BELE LISTE -nepozeljnih srba-

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neznam dali je vama poznato ali nacuo sam nesto o postojanju nekih "Belih lista" nepozeljnih Srba! Dali znate nesto o tome?

"Непожељних Срба" ??? Не, ни случајно. Исувише нас је мало остало да би смели да се међусобно уништавамо. Можда "непожељних грађана Србије" које смо ми као одувек демократски настројен народ примили широм отворених руку - а они нам раде о глави - то ДА! И треба - тако би урадила свака држава на свету.8-)8-)8-) Све шпијунчине, све оне који овде живе и уживају све могуће благодети а стално пљују - ногом у дупе, и аус!
 
da e-mito ali za "Izdaju" u svim zemljama se zna presuda!
I te da kazemo "demok" zemlje takodje to praktikuju

Па ако се битанга црногорска генерал Перишић провук'о и није попио заслужени метак - чему уништавати оне друге мање битне. Само би их протерао из земље, ништа друго...8-) Зашто да прљамо руке са гов*има......8-)
 
"Непожељних Срба" ??? Не, ни случајно. Исувише нас је мало остало да би смели да се међусобно уништавамо. Можда "непожељних грађана Србије" које смо ми као одувек демократски настројен народ примили широм отворених руку - а они нам раде о глави - то ДА! И треба - тако би урадила свака држава на свету.8-)8-)8-) Све шпијунчине, све оне који овде живе и уживају све могуће благодети а стално пљују - ногом у дупе, и аус!
"sve moguce blagodeti"...
Zar ti mislis da su svi srbi zadovoljni za svojim zivotom,poslom itd. ,dok ostali gradjani nisu?
Normalna stvar u jednoj normalnoj drzavi je da sindikati strajkuju,radnici da traze vece plate i ostalo,a to naravno ne znaci da ne vole svoju zemlju i da ih treba -nogom u dupe,kako ti kazes
 
"sve moguce blagodeti"...
Zar ti mislis da su svi srbi zadovoljni za svojim zivotom,poslom itd. ,dok ostali gradjani nisu?
Normalna stvar u jednoj normalnoj drzavi je da sindikati strajkuju,radnici da traze vece plate i ostalo,a to naravno ne znaci da ne vole svoju zemlju i da ih treba -nogom u dupe,kako ti kazes

Nije on to ni rekao,bar ne za njih.Procitaj bolje,bice ti jasno o kome se radi.
 
"Непожељних Срба" ??? Не, ни случајно. Исувише нас је мало остало да би смели да се међусобно уништавамо. Можда "непожељних грађана Србије" које смо ми као одувек демократски настројен народ примили широм отворених руку - а они нам раде о глави - то ДА! И треба - тако би урадила свака држава на свету.8-)8-)8-) Све шпијунчине, све оне који овде живе и уживају све могуће благодети а стално пљују - ногом у дупе, и аус!

pa to "aus" sigurno je i te kako potrebno Srbiji, ali mislim da u tome kasni bar 20 godina.Nazalost , to "aus" narod je obrnuto shvatio pa je iz Srbije 90-tih godina proterano 200 000 obrazovanih, civiliziranih, patriota (u pravom smislu reci) a na njihova mesta su dosli ....oni koji su ih isterali........znate vec KOJI.
 
"Непожељних Срба" ??? Не, ни случајно. Исувише нас је мало остало да би смели да се међусобно уништавамо. Можда "непожељних грађана Србије" које смо ми као одувек демократски настројен народ примили широм отворених руку - а они нам раде о глави - то ДА! И треба - тако би урадила свака држава на свету.8-)8-)8-) Све шпијунчине, све оне који овде живе и уживају све могуће благодети а стално пљују - ногом у дупе, и аус!

ahahaha:lol::lol::lol:
pogotovo ti...moš mislit...još sam sebi tepa OMG:roll:
 
"Непожељних Срба" ??? Не, ни случајно. Исувише нас је мало остало да би смели да се међусобно уништавамо. Можда "непожељних грађана Србије" које смо ми као одувек демократски настројен народ примили широм отворених руку - а они нам раде о глави - то ДА! И треба - тако би урадила свака држава на свету.8-)8-)8-) Све шпијунчине, све оне који овде живе и уживају све могуће благодети а стално пљују - ногом у дупе, и аус!

ooooooooooo siroti čoveče. a tu GLAVNU ULOGU "EGZEKUTORA" da povere TEBI. a "ZA DAN BEZBEDNOSTI AKO TE SE SETE... AKO NE... TO JE BILA TVOJA "DUŽNOST":lol::lol::lol::lol:
jel se slažeš:?:
 
Koje gluposti.Doručkuj još jednom.


e sad si me "dotuko" iskustvom
**********************************************************************************************************************

Sa budalama se ne isplati svađati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dotuku iskustvom!

***********************************************************************************************************************
 
e sad si me "dotuko" iskustvom
**********************************************************************************************************************

Sa budalama se ne isplati svađati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dotuku iskustvom!

***********************************************************************************************************************
Dotukla te mama,davno bilo!:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top