Smaraš sa tim kondomom...

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Dakle..... načitah se silnih gadosti na temi na Lj&S-u, gde se javio isključivo muškarac da obznani koliko mrzi prezervativ i koliko su žene glupe pa se truju pilulama... par mudonja je napisalo da "sa takvom - nikada ne bi - i da žene baš užasno smaraju kad insistiraju na kondomu..."

A znam da je nekad bila tema od preko 200 strana?! o abortusu, gde se jasno mogao nazreti generalni stav "ja smatram da je abortus ubistvo", takođe..... u daleko većem broju od strane muškarca.

Skoro paralelno momak ovde govori kako ga nije briga kako je devojci i da li je boli, da li joj je lepo, ako je "priveo na jednu noć", jer je to qrva koju tako treba tretirati (između redova...)

Da li neko može da mi objasni ovaj fenomen?

Da li je jedini odgovor na ovo - pa ti si glupa što pristaješ?

Da li je jedino rešenje potpuno odricanje od seksa?

Ono što me zaista interesuje jeste kako reagujete kada vam vaš novi partner, bio to dečko, kombinacija, "drug", jednostavno osoba sa kojom prvi put stupate u odnos, izjavi nešto tipa: "Jaooo pa zar i ti?! Kako smarate sa tim kondomom..." i, prevrćući očima krene ka pantalonama u koje je, ipak, sakrio gumicu..... za svaki slučaj.....

Najzad, da li je moguće da danas ljudi imaju tako neodgovoran stav prema boleštinama?

Bilo bi jako lepo da nešto na ovu temu napišu ljudi O LJUDIMA IZ SVOJE SREDINE, pošto se na ovakvim temama nikada, ali nikada ne oglašavaju upravo predmeti rasprave. Naime, ovde su svi savršeni, a između redova, ma kako postavljena tema bila, može sasvim jasno da se nazre ko će biti popljuvan..... tako se i paralelno razvija tema gde su devojke koje koriste zaštitu, ili nameravaju da je koriste, "smaračice"..... pa se (verovali ili ne) i tamo retko javljaju.

Ako se koji muškarac ovde javi, mogao bi da napiše kakav je njegov odnos prema seksu, generalno, da li mu je stalo kako je partnerki, da li ima različite stavove za različite devojke, ako mu je bitno da njoj bude lepo - zašto mu je bitno? Da li što je voli, ili je do ega...?
 
Kasno je necu puno detaljisati.:)

Lexa bravisimo za temu.

Vidis ima puno i neodgovornih djevojaka.Slusajuci ovako to zakljucujem.
Kaze npr :"ja da kupim kondom,svashta,nek on kupi".
Zar u danashnjici zensko ocekuje da ce muskarac misliti o zastiti.Zalosno je to da pored tolike literature u najobicnijim novinama,djevojke jos u srednjoj skoli masovno ostaju trudne.Sta rade ti roditelji,uche li sta svoju djecu?Zar nisu prevazidjene tabu teme:roll:
Kako ne razmisljaju muski o svojoj zastiti.Ne razumem,i cudim se koliko je jos uvijek primitivan muski rod sa nasih prostora.Mom sinu cesto pricam o zastiti zbog njega kao i zbog djevojke,sutra..
Cudno je i to,da u tom zanosu kad dodje do kondoma,djevojkama prosto glupo da napomenu,ne bi li ga mozda uvrijedili,ili mu prekinuli koncentraciju.
A tek koliko je ovih starijih momaka preko 30,kojima je ispod casti da to koriste.Imam drugarica dosta neudatih,zgranem se kad ih slusam.
Napominjem ne generalizujem.
Uglavnom djevojke ne cekajte na njih da misle o vama.Budite dame i pored sminke i cigareta,imajte pakovanje kvalitetnih kondoma,i to one sa uputstvom.;)
Ako nije imao iskustva,pokazite mu,nek procita:lol:
Nema tu sramote,ako ne cijenimo sebe,ko ce....:D
 
