kako sad save as...
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: kako sad save as...

Guest

Podrazumevano kako sad save as...

Cesto kada surfujem netom naidjem na neki sajt radjen u flashu ili pomocu java skriptova koji kada kliknem na neki link za npr. neku sliku na tom sajtu ili sl. otvara tu novu stranu u potpuno novom prozoru koji nije prozor Opere ili IE koje koristim vec Flash ili nekakav java script prozor.Dakle kako ja da sacuvam sliku ili celu ovako otvorenu stranicu s obzirom da u ovkvim prozorima ne postoji opcija save? Da li mozda postoji i neki nacin da ovakve strane nateram da se otvore u novoj strani web citaca a ne u tom zasebnom prozoru.
    Hvala

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano Re: kako sad save as...

Citat Original postavio Anonymous
    Cesto kada surfujem netom naidjem na neki sajt radjen u flashu ili pomocu java skriptova koji kada kliknem na neki link za npr. neku sliku na tom sajtu ili sl. otvara tu novu stranu u potpuno novom prozoru koji nije prozor Opere ili IE koje koristim vec Flash ili nekakav java script prozor.Dakle kako ja da sacuvam sliku ili celu ovako otvorenu stranicu s obzirom da u ovkvim prozorima ne postoji opcija save? Da li mozda postoji i neki nacin da ovakve strane nateram da se otvore u novoj strani web citaca a ne u tom zasebnom prozoru.
    Hvala
    Da ne mislis mozda na neke prozorcice slicne pop-up-ovima?

Guest

Podrazumevano

Da. Na to mislim. Flash i java script prozori. Mogu li ih sacuvati?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.09.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Ako hoces da snimis samo flash, probaj da ga nadjes u Temporary Internet files (IE) ili u Cache4 (Opera).

Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Jesi li probao (U Operi, IE ne koristim) desni klik i onda u pomocnom meniju nesto od onog sto pise.
    1.Save target as...
    2.Save image
    3.Copy image
    ili bilo sta sto te asocira na skidanje toga sto hoces da skines...
    Aj' probaj pa javi, ako ne pomogne smislicemo nesto drugo

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Ako hoces da skidas Flash postoje programi za to,Flash Grabber npr(jedini koji mi ternutno pada na pamet)ali postoji mogucnost da isti taj flashic nadjees u TIF...

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Кулиража
    Jesi li probao (U Operi, IE ne koristim) desni klik i onda u pomocnom meniju nesto od onog sto pise.
    1.Save target as...
    2.Save image
    3.Copy image
    Za Flash i Java Script ne postoje te opcije za desni klik jer to nisu Operaa ili IE prozori vec su drugaciji i nemaju save opciju u meniju.Kada recimo idem desni klik na flash sajt jedino sto mogu da vidim su neki podaci koji flash plejer koristim i sl
    Citat Original postavio Logitech
    Ako hoces da skidas Flash postoje programi za to,Flash Grabber npr(jedini koji mi ternutno pada na pamet)ali postoji mogucnost da isti taj flashic nadjees u TIF...
    Ovo cu da probam kad skinem taj Flash Grabber pa cu da javim.
    Hvala

Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    1.Save target as...
    2.Save image
    3.Copy image
    Za Flash i Java Script ne postoje te opcije za desni klik jer to nisu Operaa ili IE prozori vec su drugaciji i nemaju save opciju u meniju.Kada recimo idem desni klik na flash sajt jedino sto mogu da vidim su neki podaci koji flash plejer koristim i sl
    Hvala
    Skonto sad cu da cutim, mislio sam da je nesto drugo, a za ovo sto te muci ne znam sta da radis jer nisam imao ni potrebe.
    Poslusaj Logitech-a

Primećen član ZoNi (avatar)
    Učlanjen
    03.06.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

za skidanje Flash-a koristi ***** i plugin FlashSave - radi savrseno!

druga mogucnost je neki offline explorer (tj. program za skidanje kompletnih sajtova - ja koristim Teleport Ultra, mada ima i mnogo besplatnih, a dobrih... npr. HTTrack)

da se pojedinci ne bi ljutili oko "reklamiranja", koga interesuje sta je ispod zvezdica neka mi posalje PM

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

E pocinjes da smaras zesce...

Jos jednom li vidim reklamu za MyIE2, bice ti prunovani svi postovi a ta adresa stavljena na listu za cenzuru.

Sto je mnogo, mnogo je... Procitaj pravilnik foruma: http://forum.krstarica.com/faq.php ... Reklamiranje je zabranjeno!

