NEPISANA PRAVILA...ZNATE LI DA...

vipcurlic

Domaćin
Poruka
3.566
Baveci se astrologijom sam zapazila odredjene stvari za koje nisam imala gde posebno da procitam objasnjenje, a ipak su mi "upadale u oko". Navodicu neke od primera i volela bih da cujem vasa iskustva i zapazanja o takvim stavkama..Npr...
1. Brak cesto sklapaju merkurovski tipovi medju sobom i u vecini takvih kombinacija sam primetila da muskarac Blizanac ozeni zenu Devicu i da takvi brakovi opstaju godinama, kod njih kao da ne dolazi do razvoda. Imala sam osobe koje su i po 30 godina u braku i po 10 i one "sveze" ali kao da je ta veza na neki nacin neraskidiva. Zna li neko primer drugaciji?

U obratnoj kombinaciji, gde je Blizanac zena a muz Devica, u par slucajeva koje sam radila doslo je do razvoda takvog braka.

2. Imam interesantnu pojavu oko sebe, u krugu svojih prijatelja imam 3 muskarca Device koji su razlicito godiste i svaki od njih je ozenio zenu u znaku Ovna, koje su razlicito godiste medjusobno takodje, ali sve tri zene su martovski Ovnovi i to sa datumom 24.3...

3. Znate li da sam od svih muskih Lavova koje sam radila u duzem vremenskom periodu, naisla samo na dva koji nisu imali razvod iza sebe, mada su mladi relativno i brakovi svezi (uvek postoji mogucnost za kasnije...;-);-) )..

4. Zapazila sam da muski Lavovi moraju da imaju neku bitnu vezu sa osobom u znaku Ribe ili znaku Vage, to mu dodje kao ona poznata kombinacija Bik-Skorpija koji se ne mimoilaze, ili se vole ili se ne vole, ali da se mimoidju tek tako- prosto nikako.. Tako i ovi, bez obzira da li je pre braka, u braku, posle braka..kao da imaju karmicku povezanost..

5. Rekoh negde da Vage imaju nepisano pravilo - da moraju, ma koliko bile verne, odane, predane ili vec srecne i ispunjene, u jednom periodu zivota da imaju duplu vezu, dve aktivne osobe u svom zivotu, posebno kad su u braku ili dugoj vezi.. I kad se brane od toga, ono dodje, ako iskreno hoce da priznaju... Doduse, meni su htele...

6. Pisala sam vec da su osobe koje imaju Ribu u znaku ili Ribu u podznaku, nekad i jakog Neptuna na ASC u globalu "opsednute" cipelama i da najvise imaju cipela, sto se ne odnosi na aktivnog jakog Neptuna u drugim znacima..mislim da se to ovde ina forumu pokazuje na temi o Neptunu,drugi povlace ono iz znaka gde im je Neptun..

Pa da ne nabrajam dalje, ubacicu kad se necega setim tako direktno, samo bih volela da cujem vasa zapazanja jer sigurno ima jos stvari koje se ponavljaju, a koje nigde ne mozemo da procitamo...Mene to zivo interesuje!!!
 
2. Imam interesantnu pojavu oko sebe, u krugu svojih prijatelja imam 3 muskarca Device koji su razlicito godiste i svaki od njih je ozenio zenu u znaku Ovna, koje su razlicito godiste medjusobno takodje, ali sve tri zene su martovski Ovnovi i to sa datumom 24.3...
Moja super drugarica je Ovan , rodjena 24.03. , a muž joj je Devica.:mrgreen:

5. Rekoh negde da Vage imaju nepisano pravilo - da moraju, ma koliko bile verne, odane, predane ili vec srecne i ispunjene, u jednom periodu zivota da imaju duplu vezu, dve aktivne osobe u svom zivotu, posebno kad su u braku ili dugoj vezi.. I kad se brane od toga, ono dodje, ako iskreno hoce da priznaju... Doduse, meni su htele..
Moj otac npr.:lol:, ne bih mu bila supruga, ali ćerka svakako.

