DR-POOOOMOC!!!!!!!!!
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: DR-POOOOMOC!!!!!!!!!

bolesnica
    Guest

Podrazumevano DR-POOOOMOC!!!!!!!!!

Vec godinu ipo dana vucem kasalj i imaam gusenje.Zivim u provinciji pa su me slali u plucnu bolnicu(vadili mi krv,radili spirometriju,uzeli bris)i kazu nije nista,sve je ok.Onda sam otisla u Vrsac(radili su mi testove na alergije ali posto sam morala u skolu uzeli su mi bris iz nosa,poslusali me,inhalirali i dali mi inhalator za kucnu upotrebu(Flixonase aqueous nasal spray)napominjem morala sam u skolu pa u sredu ponovo idem za Vrsac na dalja ispitivanja.Doktorka kaze da su mi ovi u mom mestu uradili sve povrsinski.Ona misli da je pocetak asme ili bronhitis(ali u sredu cemi konacno reci rezultat).Sta vi mislite o svemu ovome?

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Ako nije problem iz kog si grada?Posto spominjes Vrsac onda si neka okolina Vrsca a ja za samo jedan manji grad znam da imaju plucnu bolnicu pa...
    No ,da se vratim na tvoje pitanje,ako ides u skolu imas koliko 16,17 godina?
    Prvo mora da se vidi kakav je nalaz brisa i da se ocitaju alegoloske probe,ako bude pozitivna neka od supstanci tipa prasina,duvan onda je moguce da imas alergijsku astmu ali to ja samo pretpostavljam.
    Jednostavno nemoguce je da sve bude u redu a ti imas gusenja i kasalj,ako to traje dugo onda nije klasican bronhitis nego moze biti astma.
    Potrudi se da zavrsis sva ispitivanja,pa ako to znaci i par dana izostajanja iz skole onda izostani,nista nije vaznije od tvog zdravlja.

Slične teme

1. Istorija operete-Poooomoc!!
    Autor Jeca_90 u forumu Istorija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.11.2007., 18:31
  2. ljudi u poooomoc!
    Autor zorana curcic u forumu Školovanje u inostranstvu
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 10.02.2004., 18:18

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor