Pakao Kosara

Jest da ti ne verujem ali reci mi ko danas u ratu kolje voske ili razbojnici.

U ratu kolje vojska.

Vojska u svom naoruzanju(kako koja) po obicaju ima obavezno-pusku i vojnicki noz,i po potrebi pistolj.

Spec jed. imaju sve od navedenih,i svakom vojniku noz slzi za borbu 1 na 1.........e u ovom slucaju,JSO je da ne bi otkrivala polozaj vatrom odradila stvar ovako.

Vojnik moze da ubije bilo cim od ovog ako je napao legalnu metu..........sa druge strane bilo koga da ubijes ako to ne radis legalno jesi razbojnik,i bilo cime.
Samo sto u tom slucaju samo zlocinci ubijaju nozem ako vec mogu necim drugim.
 
Ali otišli smo malo više u istoriju, došli ste na tuđe. Kako to znamo, ako vam nije dobro put pod noge i u Albaniju odakle ste i došli.

Veliku gresku pravis.Mi smo na svome.A vi ste dobrodosli za zivot na kosovu ako vam se svidja a ako vam se ne svidja put pod noge pa pravac za SRBIJU odakle ste dosli a ako vam se ne svidja ni u srbiju onda put pod noge pa pravac na Karpate odakle ste dosli.
 
Chinjenica je da su se tome "nitkovu" kako ti kazhes divili i obilazili njegov grob veliki drzhavnici civilizovanog sveta dok su vashem nitkovu S.Milosevicu sudili za teror i genocid.

Milosevic je bio legalno izabran predsednik,a sudili i osudili nije isto.
Milosevic ije osudjen i tako je i nevin.

Ali problem je sto si ti izostavio jednu vaznju cinjenicu-taj vas nitkov je likvidiran kao terorista:hahaha: kao dokazani terorista.

a sada porediti nekog glibavog selju i milosevica je zalost za tvoj mozak.


A da su ti drzavnici stvarno veliki ne bi dolazili jednom glibavom terorcicu na grob.

usput koji su mu to saucesnici dolazili?
 
U ratu kolje vojska.

Vojska u svom naoruzanju(kako koja) po obicaju ima obavezno-pusku i vojnicki noz,i po potrebi pistolj.

Spec jed. imaju sve od navedenih,i svakom vojniku noz slzi za borbu 1 na 1.........e u ovom slucaju,JSO je da ne bi otkrivala polozaj vatrom odradila stvar ovako.

Vojnik moze da ubije bilo cim od ovog ako je napao legalnu metu..........sa druge strane bilo koga da ubijes ako to ne radis legalno jesi razbojnik,i bilo cime.
Samo sto u tom slucaju samo zlocinci ubijaju nozem ako vec mogu necim drugim.

E hajde mi sada reci gde se dogodio taj dogadjaj ako nisi izmislio.
 
Veliku gresku pravis.Mi smo na svome.A vi ste dobrodosli za zivot na kosovu ako vam se svidja a ako vam se ne svidja put pod noge pa pravac za SRBIJU odakle ste dosli a ako vam se ne svidja ni u srbiju onda put pod noge pa pravac na Karpate odakle ste dosli.

Nismo mi dosli vi ste dosli iz analbananije,i o cemu mi ovde pricamo?

Ti pricas o nekom postenju...xaxaxa.......pa da si mi to rekao u lice sigurno bih te likvidirao u tom trenutku........na sred ulice bilo gde........xaxax

Vi ste dosli sa kavkaza mnogo posle nas tako da nemoj mnogo da spominjes karpate.

i naravno da niste svoj na svome,nego ste na mome.[/B:mrgreen:]:hahaha::hahaha:
 
Milosevic je bio legalno izabran predsednik,a sudili i osudili nije isto.
Milosevic ije osudjen i tako je i nevin.

Ali problem je sto si ti izostavio jednu vaznju cinjenicu-taj vas nitkov je likvidiran kao terorista:hahaha: kao dokazani terorista.
a sada porediti nekog glibavog selju i milosevica je zalost za tvoj mozak.


A da su ti drzavnici stvarno veliki ne bi dolazili jednom glibavom terorcicu na grob.

usput koji su mu to saucesnici dolazili?

Dali ti znas sta je terorista ?
A taj "glibavi seljo" je ***** u mozak vaseg legalno izabranog predsednika i zbog toga sada u srbiji tesko mozes naci choveka koji ce reci:"DA GLASAO SAM ZA NJEGA".
 
