FORZA INTER!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Spencer

Ističe se
Poruka
2.035
Нисам погрешио форум. Ево још једног бисера од религије која је у сталном стању увређености. Један турски адвокат тражи да УЕФА поништи меч Интер-Фенербахче и додели победу Турцима зато што дрес који је Интер носио подсећао на крсташке одоре. Ко зна италијански нека прочита:

http://www.gazzetta.it/Calcio/Primo_Piano/2007/12_Dicembre/10/turchi.shtml

Хехехе, сад ми је још драже што су разбили Фенер.
 
Pa i zastava osmanlija je današnja turska zastava
Late_ottoman_flag.png

Pa i sami križari podsijećaju na zastave nekih država
hospitaleri_s.jpg



Zar bi onda i Englezi trebali da promjene nacionalnu zastavu ili
možda da se maltežani odreknu svoga malteškog križa.
Ovaj zahtjev je idiotarija, iako se moglo izbjeći jer Inter ima svoj plavo crni dres.
 
pa i ja sam voleo Juve ranije zbog Jugovica ,mada ni protiv Intera nemam nista nego se malo zezam.
A sto se tice teme sta reci jos jedan sektas i taliban kojih je nazalost u Turskoj sve vise u poslednje vreme ,trebao bi im kanda jos jedan Kemal Pasa :(
 
pa i ja sam voleo Juve ranije zbog Jugovica ,mada ni protiv Intera nemam nista nego se malo zezam.
A sto se tice teme sta reci jos jedan sektas i taliban kojih je nazalost u Turskoj sve vise u poslednje vreme ,trebao bi im kanda jos jedan Kemal Pasa :(
Море, ја навијам за "Јуве" још од '73. и оног финала у БГД, Јувентус - Ајакс. 8-)

Него, да, на тему...

Ово је пример како све зависи од општих прилика, и интереса
По свему судећи, остаће то ипак само још један "мали циркус" више.

Али би, у неким другим приликама, само ако би коме тако нешто затребало, могло да се настави с "потпаљивањем", и доведе до ко зна чега.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top