Dobre djevojke,one idu...

milicaanchy

Veoma poznat
Poruka
14.861
u raj bash sve...
itd itd :mrgreen:
postavljam ovu temu jer vidim da je sve vishe njih sa avatarima,nickovima,pozadinama,porukama "I'm not a bitch,I'm THE bitch",bitch u ovoj i onoj varijanti,sve vishe devojaka se tako definishe...
pa,mozhda sam ja staromodna,ali gde su nestale "dobre devojke" kad su na scenu nastupile kuchke? :?
 
haha,pazi onda moj avatar.



mico,nastavak pjesme - "...loshe djevojke idu kud god zazele..."

znam Soffy ;)
ali okej,da ne ispadne da se shilhtam,tvoj avatar je josh ok.Ali ceo taj "bitch" fenomen je meni bezveze.Shto se sad svi lozhe na to? :?
najgore shto su sve te samozvane kuchke sve samo ne kuchke.
dobra devojka ne mora nuzhno da znachi i konzervativna devojka...ako im to smeta...
 
Ja ne znam, nikad sebe nisam nazivala bitch, niti sam bila u tom fazonu, jer to nisam ja
Nerviraju me takve stvari, majice tipa "Rich bitch"
Sponzoruse :roll:
"Don't be fooled by the rocks that I got
I'm still, I'm still Jenny from the block"
Pala mi na pamet ova pesma cim sam videla temu :mrgreen:
 
y printzipy te dobre devojke sy i dalje prisytne naravno...npr kad sebe oslovljavam sa bitch to chinim iz chistog zezanja dakle nishta ozbiljno i realno...
y syshtini vetjina tzyra misli da je bolje predstaviti se kao najvetja bitch nego krha nezna printzezitza kojy tje svi zaebavati kako stigny...i zbog toga iza tog bad,bitch krijy one tzyre koje zele da ostave ytisak jake i opasne tzyre kojy nijedan dechko netje poniziti i povrediti...
 

Back
Top