Tumačenje IP adrese unutar pricaonice Krstarice, par pitanja.
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Tumačenje IP adrese unutar pricaonice Krstarice, par pitanja.

Početnik
    Učlanjen
    08.12.2007.
    Reputaciona moć
    0

Question Tumačenje IP adrese unutar pricaonice Krstarice, par pitanja.

Pozdrav svima,
    pre neko veče sam upoznao devojku preko chata u Pričaonici ovde na Krstarici, razmenili smo mailove, i prebacili komunikaciju na taj nivo.
    Ona je trenutno u jednoj zemlji u Aziji, (tako bar kaže) i da vas ne gušim detaljima, sve je super, samo što ja sumnjam da je ona tamo, jer je vremenska razlika 6 sati, a ona je uvek budna u vreme kad bi trebalo da spava i obrnuto (nesanica ne može da bude razlog 5 noći zaredom), a imam i još neke razloge zašto sumnjam.
    Ja sam ukucao opciju /seennick + njen nick u toku tog prvog chata u Pričaonici i dobio sledeće

gost@3F56CFBF.431EACB7.35A90C92.IP

A većini drugih, čisto radi poredjenja, uglavnom stoji nešto ovog tipa

gost@razna slova i cifre.dialup.sezampro.yu / ili neki drugi provajder umesto sezama

Ako se neko razume, a verujem da takvih ima na sajtu, MOLIM VAS da mi pomognete i rastumatiče šta znače ove brojke i slova iz prvog primera, tačnije da li mogu da ukažu na zemlju iz koje se kucka.

Hvala unapred

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Re: Tumačenje IP adrese unutar pricaonice Krstarice, par pitanja.

ma nema od toga nista nemoj se uvalciti u tu adresu to je samo maska ip adrese WAN-a.
    posto krstarica maskira adrese svojih gostiju kako se nebi znale, gost moze da tu masku skine komandom
    //mode $me -x time gost skida masku i mozes da vidis WAN adresu koja je danas u mnogim slucajevima dinamicka (menja se)
    kad vidis tu adresu odes na IP Locator koji nije bas recizan al drzavu i tu nesto moze da potrefi
    al da se neljutis nas koliko ima likova sto lozi masu kao ja sad neka riba iz neznam odakle bla bla....

Početnik Sarrah (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Tumačenje IP adrese unutar pricaonice Krstarice, par pitanja.

Citat Original postavio Nemkec_SM Pogledaj poruku
    ma nema od toga nista nemoj se uvalciti u tu adresu to je samo maska ip adrese WAN-a.
    posto krstarica maskira adrese svojih gostiju kako se nebi znale, gost moze da tu masku skine komandom
    //mode $me -x time gost skida masku i mozes da vidis WAN adresu koja je danas u mnogim slucajevima dinamicka (menja se)
    kad vidis tu adresu odes na IP Locator koji nije bas recizan al drzavu i tu nesto moze da potrefi
    al da se neljutis nas koliko ima likova sto lozi masu kao ja sad neka riba iz neznam odakle bla bla....
    Da li se ip tj wan adressa menja kod koriscena adsla?hvala

Slične teme

1. Pomoc oko pricaonice!!!
    Autor Nik_Ola u forumu Softver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 29.12.2007., 16:36
  2. Zasto je ceo SBB u Pozarevcu banovan sa Pricaonice Krstarice ???
    Autor OdBoJkAsPO u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.01.2006., 11:26

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •