Maramicu u šake...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

®

Buduća legenda
Poruka
31.888
pa obrišite,
svoju poslednju suzu.

Kad i zašto, zbog koga, bla bla bla... VeKiki ste vi, forumaši i -ice, znam ja da ne plačete... ali hajd', možda se nekom i omakne :lol:



Moja je bila večeras. Bome se stušti niz lice, kao da je i samu sram. Da uteče prije. Davno doživljena golicavost po desnom obrazu. Moguće je, mada još ne vjerujem... šteta što se ne može staviti u džep, novčanik ili na ključeve, kao privezak.

Nataloženi nespokoj
moj udes, ranjiv i slan
preli ustavu iz koje izniče donja trepavica.

Nemojte se štipkati da provjerite da li sanjate. Najpouzdanije je uz jecaj ili dva, shvatiti da nas ima.

Plačem, dakle jesam.
 
®:
pa obrišite,
svoju poslednju suzu.

Kad i zašto, zbog koga, bla bla bla... VeKiki ste vi, forumaši i -ice, znam ja da ne plačete... ali hajd', možda se nekom i omakne :lol:



Moja je bila večeras. Bome se stušti niz lice, kao da je i samu sram. Da uteče prije. Davno doživljena golicavost po desnom obrazu. Moguće je, mada još ne vjerujem... šteta što se ne može staviti u džep, novčanik ili na ključeve, kao privezak.

Nataloženi nespokoj
moj udes, ranjiv i slan
preli ustavu iz koje izniče donja trepavica.

Nemojte se štipkati da provjerite da li sanjate. Najpouzdanije je uz jecaj ili dva, shvatiti da nas ima.

Plačem, dakle jesam.

Tri najlepše rečenice koje sam pročitala unazad (izuzimajući Selimovića :); jao, baš sam dosadna)...
Do samog dna mog bića su kliznule... Ne umem da objasnim zašto, ali kad nema objašnjenja, tada je i najlepše...
Šaljem tišinu, svečanu, kao odgovor na tvoju temu...

A već sutra možda napišem nešto, kao svoj odgovor (mada me već previše na Forumu ima)... ''Leptirica'' mi je krv popila, svu, crvenu, radost života... :)
 
Tri najlepše rečenice koje sam pročitala unazad (izuzimajući Selimovića :); jao, baš sam dosadna)...
Do samog dna mog bića su kliznule... Ne umem da objasnim zašto, ali kad nema objašnjenja, tada je i najlepše...
Šaljem tišinu, svečanu, kao odgovor na tvoju temu...

A već sutra možda napišem nešto, kao svoj odgovor (mada me već previše na Forumu ima)... ''Leptirica'' mi je krv popila, svu, crvenu, radost života... :)
Soko_Štark, imam vezu kod bundeve, za kuru transfuzije te rijetke krvne grupe koju možeš da primiš... suzno-pozitivna :)

Nemoj da zakonačiš neapdejtovana...
Sa' će to buki, na ePePe, da ti poveže.

Cena „ePePe poruke” (maločas si napisala SMS poruke :evil: :evil:)
100 švajcaraca i pogled na Mon BlaM, umjesto PDV :)
 
®:
pa obrišite,
svoju poslednju suzu.

Kad i zašto, zbog koga, bla bla bla... VeKiki ste vi, forumaši i -ice, znam ja da ne plačete... ali hajd', možda se nekom i omakne :lol:



Moja je bila večeras. Bome se stušti niz lice, kao da je i samu sram. Da uteče prije. Davno doživljena golicavost po desnom obrazu. Moguće je, mada još ne vjerujem... šteta što se ne može staviti u džep, novčanik ili na ključeve, kao privezak.

Nataloženi nespokoj
moj udes, ranjiv i slan
preli ustavu iz koje izniče donja trepavica.

Nemojte se štipkati da provjerite da li sanjate. Najpouzdanije je uz jecaj ili dva, shvatiti da nas ima.