6. Pisala sam vec da su osobe koje imaju Ribu u znaku i Ribu u podznaku, nekad i jakog Neptuna na ASC u globalu "opsednute" cipelama i da najvise imaju cipela, sto se ne odnosi na aktivnog jakog Neptuna u drugim znacima..mislim da se to ovde ina forumu pokazuje na temi o Neptunu,drugi povlace ono iz znaka gde im je Neptun..
Nemam jakog Neptuna, ali sam opsednuta cipelama svih mogućih vrsta- čizmama, salonkama, baletankama...imam ih nebrojeno.;)
 
1. Chesta kombinacija, mushka Riba i zhenska Vaga,

2. jaka prijateljstva izmedju mushkih Vodolija i mushkih Vaga,

3. Jarchevi i njihov mali krug prijatelja sa kojima su dobri chitav zhivot,

4. zhenski Bikovi.. chuvaju svoj privatni zhivot za sebe i ma koliko
bio njihov prijatelj, uvek kasno saznash, da li ima dechka, da li joj je
u porodici sve ok, da li je povredjena.. a vole da ogovaraju!

5. Strelchevi zapravo nisu najsretjniji znak zodijaka, chak shta vishe, toliko
su emotivni da pesme Stounsa umeju da ih rasplachu. :D

Setitju se ja josh.. :D
 
5. Rekoh negde da Vage imaju nepisano pravilo - da moraju, ma koliko bile verne, odane, predane ili vec srecne i ispunjene, u jednom periodu zivota da imaju duplu vezu, dve aktivne osobe u svom zivotu, posebno kad su u braku ili dugoj vezi.. I kad se brane od toga, ono dodje, ako iskreno hoce da priznaju... Doduse, meni su htele...
Nikako se ne bih slozila. Zamisli duplu vagu sa venerom u biku, ta se budi i zaspiva s njegovim/njenim imenom na ustima.
Znam dve duple vage koje bi oborile ovo pravilo -mnogo je generalizovano.
6. Pisala sam vec da su osobe koje imaju Ribu u znaku ili Ribu u podznaku, nekad i jakog Neptuna na ASC u globalu "opsednute" cipelama i da najvise imaju cipela, sto se ne odnosi na aktivnog jakog Neptuna u drugim znacima..mislim da se to ovde ina forumu pokazuje na temi o Neptunu,drugi povlace ono iz znaka gde im je Neptun..
:-) :-) Nemam ni asc ni sunce u ribama, ali mi je neptun naglasen. Cipele su mi stvarno fetis, vazno je imati ih za sve prilike, vazno je da su originalne i da ....nekako pise moje ime na njima.
jer sigurno ima jos stvari koje se ponavljaju, a koje nigde ne mozemo da procitamo...Mene to zivo interesuje!!!
Ukljucujem se u igru nepisanih pravila:
1. pluton na asc-u -osoba MORA bar jednom da padne u zivotu da bi se uzdigla kao fenix, nije vazno da li statusno ili psiho-fizicki, pad je neminovan ali i uzdizanje nove i jace osobe (nema istih gresaka, rusenje starih stavova...)
2. ako na natalnom mdp sunca i meseca osoba ima natalni saturn, prosto ima da pati ko' patka u ljubavi, bez obzira na ceo ostatak
3. ako na mdp sunca i meseca imamo veneru u slucaju zenskog horoskopa ta osoba najcesce materijalno ili statusno profitira kroz ljubav/veze
4. bez obzira sto ljudi teze glorifikaciji odredjenih sinastrija (lepih za gledati), ako zena ima napet natal, mogu oni da vrve od trigona u sinastriji, kao i od lepih planetarnih postavki, ali nece da moze to jer se ona nece naci u tome.
5. stelijumi u devici (i bez vladara asc-a i sunca) toliko jako oboje osobu da se te pedantne osobine daju videti kroz sve ostalo
 
Nikako se ne bih slozila. Zamisli duplu vagu sa venerom u biku, ta se budi i zaspiva s njegovim/njenim imenom na ustima.
Znam dve duple vage koje bi oborile ovo pravilo -mnogo je generalizovano.

Onaj ko je Vaga u znaku mislim da ne moze nikako da ima Veneru u Biku, ovog trena ne znam tacno da navedem ali Venera ima orbis u kojim moze da bude udaljena od Sunca u necijem natalu, ne drzi me za rec da je to najvise 38, 48 ili nesto tako stepeni udaljenost, ali ima u knizi koja nije kod mene... Mozda neko drugi zna ovde taj podatak...
Drugo, mislim da sam napomenula da je to nestosto sam godinama vidjala u horoskopima ljudi kojima sam radila, nisam bila te srece da nadjem zrelu vagu, pogotovo jos neku koja bi bila dupla ( a njih tek sto imam oko sebe:-D:-D), da nije imala dvostruku vezu sa nekim muskarcima, bilo dok se zabavljala bilo dok je bila udata( posebno tada!). Ovo se odnosilo i na muske i na zenske Vage, sto je zanimljivije. Ja sam samostalno nazvala to nepisanim pravilima jer slucajnosti ne postoje...Zato i trazim i zivo me interesuju tudja iskustva, ono sto ne pise u knjigama..
 
