Complex 'MAJKA'

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

upadljivo_tih_

Primećen član
Banovan
Poruka
990
Izasao sam jednom (imao sam 15 godina) sa nekom sto studira pedagogiju. Cura mi iznenada rece kako 'sam ja njena slatka bebica', a kasnije me pitala da joj 'kazem o sebi kakvo sam imao djetinjstvo', na pola sastanka kad smo nedje sjedjeli na klupu prolazilo neko dete tu, ona ga zaustavi i sve zivo ispita, pricase sa njim 5 minuta pa postadoh ljubomoran. Kad smo isli pored magistrale rece da je njeno mjesto ono koje je blize magistrali (sjecam se da tako majke kad vode djecu idu blize magistrali, da bi deca kao bila sigurnija?). Kasnije me pitase 'kako se ti osecas pored mene' ja reko 'kao pored neke ribe ekstra...' a ona rece 'a ja se pored tebe ne osecam kao pored muskarca, vec kao pored neke bebe' a tu ona popi saku i nos joj krvav bi. Kasnije se uze izvinjavati, a i uze da mi prica (kao 'bezveze') kako ja licim na moga oca? Sto je stvarno bilo previse, cak i za toliku budalu, te je otjerah. Ona se nekako vrati i moljase da nastavi samnom da seta, sto prihvatih, a kasnije ista ta uze da prica o svojim sisama, i kako bi je svaki htio jer ona moze dobro da doji ce moci? I tu zavrsih sa tom, a znam da sam trebao prije, a tad bih mali i bi mi to prvi izlazak sa curom, poremecenom skroz.

I imam neku cudnu ideju da je htjela da nekome glumi majku? A zasto to, ima li ko slicna iskustva?
 
Jel si siguran da je u ovoj priči ona poremećena?
a010.gif
 
Jeste, i to me odusevljava sto je neko konacno izneo jednu prosecnu pricu o jednom prosecnom decku i prosecnoj devojci na forum, jer se ovde stalno pise o nekim natprosecno finim i pametnim vezama.Ti prosecni vrlo pazljivo kriju svoje glupave ljubavne dozivljaje i price.
 
Нисам знао да су девојке у просечним везама старије од момака...
И да у просеку истолеришу кад им неко разије нос...
Но, нећу се трудити да те разуверим.
Ја верујем и сматрам да је ово најобичнија измишљотина...
 
Нисам знао да су девојке у просечним везама старије од момака...
И да у просеку истолеришу кад им неко разије нос...
Но, нећу се трудити да те разуверим.
Ја верујем и сматрам да је ово најобичнија измишљотина...


Ma joooook ... ovo je tužna priča o kučki i njenih sedam malih kučića.
 
Izasao sam jednom (imao sam 15 godina) sa nekom sto studira pedagogiju. Cura mi iznenada rece kako 'sam ja njena slatka bebica', a kasnije me pitala da joj 'kazem o sebi kakvo sam imao djetinjstvo', na pola sastanka kad smo nedje sjedjeli na klupu prolazilo neko dete tu, ona ga zaustavi i sve zivo ispita, pricase sa njim 5 minuta pa postadoh ljubomoran. Kad smo isli pored magistrale rece da je njeno mjesto ono koje je blize magistrali (sjecam se da tako majke kad vode djecu idu blize magistrali, da bi deca kao bila sigurnija?). Kasnije me pitase 'kako se ti osecas pored mene' ja reko 'kao pored neke ribe ekstra...' a ona rece 'a ja se pored tebe ne osecam kao pored muskarca, vec kao pored neke bebe' a tu ona popi saku i nos joj krvav bi. Kasnije se uze izvinjavati, a i uze da mi prica (kao 'bezveze') kako ja licim na moga oca? Sto je stvarno bilo previse, cak i za toliku budalu, te je otjerah. Ona se nekako vrati i moljase da nastavi samnom da seta, sto prihvatih, a kasnije ista ta uze da prica o svojim sisama, i kako bi je svaki htio jer ona moze dobro da doji ce moci? I tu zavrsih sa tom, a znam da sam trebao prije, a tad bih mali i bi mi to prvi izlazak sa curom, poremecenom skroz.

