Igra očiju

Tamigo

Aktivan član
Poruka
1.657
Znate one igre očiju, kada vam se neko svidi negde pa i ta druga osoba uzvraća pogled. I uglavnom često srećete tu osobu i uvek se dešava samo to, ta igra očima koja nas tera na golicavi osećaj u stomaku i da zamišljamo neke divne trenutke sa tom osobom, ali da se ne desi ništa više jer to jednostavno može da uništi taj divan osećaj ili možda čak da nas ostavi razočarane.

Meni se to dešavalo i jednostavno ne želim da se to završi, uživam u tom osećaju. A vi?
 
prva asocijacija na temu
je ova pesma

pogled ispod obrva

bila je noc i strasna
guzva oko mene
i kroz dim cigareta
imala sam osjecaj
da me neko gleda
da sam necija meta

on je sjedio u sebe siguran
i u svoje mjesto
takav pogled ispod obrva
ne vidim cesto

iz znatizelje sam zastala
pamet se odmah
s glavom rastala
kao da je nikad nisam ni imala
kao brak sto ne valja
i vise ne znam sta je bilo
ni ko je svirao
bez naloga za pretres
vec me je dirao

od tada luda sam za njim
pogledom vucijim
od tada vise nikoga ne vidim
pa nit sebe

al' odbolovat cu te ja
s casom tuge u rukama
i sa drustvom koje i ne poznajem
odbolovat cu te ja
znas kako cvrsto na nogama
ali nikad pogled ispod obrva

vise ga nisam nikad vidjela
a kamoli cesto
al' kao aureol u onom bircu
svijetli ono mjesto
s kog me je on nisanio
pogledom lako, sigurno
nisanio, jos lakse ranio

od tada luda sam za njim
pogledom vucijim
od tada vise nikoga ne vidim
 
samo da obrišem đozluke
Smiley-IPB-380.gif
 
Znate one igre očiju, kada vam se neko svidi negde pa i ta druga osoba uzvraća pogled. I uglavnom često srećete tu osobu i uvek se dešava samo to, ta igra očima koja nas tera na golicavi osećaj u stomaku i da zamišljamo neke divne trenutke sa tom osobom, ali da se ne desi ništa više jer to jednostavno može da uništi taj divan osećaj ili možda čak da nas ostavi razočarane.

Meni se to dešavalo i jednostavno ne želim da se to završi, uživam u tom osećaju. A vi?

:wink:
 
Volim tvoje oci
sto ko sunce sjaje,
volim tvoj pogled
koji mi svakog trena
sve vise snage daje.
Volim kad me grlis,
volim kada cujem tvoj glas,
volim kad je ljubav tu
i kad ima nas.
 
Znate ono, na poslu, fakultetu i drugim mestima, samo se pogledate i usledi mali jedva vidljivi smesak, jer naravno niko drugi ne treba to da primeti. Meni je to diiiiiiiiivno
 
Da li neko ovih dana ima priliku da dozivi ovo? Ja sam to cesto radila sa jednom osobom, medjutim ja sam morala igrom prilika da odem i sad mi mnogo to nedostaje.

me too.
to je bila magija,nikada nicega nije bilo,ali pogledi su sve govorili...
ja nisam morala da odem,o zasto sam??,da dokazem sebi da sam jaka??sada se kajem...
Nedostaje mi njegov vatren pogled,oci u kojima zive moji snovi...
 
volim biti nedodirljiva....... te igrice su ako zabavne...... volim uzvratiti pogled nekom finom momku i dovoljno je da se samo gledamo citavu noc i da mi na kraju spontano pridje i uzme samo broj to je zanimljivo!!!!!!!!!! zar ne?
 
Ima ona divna ruska pesma o očima, kada kaže, oći ćornie, oći strasnie i prekrasnie, KAK LJUBLJU JA VAS, KAK BAJUS JA VAS, kako vas volim i kako vas se bojim ( oči crne, oči strasne i prekrasne). :D
 

Back
Top