Najzad, da li je moguće da danas ljudi imaju tako neodgovoran stav prema boleštinama?
ne samo danas nego oduvek... tipa "ma nece to mene" i ostale stvari.

koliko tipova koristi kondom?
koliko zena insistira na kondomu?
koliko ljudi redovno popravlja zube?
koliko zena redovno ide na ginekoloske preglede?

i tako do u beskraj...

edit: da li smem da pomenem i ovo - koliko ljudi pusi preko pakle dnevno? :D
 
evo, ja da ti napišem o ljudima iz svoje sredine, što iz mog ličnog iskustva, što iz razgovora. ja sam lično naišla na par momaka koji su bili u fazonu, "jao, pa zašto kondom, pa nemoooj, blablabla...". ali, nisam se tako lako dala. jednom sam rekla da ako hoće sex, prvo obuče pantalone i ode da kupi kondom, što je i uradio (k'o bela lala!), a opet, jednom sam rekla da ne mogu da verujem da ga nema, pa sam se ja prva obukla i iskulirala (šta mislite, da li je sledeći put imao?). mislim da su muškarci u dobrom broju vrlo neodgovorni. čak poznajem jednog koji je mojoj drugarici rekao "zašto da koristimo kondom, ja nemam polne bolesti", a ona ga pitala otkud zna da nema ako ga nikad nije koristio, a nije se ni testirao, a one je sav ozbiljan rekao "pa, nisam narkoman" :shock:
mislim, svašta možete čuti od njih, po meni, bitno je to da devojka drži do svog zdravlja, i da ne popušta. samo se treba zapitati "da li ova jedna noć vredna toga da zakačim neku bolešturu?". a naravno, ako devojka ne pije pilulu, onda se tu javlja i još jedan razlog za kondom.
 
Skoro paralelno momak ovde govori kako ga nije briga kako je devojci i da li je boli, da li joj je lepo, ako je "priveo na jednu noć", jer je to qrva koju tako treba tretirati (između redova...)

Da li neko može da mi objasni ovaj fenomen?

Da li je jedini odgovor na ovo - pa ti si glupa što pristaješ?

Da li je jedino rešenje potpuno odricanje od seksa?

Да не понављам ствари у вези са контрацепцијом....само да се осврнем на ово.

Једном давно, једна моја познаница која је измењала мноого мушкараца у животу рекла је за једну другу да је ''*****''. Ја сам се, наравно, побунила против таквог категорисања, а она је објаснила:''Паметна жена бира мушкарце, и спава само са онима које ОНА одабере. ***** дозвољава да буде бирана, и спава са свим онима који њу одаберу!''

И даље се не слажем са тим називом и са таквим начином коментарисања туђег живота, али има истине у цитираној реченици.
Значи, не могу рећи баш ''Што си глупа кад пристајеш!'', али ако чак и за крес шему одабереш типа који ће да те третира искључиво као полигон за сопствено истресање - онда се треба запитати...

Решење није одустајање од секса, него оштрија селекција и јасна свест о томе шта од кога можеш да очекујеш.

(Пишем у другом лицу, а мислим уопштено.)
 
Nikad se na forumu ne oglasavaju ljudi iz necije sredine. Stvar je u tome sto ce tek u buducnosti ljudi da nauce da je seks lepa stvar a da je radjanje ruzna stvar. Za sad su uvereni da je seks ruzna stvar a radjanje lepa stvar. Pa zato ljudi iz necije sredine zenu koja se je be smatraju za ruznu stvar, a zenu koja ce da radja smatraju za lepu stvar. Ona koja insistira da decko stavi kondom to je ona koja nece radjati, prema tome, ona je po misljenju ljudi iz necije sredine ruzna stvar. Zena koja nece da insistira da decko stavi kondom ona ce da radja, prema tome ona je za ljude iz necije sredine lepa stvar.Nazalost, ljudi iz necije sredine nista nece da ukapiraju sta ja ovo pricam.
 
