Bojkotuj MONOPOL!

OrthodoxCelt

Primećen član
Poruka
638
http://www.bojkotujmonopol.com/

Potrosace je ovog vikenda, kao hladan tus, preseklo jos jedno poskupljenje.
U ionako praznu korpu juce su bojazljivo stavljali mleko po novoj ceni
dugotrajno kosta 80 dinara, a sveze, koga je na rafovima bilo u manjim
kolicinama, 62 za litar. Cena jogurta je u manjim trgovinama korigovana
na 82 dinara za litar.
Politika, 03.12.2007.

Monopol u proizvodnji mleka nam je naneo jos jedan udarac. Po cetvrti put za tri meseca mleko poskupljuje.

Sta mali covek moze da uradi protiv monopola!? Moze da ne kupuje MLEKO!

Niko od nas nece umreti ukoliko ne kupi mleko bar PET dana.

BOJKOT!
Ako su potrosaci Engleske, Nemacke, ... i zemalja sirom Evrope mogli da se organizuju, mozemo i mi u Srbiji!

Ne kupujte mleko od 10.12 - 14.12! Neka monopolisti vide da su oni tu zbog nas, a ne mi zbog njih!

p.s. Obavestite prijatelje. :), prosledite link!

p.p.s. "Konacno, glupi patak se setio da zna da leti!"
Hvala blogeru sa kockicice
Preko 30.000 posetilaca ovog sajta u samo dva dana dokaz su da je ova akcija bila itekako potrebna.

Pozivamo sve politicare koji se ne zalazu samo deklarativno za ukidanje monopola da podrze BOJKOT!

Pozivam udruzenja za zastitu potrosaca, koja poseduju finasijska sredstva, da objave poziv na BOJKOT u dnevnim novinama
u nedelju kako bi animirali potrosace koji nemaju pristup Internetu.

Pridružite se!
 
Слажем се! Бојкот производа смрдљивог британског САЛФОРДА који је постао монополиста у Србији - олош који преко наших леђа и наших џепова наше млеко продаје у околним земљама јевтиније - о л о ш !
 
Слажем се! Бојкот производа смрдљивог британског САЛФОРДА који је постао монополиста у Србији - олош који преко наших леђа и наших џепова наше млеко продаје у околним земљама јевтиније - о л о ш !

Салфорд се налази под контролом Березовског, који је пословођа Ротшилдових. Исто је са Делтом. Сети се ако можеш, ко је увео Мишковића у послове...
 
Слажем се! Бојкот производа смрдљивог британског САЛФОРДА који је постао монополиста у Србији - олош који преко наших леђа и наших џепова наше млеко продаје у околним земљама јевтиније - о л о ш !

To je biznis. Okrutan je svet. Što ga pre prihvatimo, manje ćemo se nervirati.
 
http://www.bojkotujmonopol.com/

Potrosace je ovog vikenda, kao hladan tus, preseklo jos jedno poskupljenje.
U ionako praznu korpu juce su bojazljivo stavljali mleko po novoj ceni
dugotrajno kosta 80 dinara, a sveze, koga je na rafovima bilo u manjim
kolicinama, 62 za litar. Cena jogurta je u manjim trgovinama korigovana
na 82 dinara za litar.
Politika, 03.12.2007.

Monopol u proizvodnji mleka nam je naneo jos jedan udarac. Po cetvrti put za tri meseca mleko poskupljuje.

Sta mali covek moze da uradi protiv monopola!? Moze da ne kupuje MLEKO!

Niko od nas nece umreti ukoliko ne kupi mleko bar PET dana.

BOJKOT!
Ako su potrosaci Engleske, Nemacke, ... i zemalja sirom Evrope mogli da se organizuju, mozemo i mi u Srbiji!

Ne kupujte mleko od 10.12 - 14.12! Neka monopolisti vide da su oni tu zbog nas, a ne mi zbog njih!

p.s. Obavestite prijatelje. :), prosledite link!

p.p.s. "Konacno, glupi patak se setio da zna da leti!"
Hvala blogeru sa kockicice
Preko 30.000 posetilaca ovog sajta u samo dva dana dokaz su da je ova akcija bila itekako potrebna.

Pozivamo sve politicare koji se ne zalazu samo deklarativno za ukidanje monopola da podrze BOJKOT!

Pozivam udruzenja za zastitu potrosaca, koja poseduju finasijska sredstva, da objave poziv na BOJKOT u dnevnim novinama
u nedelju kako bi animirali potrosace koji nemaju pristup Internetu.

Pridružite se!

Слажем се с овим и подржавам овај бојкот.
 
Ко каже да нећемо, него су претерали са ценама. Издржаћемо 5 дана без млека.

Znam ja to,vec problem je da se u Kinu prodaje na velike kolicine a u Srbiji ga nema ili ima ga samo malo, zato se dize cena.

Problem je i u Nemacku mlecni produkti se na veliko izvoze za Kinu a ovde cena raste isto.

:-?:x:x:x
 
Znam ja to,vec problem je da se u Kinu prodaje na velike kolicine a u Srbiji ga nema ili ima ga samo malo, zato se dize cena.

Problem je i u Nemacku mlecni produkti se na veliko izvoze za Kinu a ovde cena raste isto.

:-?:x:x:x

У задњих месец два прилично су поскупели и сиреви, јогурти и остали млечни производи...
Нисам знала за тај извоз млека у Кину. Јел то проверено?
 

Back
Top