Hazari sude Srbiji

Дефинитивно верујем да Хазари суде Србији.

Пре два дана је објављено на вестима Крстарице ДА ЈЕ ЈЕДИНО АЛБАНИЈА ШТИТИЛА И СКРИВАЛА ЧИВУТЕ ЗА ВРЕМЕ КРАЉЕВИНЕ АЛБАНИЈЕ ПРЕМА ТВРДЊАМА ИЗРАЕЛА, али као што знате на пдф вести Крстарице не постоји архива а и у току дана нестају многе вести - тако да ако истог тренутка не ископираш вест - више не можеш да је нађеш.
 
Tekst sam procitao u stampi pre nego sto je okacen na forum.Jadno je da postoje ljudi koji mogu da pisu ovakvo djubre,ali sta ocekivati od velikosrpskih g0vnara.

Мислим да не би требало да обраћате пажњу на ову АСИ-јевску будалу.Наиме скоро су ме бановали са форума Револуционарне левице где се окупња 90% анархистичкoг шљама - http://www.revleft.com/index.php?showforum=92.

Obavezno procitajte ovu diskusiju!!! :arrow: [url]http://www.revleft.com/index.php?showtopic=73677

Видећете и сами како сам их раскринкао...:lol:


А ево и теме о мени!!! :arrow:

http://www.revleft.com/index.php?showtopic=74062

Ти људи баш мисле да све знају :arrow: одсуство памети разума...:mrgreen:
 
Banovan si zato sto si prostacki,bednik,reakcionar i sovinista kome nije mesto medju progresivnim ljudima i revolucionarima.Evo ovde mozes da s3res do mile volje jer ovde postuju kojekakvi gibanicari,nacionalisti,fasisti..Sa njima ti je i mesto(izvinjavam se ljudima koji ovde postuju a ne pripadaju pomenutoj kategoriji).Evo sada zoves u pomoc "cetnike" sa krstarice i kukas kao p1ckica neka,stvarno si jadnik,pravi nkpj-ovac.Partija sljama i milja.
 
Banovan si zato sto si prostacki,bednik,reakcionar i sovinista kome nije mesto medju progresivnim ljudima i revolucionarima.Evo ovde mozes da s3res do mile volje jer ovde postuju kojekakvi gibanicari,nacionalisti,fasisti..Sa njima ti je i mesto(izvinjavam se ljudima koji ovde postuju a ne pripadaju pomenutoj kategoriji).Evo sada zoves u pomoc "cetnike" sa krstarice i kukas kao p1ckica neka,stvarno si jadnik,pravi nkpj-ovac.Partija sljama i milja.

Па ја стварно не знам ко је први кога почео да вређа?! Уосталом видеће људи када прочитају шта сам све тамо писао ''ДРУЖЕ'' Figaro-тако се потписујеш на форуму револуционарне левице...8)
Што се тиче твојих лапрдања о мом про-фашистичком,четничком и националистичком опредељењу,ево изволи питај гибаничаре,четнике,фашисте и капиталисте на форуму шта мисле о мени.:lol:
Ја сам ти већ дао понуду на форуму револуционарне левице да ме упознаш и кажеш ми то све лично.Да видимо да ли ти је такав вукабулар када се видимо очи у очи!

Молим људе да прочитају стр. бр.2 на теми Француска 2007,тамо сам Фигару рекао нешто о ЊЕГОВОМ УСТАШКОМ НАЦИОНАЛИЗМУ! 8-)

ОБРАТИТЕ ДОБРО ПАЖЊУ НА АРГУМЕНТЕ КОЈЕ КОРИСТИ СПОЈЕНЕ СА ВОКАБУЛАРОМ ЛИЈЕПЕ ЊИХОВЕ!
 

Буди пристојан и пређи на другу тему коју сам отворио...:grin:

А што се ове теме тиче не мислим ништа добро о њој.Чак штавише људи знају шта мислим о четницима,монархистима и фашистима.
 
Dve komunjarske budaletine, marsh u gulag!

Дечко у Гулагу су били лопови,убице,политички дисиденти (који су планирали атентате),*****,сецикесе,зеленаши...

Ако си се препознао негде могу да ти резервишем путовање за Русију.Ипак сматрам
да си бар иоле паметан и да ти је допрло до мозга како 70% Руса има позитивно мишљење о Стаљину.
 
Дечко у Гулагу су били лопови,убице,политички дисиденти (који су планирали атентате),*****,сецикесе,зеленаши...

Ако си се препознао негде могу да ти резервишем путовање за Русију.Ипак сматрам
да си бар иоле паметан и да ти је допрло до мозга како 70% Руса има позитивно мишљење о Стаљину.

Ma sta mi naprica! Tu pricu mozes da prodajes nekim klincima koji ne znaju kakav je teror Staljin sprovodio prema ruskom narodu, meni nemoj da lelemudis, znam poprilicno dobro sta su komunisti radili.

Nazalost, ne cudi me podatak da su 70% Rusa glupsoni, a to, delimicno mogu zahvliti tome sto su im komunjare isprale mozak za 70 godina. A da su bili malo pametniji, nayebali bi vam se keve jos u samom zacetku, sasekli bi vas brutalno u korenu, kao najvecu posast u istoriji ljudskog roda, pa bi izbegli 100 miliona direknih i ko zna koliko indireknih zrtava crvene kuge.
 
Ma sta mi naprica! Tu pricu mozes da prodajes nekim klincima koji ne znaju kakav je teror Staljin sprovodio prema ruskom narodu, meni nemoj da lelemudis, znam poprilicno dobro sta su komunisti radili.

Nazalost, ne cudi me podatak da su 70% Rusa glupsoni, a to, delimicno mogu zahvliti tome sto su im komunjare isprale mozak za 70 godina. A da su bili malo pametniji, nayebali bi vam se keve jos u samom zacetku, sasekli bi vas brutalno u korenu, kao najvecu posast u istoriji ljudskog roda, pa bi izbegli 100 miliona direknih i ko zna koliko indireknih zrtava crvene kuge.
ЛОША ТИ ЈЕ ТА ТРАВА КОЈУ КОНЗУМИРАШ!

Имаш на теми коју сам поставио Прави левичари су комунисти а не анархисти тачне податке о томе и немој да трујеш ову тему.Тамо ако имаш нешто да додаш напиши!
 
Дечко у Гулагу су били лопови,убице,политички дисиденти (који су планирали атентате),*****,сецикесе,зеленаши...

Ако си се препознао негде могу да ти резервишем путовање за Русију.Ипак сматрам
да си бар иоле паметан и да ти је допрло до мозга како 70% Руса има позитивно мишљење о Стаљину.


А што лупеташ, бре ???:evil::evil::evil:
 
Дечко у Гулагу су били лопови,убице,политички дисиденти (који су планирали атентате),*****,сецикесе,зеленаши...
:shock: :shock: :shock:

како 70% Руса има позитивно мишљење о Стаљину.
Прво, тачнија је цифра око 40%.

Друго, већ је раније образлагано - зашто је то тако.
 
ЛОША ТИ ЈЕ ТА ТРАВА КОЈУ КОНЗУМИРАШ!

Имаш на теми коју сам поставио Прави левичари су комунисти а не анархисти тачне податке о томе и немој да трујеш ову тему.Тамо ако имаш нешто да додаш напиши!

Ma nemam ja sta sa tobom da polemisem, dovoljno sam pametan i iskusan da znam da sa tobom i tebi slicnima polemika nije svrsishodna. Sa vama treba samo brutalno.
 
Dinosaurusi i Hazari ne postoje - to je sigurno, a za ostalo ne garantujem.

Водећи се твојом логиком, стварно не постоје али су дефинитивно постојали. Сад, диносауриси су се премаскирали у нафту а Хазари у Јевреје. У сваком случају су штетни по здравље и околину.
 
Tekst sam procitao u stampi pre nego sto je okacen na forum.Jadno je da postoje ljudi koji mogu da pisu ovakvo djubre,ali sta ocekivati od velikosrpskih g0vnara.

ustaso, na HR forumu ne idemo , i ne pljujemo po vama, samo mogu konstatovati da si ti jedno veliko velikohrvatsko goovno, placeno i podrzano od strane admina da vredjas srbe na forumu!
 

Пар питања:

1. Колико Јевреји треба да буду луди да се преселе у комшилук са усташама балијама и Шиптарима!?
2. Колико треба да су луди да се преселе на подручје где је нормално да сваких 50 година изгуби бар 25% становништва?
3. Да ли си знао да је београд побратим са Тел Авивом од 1990?
4. Да ли си знао за подршку МОССАД-а Слоби од 1991?
5. ДА ли си знао за приче о учешћу МОССАД-а у "смењивању" Ђинђића?

http://www.janes.com/defence/news/kosovo/jfr990401_02_n.shtml
http://www.croatianhistory.net/etf/isr1.html
http://cryptome.org/mossad-kelly.htm

Čitati, čitati, čitati...
;)
 

Back
Top