Andjeli i demoni

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Zanima me da li je iko od prisutnih ovde imao priliku da procita knjigu od Dana Brauna "Andjeli i demoni" i sta misli o ovom piscu...Podsecam da je on napisao i knjigu " Da Vincijev kod" koju jos nisam procitala ali sam iznenadjena kojom kolicinom podataka ovaj pisac raspolaze i nacinom na koji je dosao do njih...Sve tajne su otkrivene ili se varam?
 
Вараш се...

Човек је само решио да заради парице, подигне прашину и тако.. ко се упецо, упецо се...
 
najobicniji plagijator... nisam citao njegove knjige (sve to sam naucio od Bejdzenta,Linkolna i Lija) ali cu definitivno cim izadje,kupiti njegovu novu knjigu o masonima. tu cu videti od cega je sacinjen,ebes andjele i demone
 
Zanima me da li je iko od prisutnih ovde imao priliku da procita knjigu od Dana Brauna "Andjeli i demoni" i sta misli o ovom piscu...Podsecam da je on napisao i knjigu " Da Vincijev kod" koju jos nisam procitala ali sam iznenadjena kojom kolicinom podataka ovaj pisac raspolaze i nacinom na koji je dosao do njih...Sve tajne su otkrivene ili se varam?

varas se.

rofl rofl rofl (gdje su smajliji kad mi trebaju)

ja najvolem tu "aerodromsku literaturu" - sve sam citala (ne pitajte me zasto/kako - imamo objasnjenje, al me mrzi da se toga prisjecam) ;
Deception Point, Digital Fortress, Da Vincijevo NEsta, Agels And Dempons - i sve je potpuno neinventivno, pokradeno i trecerazredno napisano...izem ti "pisca"
+ svi (bitni) zemski karakteri nose Ferragamo (koliko se sjecam) cipele i zatelebljuju se u neodoljive & al pomalo smusene muske karaktere na veliku zalos autoritativnih ocinskih figura (izuzev onog ludaka u Da Vinciju...) koji su im do tada "gurkali" karijeru/bili oslonac...bla bla bla...

btw otkud ova "tema" u kultnim - mislim, ovo nit je "kultno" nit je "okultno"
jbga "deca crne ruz(n)e" su "ozbiljnija" od ovog...
 
To je samo roman, bestseler, i to ocigledno dobar, ingrigantan, cim se ljudi pitaju - da li je to istina? Istina je da je on romanopisac, ne istoricar, i da su ti romani pisani zbogradi zgrtanja $ i €.
 
Nisam čitala "Anđele i demone", već samo "Da Vinčijev kod". Urađen profesionalno, sa puno intrigantnih podataka; veština jednog pisca sastoji se iz toga da čitaoca zainteresuje i da ga natera na razmišljanje (ako ne i poistovećivanje sa glavnim junacima). Lično mislim da je to bestseler "za jedno leto".
Braun je majstor za zaplet, ali loš kad su u pitanju karakteri - neubedljivi su i površni.
 
Covek pise uverljivo, kao da je 100 posto siguran u to...
Mislim da su to dobri romani... Ali samo romani, price za laku noc...
Licno mi se svidja sto se i u Anjelima i Demonima i Da Vincijevom kodu isti glavni lik...
 
Zanima me da li je iko od prisutnih ovde imao priliku da procita knjigu od Dana Brauna "Andjeli i demoni" i sta misli o ovom piscu...Podsecam da je on napisao i knjigu " Da Vincijev kod" koju jos nisam procitala ali sam iznenadjena kojom kolicinom podataka ovaj pisac raspolaze i nacinom na koji je dosao do njih...Sve tajne su otkrivene ili se varam?

dan brown?! dobar krimi pisac....podaci su diskutabilni. ako hoćeš nešto da saznaš o tome, bolje je da pročitaš knjigu ''nevidljiva borba'' od nikodima agiorita.
 
o nevidljivoj borbi andjela i demona, tj. o onome što je u nama dobro i zlo. knjigu možeš da kupiš u bolje opremljenim crkvenim prodavnicama, a ja sam je kupila last year na sajmu....
 

Back
Top