Melodija od knjaaz milos, covek je genijalac.

Не знам зашто, али подсећа ме на нешто из неког филма о Југославији :lol:

Ja i ti se uvjek nadjemo na muziku:lol:
dobrodoso, mene ne podsjeca, i definitivno nije iz film, Aleksandar Mikic neki je komponovao, on inace radi i za filmove reklame ja mislim, a i bavi se muzikom, a mene podsjeca na neka vremena stara ...u koja nisam ni zivio:lol: neznam, ima tu nesto toliko dubokoumno...bolje da je to ovako napravio, a ne za 'reklamu'. Inace, cuo sam da postoji CD sa 3 verzije te stvari, koji se dijeli ili pordaje, neznam vise...toliko ljudi se pali na tu melodiju, ja sam samo jedan
 
Ne svidza mi se. Dosadilo mi je to modernizovanje "etno"(to je sad popularna rec) muzike. Bilo je interesantno mozda prvih milion puta, al preterase ga!
A pri tom mada je to krajnje subjektivno ne volim harmoniku kao instrument, mislim taj zvuk koji proizvodi...

Ni ja nevolim zvuk harmonike, mada je nekad nezamjenjiv za neke stvari, ali harmoniku kao instrument vrlo volim, jer ima mogucnosti milion, isto tako i gitara. Evo imas i dio sa elektricnom gitarom u melodiju...mada je to po tebi 'modernizovanje etna'. Ja uopste nebi reko da je to modernizovanje etna, ono je cisti etno. I jako podsjeca na hard rok.
 
Znaci 3 puta bolje ću svirati električnu :lol:

da, osim ako gain na pojacalo odvrnes na maksimum, tad ce ti se cut svaka sitna greskica, tako da ces u tom slucaju svirat 3 put gore, ali u 'normalnom' sviranju, bices 3 puta bolji, naravno, ne odma, nego kad 'uhvatis ruku malo' zato sto je vrat na elektricnu uzi...ili ako sad sviras 12tice bice ti tesko da predjes na 9tke...

zanima te stvarno ovo ili sam dzabe pisao?
 
da, osim ako gain na pojacalo odvrnes na maksimum, tad ce ti se cut svaka sitna greskica, tako da ces u tom slucaju svirat 3 put gore, ali u 'normalnom' sviranju, bices 3 puta bolji, naravno, ne odma, nego kad 'uhvatis ruku malo' zato sto je vrat na elektricnu uzi...ili ako sad sviras 12tice bice ti tesko da predjes na 9tke...

zanima te stvarno ovo ili sam dzabe pisao?

Cek' malo... Ovo nema logike...
Mislis kada odvrne gain ce da se cuje jedno 100 puta bolje... :D

Volume i Gain nije isto... Gain mu nesto najslicnije distorziji...

Sto glasnije to boljeeeeeeee! Dzn, dzn, dznnnnn.... AAAAAaaa... Bring it on...

P.S. Onaj solo za gitaru nije uopste tezak.
 

Back
Top