Jel mogu ja ?
:)
Evo ja nisam imala dvostruku vezu...:) Nemam stomak za to. Desi se da se zaljubim dok sam u vezi ( ako se i to racuna) ali tada automatski raskidam...i tek onda mogu biti u semi sa onim tj nekim drugim.
Znaci ne racunam moja izmotavanja..lep ovaj, lep onaj....sala la....Mislim bas ono sedenje na dve stolice, ako sam te dobro razumela ?
 
Jel mogu ja ?
:)
Evo ja nisam imala dvostruku vezu...:) Nemam stomak za to. Desi se da se zaljubim dok sam u vezi ( ako se i to racuna) ali tada automatski raskidam...i tek onda mogu biti u semi sa onim tj nekim drugim.
Znaci ne racunam moja izmotavanja..lep ovaj, lep onaj....sala la....Mislim bas ono sedenje na dve stolice, ako sam te dobro razumela ?

Da, draga, upravo tako..No nisam naglasila da su zaista stremljenja, potrebe i htenja nekih Vaga bila takva da to ne zele da im se desi tako, ali da je to nesto bilo bukvalno kao jace od njih. Ma koliko htele verne da ostanu u nekom momentu nije to moglo ( bilo da su imale jednu ili 101 "prevaru" ). I jos, nisu to u pitanju Vage od 20-tak godina, one su tek na pocetku svog zivota i imaju sansu u zrelijim godinama za takvo iskustvo,ako to natal potencira, mada su neke to "pravilo" odradile kroz veze pre braka, vecina je ipak bila onih koje su u braku, posle braka, izmedju dva braka i sl. Niko mi nije od njih ostavio utisak da su htele tako nesto, ono-da nemaju potrebu da budu verne, naprotiv, bas su se neke bunile i protiv sebe jer nijedan Vaga nije, bez obzira za sve za to da se seta tamo-amo, neke to prihvate kao soluciju odrzanja braka u kojem nimalo nisu srecne jer ne mogu da se odluce za razvod ili slicno, ali ih je nesto "nateralo" na to...

Ti..jesi Vaga Vaga koja ovog trena iskace iz mnogih opisa klasicne Vage i to samo jedne,a kamoli dve, i za tebe znamo sto ne reagujes kao vecina..Dovoljan je samo Venera konjukcija Pluton i Uran i Mars u prvom polju da budes jako osobena i netipicna..Zato ja i volim natalne horoskope, direktne, jasne, gde je sta i kako, ali ovo sto sam izjavila da sam se sa tim sretala znaci da je sve to bilo kroz necije natale..meni skrenulo paznju..
 
ma kakva pravila vip... moj bivshi muz je rodjen u znaku vage i veruj mi da sam ostala sa njim ne bih mogla da zamislim da bilo kad bude u nekoj vezi...

Pravila pod znacima navoda, rekoh da je to ono sa cime sam se sretala za sve ove godine rada i pitanje je, da si ostala da li bi bio sa nekim u vezi pored tebe, a takodje i da li je u zivotu dalje imao prilike da napravi tako nesto, nevezano za tebe, to ne znamo.. Pricam iskustva o onome sto znam, sto je proslo kroz moje ruke i zato mi trebaju vasa iskustva, je li ko primetio jos nesto...
 
No, stoji i to da je pitanje da li je bio ranije u izazovnoj situaciji ili ce mozda doci u takvu situaciju- sto uopste ne negira da covek zbog drugih planeta moze da opstane u svom stanju vernosti.

ama, ja pishem o nechemu drugom, o nemanju interesovanja pre svega, a zatim nekom stavu ili shto ti kazesh reshenosti... mislim da sa tim planete nemaju nikakve veze, verujem da je u pitanju vernosti bitna ljubav (kada se radi o mushkoj vernosti) i poshtovanje...
 

Back
Top