Plačem, dakle jesam.

prelepo postavljena tema!!!

plakala sam. i plakacu.
 
Prelepa tema R. I ono shto je najlepshe u njoj jeste shto si hrabro, i ponosno stavio srce na sto....Ne moze to svako...
@tema
Prodje tu i tamo po neka. Prodje i neki jecaj. Pa osvane novi dan sa osmehom...
Niti su one poslednje niti su osmesi poslednji.
I kao shto si rekao: Plachemo, smejemo se...i postojimo...:)

Cmoka za tebe!

a074xu4.gif
 
kad je pjer boja promasio onaj penal protiv artmedije... znaci, to je bio plac... kolektivni... a jednog mog druga nismo mogli da smirimo celu noc... i, pogleda me i kaze: zasto je to moralo da se desi? a ja trebam da ga tesim, a meni isto tesko... i cutimo... i posle smo ostali do jutra i tugu svoju utopali u alkoholu... al', ona opet ispliva... izmigolji se... to je bilo srazmerno sreci posle penala Milivoja Cirkovica... u njukastlu... eh, devla, devla... za takve stvari vredi ziveti... za takve trenutke... zamislite samo kakvo je bilo to vece, posle, u kafani...
 
svakog mjeseca oko PMSa ja otplacem...tad se probudi onaj demon "mene niko ne voli" i tako....mada nekad placem zbog gladi u Africi, zbog bolesne djece, nezbrinutih ljudi...tako...nadjem ja razlog..i ne koristim maramice - imam rukave :D
 
može li se plakati bez suza ?

moze, to je najgore i najbolnije plakanje. to je kad ti se cepa sve na komade unutra, a spolja- lice s maskom. to je kad patis, to je mnogo jace, trajnije i bolnije od svih plakanja sveta. tada, umesto suza, pukne ti srce i razlije se krv svuda unutar tebe. krvaris i rado bi da places, ali suze bi bile melem, nedozvoljen pacenju. i sve to je proces koji traje i traje i traje i jednostavno boli. i molis boga da zaplaces, da izbacis to iz sebe.
 
Placem, istina! Ali me sramota pokazati to pred drugim, glumim jacinu, snagu.......mislim da i vecina to tako radi! A onda, kada odem na spavanje, pocnem da razmisljam, vrtim film u glavi, i odjednom, nisam vise tako hrabra, ne moram da se pretvaram i pocnem da smrckam, nakupi se valjda te tuge, cega li vec.....i kroz suze se toga najbolje oslobodim!
 
moze, to je najgore i najbolnije plakanje. to je kad ti se cepa sve na komade unutra, a spolja- lice s maskom. to je kad patis, to je mnogo jace, trajnije i bolnije od svih plakanja sveta. tada, umesto suza, pukne ti srce i razlije se krv svuda unutar tebe. krvaris i rado bi da places, ali suze bi bile melem, nedozvoljen pacenju. i sve to je proces koji traje i traje i traje i jednostavno boli. i molis boga da zaplaces, da izbacis to iz sebe.

dobar opis... :?
 
Prelepa tema R. I ono shto je najlepshe u njoj jeste shto si hrabro, i ponosno stavio srce na sto....Ne moze to svako...
@tema
Prodje tu i tamo po neka. Prodje i neki jecaj. Pa osvane novi dan sa osmehom...
Niti su one poslednje niti su osmesi poslednji.
I kao shto si rekao: Plachemo, smejemo se...i postojimo...:)

Cmoka za tebe!

a074xu4.gif
Kuku menE, pa nijesam rek'o ZADNJI, no poslednji suzno-o'tužni slučaj koji se zbio :P :)

Perspektivna si knjezara, dakle :D

A to što smo oboje 'rabri, ođe, na papiru, ti cmokom, ja suzom, he... meni je isto, no, boj ne bije svijetlo slovo ili reč... ma koliko prejaka bila, da može i da ubije.

Pratiš me, znam, Bliss-tava ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top