Dali ti znas sta je terorista ?
A taj "glibavi seljo" je ***** u mozak vaseg legalno izabranog predsednika i zbog toga sada u srbiji tesko mozes naci choveka koji ce reci:"DA GLASAO SAM ZA NJEGA".

aaaaaaaaaaaaaaxxxaxaxaxaa...............aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaxxxxxxxxxxxxxxxxxxxaaaaaaaaaaaa
:hahaha:

Znam sta je terorista,to je mnogo toga tj. mozes da postanes na par nacina.

U ovom slucaju kada uzmes nelegalno naoruzanje i pocnes da ubijas civile,policajce,da krsis ustav drzave u kojoj zivis,da pucas da sve zivo...........znas li ti koliko je krivicnih dela pocinio taj Kloshari u samom sukobu sa policijom?

Ma daj zveknuli su ga ko pseto odmah i nije se covek sam zabarikadirao,secas li se koliko je prljavih terorista likvidirano.
 
Evo ti recimo jedan podatak i srpskih novina kako su se ti junaci i protiv koga umeli boriti herojski na ostalim tackama u drenici jer ti rece da ih je bilo samo u prekaze.

http://www.yurope.com/nasa-borba/arhiva/Mar98/1403/1403_9.HTM

Šta mi navodiš??? Da je bilo pojedinih zločina???? Pa to znamo svi, ali se "našim" počiniocima zločina sudi, za razliku od "vaših"!!!:rtfm::rtfm::rtfm:

Ja te pitam odakle vadiš te glupe podatke za okruženje Drenice sa 50.000 vojnika???

I daj neku sliku da vidimo kako je topovima i koliko srušena kuća Jašarija?!?

Lupaš, lupaš kao nezdrav....
 
aaaaaaaaaaaaaaxxxaxaxaxaa...............aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaxxxxxxxxxxxxxxxxxxxaaaaaaaaaaaa
:hahaha:

Znam sta je terorista,to je mnogo toga tj. mozes da postanes na par nacina.

U ovom slucaju kada uzmes nelegalno naoruzanje i pocnes da ubijas civile,policajce,da krsis ustav drzave u kojoj zivis,da pucas da sve zivo...........znas li ti koliko je krivicnih dela pocinio taj Kloshari u samom sukobu sa policijom?

Ma daj zveknuli su ga ko pseto odmah i nije se covek sam zabarikadirao,secas li se koliko je prljavih terorista likvidirano.

A znas li sta je gerila i gde si chuo da gerila trazhi dozvolu za rad od Okupatora.
Da,da sada mozhes da mu kazhes pseto jer si besan zato sto vam je .........
 
A znas li sta je gerila i gde si chuo da gerila trazhi dozvolu za rad od Okupatora.
Da,da sada mozhes da mu kazhes pseto jer si besan zato sto vam je .........

Ja besan..........xaxaxa

Kojeg okupatora?
Pa ti teroisti bice da su okupirali kosovo?

Ko je okupirao kosovo kakvi crni okupatori,ovde se radi o legalnoj policiji na legalno SVOJOJ teritoriji............

I sta da ja sa tobom pricam,kada ti kazes da je srbija okupator..xaxa

Izgleda da ti ne znas sta znaci rec okupator:mrgreen:

Jel vidis ovo su teroristicke izjave sto ih ti dajes..........ali vama siptarima treba utuviti u glavu zakone koje je svet prihvatio jer ste vi obicni mentoli koje treba kao i uvek isprasiti po dupetu i nista vise..........
 
Ja besan..........xaxaxa

Kojeg okupatora?
Pa ti teroisti bice da su okupirali kosovo?

Ko je okupirao kosovo kakvi crni okupatori,ovde se radi o legalnoj policiji na legalno SVOJOJ teritoriji............

I sta da ja sa tobom pricam,kada ti kazes da je srbija okupator..xaxa

Izgleda da ti ne znas sta znaci rec okupator:mrgreen:

Jel vidis ovo su teroristicke izjave sto ih ti dajes..........ali vama siptarima treba utuviti u glavu zakone koje je svet prihvatio jer ste vi obicni mentoli koje treba kao i uvek isprasiti po dupetu i nista vise..........

Pa evo da ti objasnim ali prosto pa mozhda razumes.Na jednoj strani stanovnici kosova koji su u svojim kucama a na drugoj strani ljudi koji napustaju svoje kuce i dolaze autobusima da ratuju u mestima za koja mozda nikad nisu chuli.Ali dolaze jer znaju da su superiorniji sa naoruzhanjem i dozvoljava im se da kradu i pljachkaju i odatle odnose veliki plen.
Kad su se srbi posle"pobede"povlachili sa Kosova prvo je ishla vojska,onda shleperi sa natovarenom tehnichkom i ostalom vrednom robom a najzadnji narod sa traktorima sa natovarenim jorganima.
 
