi kreten i bolesnik
Kao, one su se tako sredile samo za svog čo eka...

Pa i jesu, nase seljanke se ne torbaju ni sa kim osim sa svojim muzem, neretko i pred njim ih je blam i traze mu da stavi kondom, jer ne znaju kako se piju tablete - no nije tema.
 
Zasto zene kad se skockaju (srede) samo zveraju okolo da li neko pilji u njih?
Sta im to znaci, jel to znaci da ona o sebi misli kako je dobra zenska jer je sredjena?
Da li to znaci da podsvesno ne misli o sebi nista posebno kad nije dobro obucena i da nije tada bas tako interesantna?

.....ima zena koje vishe vole da ih ljudi primecuju i da blenu u njih nego da se torbaju ,ne znam odakle im to ali neke mislim da svrshavaju kad hvataju tudje poglede u masi .....
 
Zasto zene kad se skockaju (srede) samo zveraju okolo da li neko pilji u njih?
Sta im to znaci, jel to znaci da ona o sebi misli kako je dobra zenska jer je sredjena?
Da li to znaci da podsvesno ne misli o sebi nista posebno kad nije dobro obucena i da nije tada bas tako interesantna?

Pa vec si i odgovorio.
Samo uopsteno mislim da kad se sredjuju to je za nekog posebnog a ne za sve.
Gore su one koje slijepo prate modu i jos izbace etiketu da se vidi sta su obukle.
 
Pa vec si i odgovorio.
Samo uopsteno mislim da kad se sredjuju to je za nekog posebnog a ne za sve.
Gore su one koje slijepo prate modu i jos izbace etiketu da se vidi sta su obukle.

Ja ne mislim tako. One kad se obuku i krenu u izlazak, naravno uglavnom ih tu ceka ispred autom (satima) neki pacenik koji najverovatnije ne torba nego je samo free prevozno sredstvo, cak mislim da i njega gledaju kao stvar a ne zivo bice, jer muski su talibani bili i ostali. Dakle, one kad se spreme, prvo ih mama vidi i kaze ono seljacki "o, cero sto si lepa, ljubi je majka" ili tako nekako,(ovo moje je neki remix jer se ne secam dobro originala-inace ne volim tu muziku pa se slabo srecem sa takvim ljudima), i tada one kad se pojave na nekom mestu zveraju okolo, sto govori da one same sebe gledaju kao objekat, jer se ne pokazuju necim drugim i ne verujem da je za nekog sredjena tada, uglavnom nije nego broje koliko ociju ih gleda pa tim imaju dokaz da su dobre-e sad koliko su te oci merodavne...:confused:
Jel ti sad jasnije?
 
Ja ne mislim tako. One kad se obuku i krenu u izlazak, naravno uglavnom ih tu ceka ispred autom (satima) neki pacenik koji najverovatnije ne torba nego je samo free prevozno sredstvo, cak mislim da i njega gledaju kao stvar a ne zivo bice, jer muski su talibani bili i ostali. Dakle, one kad se spreme, prvo ih mama vidi i kaze ono seljacki "o, cero sto si lepa, ljubi je majka" ili tako nekako,(ovo moje je neki remix jer se ne secam dobro originala-inace ne volim tu muziku pa se slabo srecem sa takvim ljudima), i tada one kad se pojave na nekom mestu zveraju okolo, sto govori da one same sebe gledaju kao objekat, jer se ne pokazuju necim drugim i ne verujem da je za nekog sredjena tada, uglavnom nije nego broje koliko ociju ih gleda pa tim imaju dokaz da su dobre-e sad koliko su te oci merodavne...:confused:
Jel ti sad jasnije?

nije meni moja kaže: "pa šta se spremaš tolko jadna ne bila? sa kim ti to ideš??? pa što ne obuće onu suknju/hlaće/haljinu, nije ni bitno, važno samo da ona prigovori...
inaće ja se nikad nisam preterano sređivala ili šminkala za školu, posao itd. ali kad izađem volim da se skockam, a primetila sam zadnje vreme da sam se počela šminkat stvarno svaki dan i da sve više vremena provodim pred ogledalom..hm to nije dobro; kažu ako se previše gledaš da će vile da ti "uzmu" lepotu...mada:D
sredim se sama za sebe a ne da bi bilo ko gledao u mene, gledaju i kad nisam sređena, zato ne moram da se više pokažem nego što zaista obučem ili navučem kakogod da bi privukla pažnju, nikad nisam sfuravala neki izazovni stil...
 
i traze mu da stavi kondom, jer ne znaju kako se piju tablete - no nije tema.

U stvari, ja bih od svog dechka ili muza ocekivala da se informishe u vezi tableta, a onda, kao pametan i promucuran chovek da kaze - baci to .. ja cu da koristim kondom, a ti, lutko moja lepa, necesh svoje zdravlje da dovodish u pitanje, niti da organizam izlazesh hormonskim stresovima.
 
Zasto zene kad se skockaju (srede) samo zveraju okolo da li neko pilji u njih?
Sta im to znaci, jel to znaci da ona o sebi misli kako je dobra zenska jer je sredjena?
Da li to znaci da podsvesno ne misli o sebi nista posebno kad nije dobro obucena i da nije tada bas tako interesantna?

Teshke brige tebe more ovih dana ;) Znachi da trazi potvrdu da dobro izgleda ( u dalju analizu me mrzi da ulazim )
 
U stvari, ja bih od svog dechka ili muza ocekivala da se informishe u vezi tableta, a onda, kao pametan i promucuran chovek da kaze - baci to .. ja cu da koristim kondom, a ti, lutko moja lepa, necesh svoje zdravlje da dovodish u pitanje, niti da organizam izlazesh hormonskim stresovima.


Cekaj sta zelis reci, da cura koja se sa mnom torbala bez kondoma i dala mi je da svrsavam u nju stalno da je meni cinila uslugu, a sebi nanosila zlo?


Ustvari da li vi uopste te tipove pustite da vam gurnu kitu ili im vi drkate na samom ulazu u pi,cu:confused:... mislim ne znam sta bi rekao:roll:
 
Cekaj sta zelis reci, da cura koja se sa mnom torbala bez kondoma i dala mi je da svrsavam u nju stalno da je meni cinila uslugu, a sebi nanosila zlo?


Ustvari da li vi uopste te tipove pustite da vam gurnu kitu ili im vi drkate na samom ulazu u pi,cu:confused:... mislim ne znam sta bi rekao:roll:

khm...:roll: ti si nevin, definitivno...:roll: nista bre ne znas, jos manje razumes :P
 

Back
Top