Nikad se na forumu ne oglasavaju ljudi iz necije sredine. Stvar je u tome sto ce tek u buducnosti ljudi da nauce da je seks lepa stvar a da je radjanje ruzna stvar. Za sad su uvereni da je seks ruzna stvar a radjanje lepa stvar. Pa zato ljudi iz necije sredine zenu koja se je be smatraju za ruznu stvar, a zenu koja ce da radja smatraju za lepu stvar. Ona koja insistira da decko stavi kondom to je ona koja nece radjati, prema tome, ona je po misljenju ljudi iz necije sredine ruzna stvar. Zena koja nece da insistira da decko stavi kondom ona ce da radja, prema tome ona je za ljude iz necije sredine lepa stvar.Nazalost, ljudi iz necije sredine nista nece da ukapiraju sta ja ovo pricam.

Ti si geeeeenijalna :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Neki ljudi iz moje sredine su sacuvaj Boze po tom pitanju. Desilo mi se da decko koji je lepo vaspitan, fin, pazljiv, obrazovan kaze "Ja to ne koristim. Iskreno, ne znam nikog ako je dobio takvu zarazu i mislim da to niej opasno kao sto pricaju 8) Bilo je:"Baj, baj, hev a najs lajf".

I drugarica koja misli da "nije isto sa kondomom i bez njega", eno je cuva dete, sto je lepo, ali nije lepo sta ga ima sa covekom koga bas i ne obozava, ali je zakacila u "neobaveznoj vezi".

Ako neko ne koristi kondom za mene je isto sto i da se ne kupa.
 
Nikad se na forumu ne oglasavaju ljudi iz necije sredine. Stvar je u tome sto ce tek u buducnosti ljudi da nauce da je seks lepa stvar a da je radjanje ruzna stvar. Za sad su uvereni da je seks ruzna stvar a radjanje lepa stvar. Pa zato ljudi iz necije sredine zenu koja se je be smatraju za ruznu stvar, a zenu koja ce da radja smatraju za lepu stvar. Ona koja insistira da decko stavi kondom to je ona koja nece radjati, prema tome, ona je po misljenju ljudi iz necije sredine ruzna stvar. Zena koja nece da insistira da decko stavi kondom ona ce da radja, prema tome ona je za ljude iz necije sredine lepa stvar.Nazalost, ljudi iz necije sredine nista nece da ukapiraju sta ja ovo pricam.

Ја сам, изгледа, из нечије средине...:roll:
 
Да не понављам ствари у вези са контрацепцијом....само да се осврнем на ово.

Једном давно, једна моја познаница која је измењала мноого мушкараца у животу рекла је за једну другу да је ''*****''. Ја сам се, наравно, побунила против таквог категорисања, а она је објаснила:''Паметна жена бира мушкарце, и спава само са онима које ОНА одабере. ***** дозвољава да буде бирана, и спава са свим онима који њу одаберу!''

Da li znamo istu osobu:lol:Moja shkolska je to jednom davno rekla.Ima tu istine,nije da nema:)

Ti si geeeeenijalna :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

...nenadmashna....:lol:
 
Ја сам, изгледа, из нечије средине...:roll:
Ja bih rekla iz moje. :lol:

