daljina prednosti i mane

ana marija

Zainteresovan član
Poruka
267
daljina je jedan faktor koji igra neku odredenu ulogu u vezi, moze da bude kratkotrajna nekih par meseci ili cak ceo vojni rok, ili pak moze da bude stalna kao one veze koje se proteze van granica jedne drzave, interesuje me sta su, po vasem misljenju mane i prednosti, i kako ih prevazici, predusretiti ili spreciti...
 
Moje misljenje je da u danasnje vreme ne postoje velike ljubavi. ne velike nego cak ni one vredne pomene koje egzistiraju na razdaljinama kada se jednom sedmicno (za neko vreme) ne prevazidju spajanjem. To je iluzija i patnja za oboje a iz toga proizilazi sve lose.
 
Pedjo, daljina je mnogo gadna stvar. Tesko je odrzati vezu na daljinu, ali ako se dvoje stvarno mnogo vole, daljina ih ne koci, za sve je potrebna volja i ljubav nista vise.
Ja ti to kazem iz iskustva:)
a mane daljine su, sto tu osobu zelis sve vise i vise i vise i imas osecaj da ces eksplodirati ako je uskoro ne vidis, a ta mana ima i prednost, iz tog razloga te zelje za vidjanje, ljubav raste sve vise:)
 
black-devil:
Pedjo, daljina je mnogo gadna stvar. Tesko je odrzati vezu na daljinu, ali ako se dvoje stvarno mnogo vole, daljina ih ne koci, za sve je potrebna volja i ljubav nista vise.
Ja ti to kazem iz iskustva:)
a mane daljine su, sto tu osobu zelis sve vise i vise i vise i imas osecaj da ces eksplodirati ako je uskoro ne vidis, a ta mana ima i prednost, iz tog razloga te zelje za vidjanje, ljubav raste sve vise:)

Drago mi je cuti da neko i tako razmislja, dugo sam preko i dobro znam da je toga izuzetno malo danas.
Daleko od ociju daleko od srca.
 
Ja volim black-devil!

eyes.jpg
 
kad smo vec kod toga, evo i jedno pismo za moju ljubav i koliko mi znaci a to bi bilo ovako nekako:)Osecati tvoju ljubav koja raste u meni, tvoje usne koje na mojima gase zedj, stisak ruke koja vodi u raj, suzu koja trazi svoj izvor u plavetnilu tvojih ociju, sve to osetiti u samo jednom zivotu, koji nas nosi i otvara vrtove srece i postojanja....
I za samo jedan zivot ispiti pehar tog ljubavnog soka iz nasih srca, upiti sve tvoje u poru pozude, za tobom, tvojim telom, dusom...
I za jednu ljubav sakupiti sve bisere i sva sunca na nasem putu, popiti sve case hrabrosti za iskusenja koja se kriju u mraku, razbiti ogledala sumnje i osmehnuti se novom danu...
I za srecu koja zraci iz nasih pokreta, sjaj nasih ociju koji se utapa u porstranstva sazvezdja na nasoj planeti..
Osecati tebe kako pulsiras u mojim venama za neki novi zivot je dar ovog plavog neba, ove zemlje koja se okrece samo za nas, dar sudbine...
Za tebe i mene, za sve ono sto nam u ovom trenutku tako mnogo znaci...

Bozo, jel sam lepo opisala svoja osecanja prema tebi?:)
 
black-devil:
kad smo vec kod toga, evo i jedno pismo za moju ljubav i koliko mi znaci a to bi bilo ovako nekako:)Osecati tvoju ljubav koja raste u meni, tvoje usne koje na mojima gase zedj, stisak ruke koja vodi u raj, suzu koja trazi svoj izvor u plavetnilu tvojih ociju, sve to osetiti u samo jednom zivotu, koji nas nosi i otvara vrtove srece i postojanja....
I za samo jedan zivot ispiti pehar tog ljubavnog soka iz nasih srca, upiti sve tvoje u poru pozude, za tobom, tvojim telom, dusom...
I za jednu ljubav sakupiti sve bisere i sva sunca na nasem putu, popiti sve case hrabrosti za iskusenja koja se kriju u mraku, razbiti ogledala sumnje i osmehnuti se novom danu...
I za srecu koja zraci iz nasih pokreta, sjaj nasih ociju koji se utapa u porstranstva sazvezdja na nasoj planeti..
Osecati tebe kako pulsiras u mojim venama za neki novi zivot je dar ovog plavog neba, ove zemlje koja se okrece samo za nas, dar sudbine...
Za tebe i mene, za sve ono sto nam u ovom trenutku tako mnogo znaci...

Bozo, jel sam lepo opisala svoja osecanja prema tebi?:)


Mmmm, pa sad ti najbolje znas da li jesi, ali definitivno jesi moj prema tebi :)
 
Vidis i sama koliko moze da se prsne za nekim :)
Tada daljina znacaja nema, ona dva oka su 800km daleko, ali vredi svaki sekund cekanja...

ana marija:
daljina je jedan faktor koji igra neku odredenu ulogu u vezi, moze da bude kratkotrajna nekih par meseci ili cak ceo vojni rok, ili pak moze da bude stalna kao one veze koje se proteze van granica jedne drzave, interesuje me sta su, po vasem misljenju mane i prednosti, i kako ih prevazici, predusretiti ili spreciti...
Inace, kad kazes prednosti i mane, to je kada svesno sagledas cinjenice i koristi koje proizilaze iz istih, mislis li da srce zna tako da razmislja ?
 
nekada ta daljina moze da ti pomogne da shvatis da li ti je do neke osobe stalo ili ne...odnosno da preispitas svoja osecanja...
Ukoliko si strasno zaljubljen iz toga svega proizilazi velika patnja,kada niste zajedno..a sa druge strane olaksnje...
MA to je jedno od vecitih pitanja...
Nikada se ne zna sta ce ti se desiti u zivotu,ali ja imam strasno losa iskustva sa vezom na daljinu,pa ne bih preporucila nikome ko nije siguran u svog partnera i ljubav koju oseca prema njemu...
A ukoliko je ta ljubav prava i istinska onda vredi svaki sekund proveden zajedno,i vredi cekati na te momente...
 

Back
Top