da li sam drugarica?!

  • Začetnik teme drugarica?
  • Datum pokretanja
D

drugarica?

Gost
Ima jedan decko iz susednog odeljenja,koji je solidno dobar.
Nedavno sam se zainteresovala za njega,a i moje 2 drugarice.Ali one su jos davno.Jednoj se on svidja vec 2-3 godine,oni su komsije,a drugoj mozda godinu dana.I sad meni,dve do tri nedelje.
Ali,navodno u mom razredu postoji,ako mozes tako da ga zoves,neki zakon,da NE SMES da se smuvas sa drugaricinom simpatijom,bivsim deckom.Ok je da ne smes sa bivsim,ali zar nije bolji zakon,KO GA PRVI SMUVA NJEN JE? :lol:
Moja druga drugarica ide sa njim u odeljnje i kao,oni su ne obavezno pricali i on je rekao da zna da se one dve prze na njega,ali da nesto sumlja na mene zbog porukica,osmeha :D ...a na pitanje sa kojom bi bio da moze da bira,odgovorio je da sa njih dve ne bi,a samnom mozda.Njih dve nisu imale decka,glupo mi je da sad ja ovako pricam :? :( ,ali treba mi savet,i ne izgledaju nesto dobro. :?
Sta ja sad trebam da radim? :?: Ukljucite i to da kako god da se odlucim,za tri meseca,one mi se nece na ulici javiti,jer ce upisati druge skole.
Da li da se smuvam sanjim i budem drugarica za ogovaranje ili da se smesim,patim,a da mi se kasnije ne jave?
Kako biste se vi odlucili?
 
Sve zavisi koliko ti je stalo do drugarica. Ako mislis da su ti one prijateljice, da u svakom momentu mozes da se oslonos na njih, kako ce uvijek biti pored tebe, ...onda nemoj to da radis! Nije on jedini sladak decko, raskinuces sa njim posle nekog vremena a sta... izgubila si zbog toga osobe koje su ti znacile u zivotu i onda si sama. Ipak ako su ti one samo drugarice, zezate sem, izlazite (ja pravim podjelu na prijatelje- za koje sam uvijek tu i koji su za mene uvijek tu, i drugove/ce- sa kojima mi je super u nekim trenutcima, zezamo se i tako to), zezate se onda nije problem da budes sa tim deckom. Samo nadji granicu i vezu izmedju tvojih drugarica i tebe, i uzivaj. Srecno!
 
Na ogovaranja ne obracaj paznju.
Ako su ti to strava drugarice, zaj. tog decka.
Ako te bas briga za drugarice (vidjaces ih samo jos 3 meseca), onda navali na njega.
Ali zapamti, ako budete zajedno, uvek ce ti pred tim drugaricama biti neprijatno kad pricas o njemu + ako su one neke zlice, rizikujes da namerno pocnu da ga muvaju iza tvojih ledja (mada, uvek postoji hiljadu drugih devojaka oko njega koje mogu da ga muvaju dok ste zajedno, tako da ovo poslednje i nije toliko vazno, osim sto je grozno kad tvoja drugarica muva tvog decka)
 
nije da su mi lose,ali nisu isto tako ni dobre...Ono otprilike,izlazimo,prepisujemo domaci,razgovaramo o tipovima...ali neke moje drugarice su se smuvale sa simpatijama drugih mojih drugarica i ceo razred ih je ogovarao...ne zelim da i meni to rade.
 
samsung:
nije da su mi lose,ali nisu isto tako ni dobre...Ono otprilike,izlazimo,prepisujemo domaci,razgovaramo o tipovima...ali neke moje drugarice su se smuvale sa simpatijama drugih mojih drugarica i ceo razred ih je ogovarao...ne zelim da i meni to rade.
Nije fora ako si znala da im se svidja.
A i zar je taj vredan da se vas hiljadu okupi i da mu se smesi i muva ga.Lepo ti njega otkaci i nadji nekog slobodnog... :wink:
 
Posto kazes da ti [/b]NISU najbolje drugarice,najbolje je da se smuvas sa njim!!!Bas te bole uvo!!!!Da su ti one bas,bas drugarice,onda to nije OK.Imam i ja trenutno slican problem!!!!
 

Back
Top