GOSPODAR PRSTENOVA UMIRE

pre jedno odredjeno vreme instalirao sam igricu
the lord of the rings battle for middle east
krenem da igram kapanju ili singe i za jedno otprilike 5 min svi pocrkaju i pise da sam izgubio u pocetku sam mislio da je to zato sto nisam ispunjava0 neke zadatke ili nisam isao gde treba. zatim sam tu istu igricu intalirao kod brata i radila je sasvim noramalno:?::?::?:
u cemu je problem???
sve druge igrice rade sasvim normalno
svi graficki elementi su zadololjavajuci
pregledao sam sve po google-u i nisam nasao nista o ovoj temi

ja kad sam probao battle for middle east svi izginuli...i pojavi se osama i kaze game over...al posle sam nasao onu verziju battle for middle earth i ona mi je radila sasvim ok...pozz :lol::lol:
 
Igra uopshte nije losha
koji si deo igrao?
Oba su dobra

Igrao sam,barem mislim 1 deo,mislio sam da je to strategija ali izgleda da nije!!!!!!!!!!!
Prvo sam je jedva krekovao,jer u kreku nema exe fajla!!!!!!!!! 3 dana nisam mogao da provalim,i kad sam konacno provalio,a onda se zestoko razocarao!!!!!!!!

Igra je barem meni sranje! A svako ima svoje misljenje!!!!!!!!!!!!!
 
Ti mislis na drugi LoTR...po meni treba uraditi remake te igrice jer je zasluzila bolje...kako je imalo car skupljati pecurke po hobitonu...al zato se secam da cim je ta igra izasla igramo ja i drug i sad ono vece kad nailazi crni jahac ja cucim iza brda i taman promolim glavu kad on kao izleti... ma drhtao sam kao mlada ovcetina na viljusci...jbt...
 

Back
Top