Poslednja izmena:
Da bi neko imao status gerilca prvo mora da postoji pretpostavka zauzete (okupirane) teritorije. A pošto su Kosovo i metohija neotuđivi deo Srbije nikad niste mogli da budete gerilci već samo teroristi
 
Pa evo da ti objasnim ali prosto pa mozhda razumes.Na jednoj strani stanovnici kosova koji su u svojim kucama a na drugoj strani ljudi koji napustaju svoje kuce i dolaze autobusima da ratuju u mestima za koja mozda nikad nisu chuli.Ali dolaze jer znaju da su superiorniji sa naoruzhanjem i dozvoljava im se da kradu i pljachkaju i odatle odnose veliki plen.

Da pljackaju nisu imali sta i tu necemo da se lazemo.........ko ce najvecu gologuziju na svetu da pljacka.

A to gde i kada dolazi autobusima,veze nema bitno je da li je ta teritorija u sastavu drzave iz koje su policajci i nista drugo.


A to da nije cula,cula je jer svaki srbin zna svako mesto na kosovu jos od osnovne i zato nemoj da lupas ko siptrar.

trece-pa cak i da je ta teritorija zakonski od drzave koja salje vojsku,aj ti dokazi da je ta drzava nekada oteta od siptara.

Bice da je,da su ti teroristi dosli na TUDJU teritoriju ili njihovi ocevi iz analbananije i da pokusavaju drugom da otmu i nista vise.

A to nisu bili stanovnici kosova nego teroristi i ti teroristi su ubijali druge ljude,civile i decu itd.

Nemam ja sta da razumem,ja razumem jedino da je kosovo oduvek bilo srpsko i da je srbija bila bitku na kosovu-KADA SIPTARI KAO NACIJA NISU POSTOJALIIII:mrgreen:
 
Da bi neko imao status gerilca prvo mora da postoji pretpostavka zauzete (okupirane) teritorije. A pošto su Kosovo i metohija neotuđivi deo Srbije nikad niste mogli da budete gerilci već samo teroristi

Pa zar nije dovoljan argument da je kosovo okupirano od srbije samo chinjenica da je ono samo vojnom silom drzhano u njenom sastavu a nikada voljom tog naroda.
 
Pa zar nije dovoljan argument da je kosovo okupirano od srbije samo chinjenica da je ono samo vojnom silom drzhano u njenom sastavu a nikada voljom tog naroda.

A sta nekoga briga koja je volja naroda?
Nije argument,argument bi bio da je kosovo bilo u sastavu albanije ili nezavisno a da ga je srbija oduzela od njih.

Narod nema svoju volju nego svoju kucu,posao,decu a ako mu se ne svidja ta teritorija moze da se seli..........gde hoce ne mora na kavkaz moze bilo gde.
 
Ne samo da je on bio heroj nego cela njegova porodica.A da je srbija teroristichka drzhava govori i ta chinjenica da nisu stedeli ni zhene ni decu.

:banovati::banovati:
Ne nego su oni teroristi,a srbija nije teroristicka zato sto nije napala druge zemlje.

Teroristicka je Analbananija,i to zvanicno proglasena od strane USA,i drzava koja je ugrozila teritorijalni suverenitet srbije.
 
Poslednja izmena:
A znas li sta je gerila i gde si chuo da gerila trazhi dozvolu za rad od Okupatora.
Da,da sada mozhes da mu kazhes pseto jer si besan zato sto vam je .........

Jedno je tvoje prepucavanje sa svojim neistomišljenicima, ali konstantno nazivati Srpsku vojsku i pliciju okupatorima na KiM, a dokazane teroriste herojima i gerilcima, je sasvim sigurno povod za BAN!!!

Ja bi stvarno volim razmenu različitih mišljena i sučeljavanje stavova, ali ovo sa tobom nema smisla... Mislim da si zreo da na neko vreme batališ ovaj forum i da nas poštediš svog neprijatnog društva...

:banovati:
 
Nemaš ti pojma, ali sada živi sa uranijumskom municijom i ostalim otpadom što ti je prijateljski zapad sejao po Kosovu i metohiji.

Ja mislim da kod tebe toga ima vise.Ali meni vise prija to nego chizma srpskog vjnika na kosovu i nije mi zhao da se ozrachujem uranijum samo da ne gledam srpsku vojsku i policiju na kosovu.Samo ne znam sta si ti dobio za uzvrat sto se i ti ozrachujes tim uranijumom.
 

Back
Top