Učlanjen
    03.06.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Citat Original postavio Incognito
    jel?

samo sam odgovorio na postavljeno pitanje, sa onim sto je po mom misljenju najbolje resenje... ako ti se ne svidja, sorry, but hebiga :wink:

Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Citat Original postavio Incognito

Jos jednom li vidim reklamu za MyIE2, bice ti prunovani svi postovi a ta adresa stavljena na listu za cenzuru.

Sto je mnogo, mnogo je... Procitaj pravilnik foruma: http://forum.krstarica.com/faq.php ... Reklamiranje je zabranjeno!
    Dobro je da se neko setio, da bar covek fura neki program da velja nego ni to...

Inace da sam na tvom mestu davno bih sproveo te tvoje reci u delo

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

http://www.dreamingsoft.com/flashcapture/index.htm
    Pogledaj ovo,NIJE freeware..Uostalom,potrazi malo na www.download.com npr, ili na nekom drugom siteu ovog tipa ako hoces da nadjes neki freeware,a ako ne uspes pitaj opet google pa ti mozda onaj cika sto sedi u google firmi i bulji u monitor gledajuci upite koje svet postavlja na google(citah u novom SK,mnogo je jako )da adekvatan odgovor.Ali mislim da ces se i sam snaci.

Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Citat Original postavio Logitech
    http://www.dreamingsoft.com/flashcapture/index.htm
    Pogledaj ovo,NIJE freeware..Uostalom,potrazi malo na www.download.com npr, ili na nekom drugom siteu ovog tipa ako hoces da nadjes neki freeware,a ako ne uspes pitaj opet google pa ti mozda onaj cika sto sedi u google firmi i bulji u monitor gledajuci upite koje svet postavlja na google(citah u novom SK,mnogo je jako )da adekvatan odgovor.Ali mislim da ces se i sam snaci.
    He zanimljivo, al' gde je tu privatnost, oni se smaraju time sto po ceo dan bulje u monitor... da je bar jedan covek, nego na sred hodnika da ceo svet gleda sta ko rovari po netu

Učlanjen
    03.06.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

da bar covek fura neki program da velja nego ni to...

Aktivan član Leka (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

@Logitech

Citao sam i ja,jedan od boljih clanaka koje sam procitao u ovom casopisu,inace jel probao neko da u pretrazivac ukuca "Hi there Greg Re!" mozda se cova i javi.

@Kuliraza

A gde na netu ima privatnosti,ionako sve usluge koje koristis,koristis besplatno(mail,forum,chat,pretrazivaci),neko ti je to omogucio,a za tim masinama sede ljudi koji to kontrolisu(citaj omogucavaju) pa je logicno da malo zavire,naravno radi "kontrole".Kad si postovao ovu poruku ubelezen ti je trenutni IP,tako da se vec zna kod kog si provajdera i iz kog si grada,to je vec nekakvo zavirivanje u privatnost.
    Pa sledeci put razmisli kad posaljes nekome privatnu poruku da li Incognito viri.Salim se,necu da prozivam coveka,ali se najcesce pojavljuje,preko 5000 postova,pa je red da ga spomenem. :wink:

Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Mail nije besplatan, jer da bi slao Mail moram biti prijavljen kod provajdera kome naravno placam pristup internetu, a kod "besplatnih" mail klijenata zatrpaju te tonom kojekakvih reklama da ne moze covek da zivi (mada bolje i to nego primati tonu spama na stalni mail), malo kenjam al' ajde

Da samo Inco viri to bi bilo dobro, nego muka je sto viri pola sveta u to sto posaljem i ja, a i ostali :?

A ovo sto si predlozio da uguglam nije ti losa ideja moram probati

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

istripovao se Bil da uvede naplacivanje slanja email zarad borbe protiv spama......A to sto neko eventualno cita ono sto sam negde nekom napisao,nek cita,stoli me bojko....

Aktivan član Leka (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Ufff ta mu je bila dobra,nek mi prvo OS naplati

Ma nek uvede placanje mejla,Srbin se brzo snadje,tu je forum i privatne poruke ,pa mu to dodje na isto.Samo da i to ne pocne da naplacuje....Hmm :? .

Slične teme

1. Park Svetog Save u Nišu
    Autor Cosmic babe u forumu Srbija
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 29.10.2009., 15:51
  2. Save The Day :D
    Autor sarabubasara u forumu Film i video
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 16.06.2008., 21:47
  3. Save the sex
    Autor Kiss_me u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 38