I imam neku cudnu ideju da je htjela da nekome glumi majku? A zasto to, ima li ko slicna iskustva?

Бејаше ово сасвим солидна бајка, са скоро правилном употребом аориста и имперфекта...:wink:
Освежење за форум. :)
 
Nerealno mi deluje ova prica, ali ima takvih devojaka, mada mislim da ima vise mladica, koji u devojkama traze majku, odnosno porede je sa svojom "savrsenom majkom", to moze da bude, zaista iritirajuce.
 
Izasao sam jednom (imao sam 15 godina) sa nekom sto studira pedagogiju. Cura mi iznenada rece kako 'sam ja njena slatka bebica', a kasnije me pitala da joj 'kazem o sebi kakvo sam imao djetinjstvo', na pola sastanka kad smo nedje sjedjeli na klupu prolazilo neko dete tu, ona ga zaustavi i sve zivo ispita, pricase sa njim 5 minuta pa postadoh ljubomoran. Kad smo isli pored magistrale rece da je njeno mjesto ono koje je blize magistrali (sjecam se da tako majke kad vode djecu idu blize magistrali, da bi deca kao bila sigurnija?). Kasnije me pitase 'kako se ti osecas pored mene' ja reko 'kao pored neke ribe ekstra...' a ona rece 'a ja se pored tebe ne osecam kao pored muskarca, vec kao pored neke bebe' a tu ona popi saku i nos joj krvav bi. Kasnije se uze izvinjavati, a i uze da mi prica (kao 'bezveze') kako ja licim na moga oca? Sto je stvarno bilo previse, cak i za toliku budalu, te je otjerah. Ona se nekako vrati i moljase da nastavi samnom da seta, sto prihvatih, a kasnije ista ta uze da prica o svojim sisama, i kako bi je svaki htio jer ona moze dobro da doji ce moci? I tu zavrsih sa tom, a znam da sam trebao prije, a tad bih mali i bi mi to prvi izlazak sa curom, poremecenom skroz.

I imam neku cudnu ideju da je htjela da nekome glumi majku? A zasto to, ima li ko slicna iskustva?
:neutral:
pa dakle jos sam htela da se udubim u pricu,kad videh ovo boldovano :roll:

inace taj "kompleks majke" mislim da nije tolko redak...ta potreba da se ponasas stalno prema nekome kao prema maloumniku...ne mislim na onu normlanu brigu da li su dragi ljudi uredu i to,nego kad oces stalno nekome da budes zastitnik u svakom smislu reci...bas cesto to primecujem kod nekih zena :? valjda se spremaju da budu majke ili ima radi instinkt pa ne znaju sta ce sa sobom.
mada ima i dosta tih muskaraca zastitnika...desavalo mi se da recimo kada prelazim ulicu da stavi ruku ispred mene ko da cu da iskocim pod automobil...potpuno nesvesno...nije da mi tako nesto smeta,cak je simpaticno ako nije preterano,ali ako ode u ekstrem,jbt ko da imas drugog tatu...
 
Al' dragom da budem keva, nema sanse...
e obiljno zeznuto je to ako naviknes nekoga da mu budes keva
i onda kad on treba da uradi nesto,jadan nesposoban,a ti na cedilu :?
mislim da te zastitnicke snage treba da budu ravnomerno rasporedjene,pa po potrebi kad se neko oseti nesposobnim,slabim ili sta god,da ovaj drugi nastupa...a i kada ti dodje jednostavno da te neko mazi,ceska po kosi i cini sve za tebe :) i obrnuto.
al ne daj boze da to potraje :shock: pa stalno :shock: pa ne mozes pobeci od tudje brige :?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top