bug.gif
 
Hm,sto se moje trenutne veze tice,cesce se desi da ja kao priupitam da batalimo kondom ovog puta...Uglavnom ga koristimo.Al ok,to je duza veza...Sto se tih kracih tice,ili dok smo recimo bili na pocetku,koristili smo ga redovno.I, verovali ili ne, nijedan decko s kojim sam spavala nije izgovorio tu famoznu recenicu.Dal sam naletala na takve il sta...Jedna drugarica bas ima takve primere da joj muskarci nisu zeleli kondome,ajd ok,ali se trude da izbegnu.I popustala je:roll: Kad mi je to pricala rekla sam joj sta mislim,da nikad,ni pod kakvom uspaljenoscu,nedojebanoscu,da je on ne znam ti kakav frajer,bla bla,ako naravno zelim s kondomom,nikad ne bih pristala bez.Aj ako i ti ne zelis,jbg,zasto zelis - ne znam,al to je vec druga stvar.Al ako ti hoces kondom,a on ne...:evil:
Jbt kakav je to buzdovan koji u 21 veku kaze - jbt kako smarate s tim kondomom!Pa da sam se nalozila ne znam koliko to da mi kaze odma' bi se oladila...Momentalno.Ta jedna recenica moze mnogo drugih stvari da mi kaze o njemu ili o njegovom odnosu prema meni...I sta ce mi koji moj takav neandertalac?!
 
Dakle..... načitah se silnih gadosti na temi na Lj&S-u, gde se javio isključivo muškarac da obznani koliko mrzi prezervativ i koliko su žene glupe pa se truju pilulama... par mudonja je napisalo da "sa takvom - nikada ne bi - i da žene baš užasno smaraju kad insistiraju na kondomu..."

A znam da je nekad bila tema od preko 200 strana?! o abortusu, gde se jasno mogao nazreti generalni stav "ja smatram da je abortus ubistvo", takođe..... u daleko većem broju od strane muškarca.

Skoro paralelno momak ovde govori kako ga nije briga kako je devojci i da li je boli, da li joj je lepo, ako je "priveo na jednu noć", jer je to qrva koju tako treba tretirati (između redova...)

Da li neko može da mi objasni ovaj fenomen?

Da li je jedini odgovor na ovo - pa ti si glupa što pristaješ?

Da li je jedino rešenje potpuno odricanje od seksa?

Ono što me zaista interesuje jeste kako reagujete kada vam vaš novi partner, bio to dečko, kombinacija, "drug", jednostavno osoba sa kojom prvi put stupate u odnos, izjavi nešto tipa: "Jaooo pa zar i ti?! Kako smarate sa tim kondomom..." i, prevrćući očima krene ka pantalonama u koje je, ipak, sakrio gumicu..... za svaki slučaj.....

Najzad, da li je moguće da danas ljudi imaju tako neodgovoran stav prema boleštinama?

Bilo bi jako lepo da nešto na ovu temu napišu ljudi O LJUDIMA IZ SVOJE SREDINE, pošto se na ovakvim temama nikada, ali nikada ne oglašavaju upravo predmeti rasprave. Naime, ovde su svi savršeni, a između redova, ma kako postavljena tema bila, može sasvim jasno da se nazre ko će biti popljuvan..... tako se i paralelno razvija tema gde su devojke koje koriste zaštitu, ili nameravaju da je koriste, "smaračice"..... pa se (verovali ili ne) i tamo retko javljaju.

Ako se koji muškarac ovde javi, mogao bi da napiše kakav je njegov odnos prema seksu, generalno, da li mu je stalo kako je partnerki, da li ima različite stavove za različite devojke, ako mu je bitno da njoj bude lepo - zašto mu je bitno? Da li što je voli, ili je do ega...?

zabole me za drolju:)
 
I ja mrzim.

Kondom je za mene nuzno zlo, ali svejedno zlo. Ni pod razno ne bih mogao da budem u dugoj vezi i da ga koristim. Ubija mi zelju, a i osecam se k'o u javnoj kuci - e, pazi da ne zakacis nesto! Pa necu bre uopste da spavam sa nekim ako mi prolazi kroz glavu da je mozda bolesna. Odvratna pomisao. I necu da razmisljam dal' ce da pukne.

Na pocetku sadasnje veze smo se oboje pregledali kod doktora, ustanovili da smo zdravi, i od tad pilule, i basta. Neces pilule? Smusena si i ne mozes da zapamtis? Stavi onu dugotrajnu u ruku. Mrljava si, kilava, i hormonalno poremecena? Stavi spiralu. Smeta ti spirala? Predlazem sterilizaciju.
 

Back
Top