Dobre djevojke,one idu...

:arrow:Trudim se da se ne zamaram time,iako mi je vise puta palo na pamet.
E sad,koliko ja shvatam,postoje dva tipa:
1.Devojke koje sebe nazivaju "bitches" ili kako vec,samo pokusavaju da stvore iluziju o snazi koju (ne) poseduju.
Oduvek se znalo da onaj koji tera kontru (i ljude oko sebe) mora imati barem kakvog dodira sa zlom i podloscu.Sve je to povezano sa nekim buntom i slicno.Tada kada neko za sebe kaze da je kucka,to izgovara vise u sali.To su devojke sa stavom,uglavnom.To je i pojedincima privlacno,mozda..
2.Postoje devojke koje su bez odredjenog povoda zle prema svima.Verovatno jer im se moze.

Protiv sam klasifikacije...Mislim,zasto svako mora nuzno da bude ili bitch ili miss goody good...?

Gde je nestalo ono-budi svoj?
Ja verujem da svako ima dve strane,a da ti biras koja ce da preovladjuje.Ona druga strana ne nestaje,vec se ispoljava u razlicitim zivotnim situacijama.
 
Imas li ti dve strane? I volis li ti da se predstavljas kao dobar decko ili kao opasan momak ili kao dobar je bac? Kako ti, tako i one.

:arrow:Da,naravno da imam dve strane.I na to ne gledam kao na dvolicnost,vec na sastavni deo kako svoje,tako i svacije licnosti.
Ja sam zensko,tako da nikako ne volim da se predstavljam 'kao dobar decko ili kao opasan momak..'.

I naravno,stojim iza svojih reci.Kako ja,tako i svi.
 
A ja sam se nekoliko puta do sada zapitala sto se ja toliko lozim na stan, kad znam da cu ga dobiti i kad je to normalna stvar da dobijem stan, neke devojke se udaju i dobije decu, druge rade, zaradjuju, idu na posao, a ja cu dobiti stan. To je samo moj zivot, tako ide u mom zivotu, nije to sedmica na lotou. Treba da se spustim na zemlju da me ne bi udarila srcka kad dobijem taj stan.
 
nista bolje od kucki,,,onih ludaca sto il su pijane ili samo im je otkazao sektor u glavi.
kucke koje mrzite,mrzite jer nista takve(ako ste devojke)
ljubomorne ste na njihov lajftajl,na bunt,na sve!
ljubomorne jer nemate hrabrosti da to iskazete,jer vi ste primerno dete koje svako voli...a u sebi gorite,zudite da budete takve kucke...makar na kratko..


kako mi nedostaje moja mala kuckica...:/:(
 

Back
Top