Istraživanje

boogie wogie

Ističe se
Poruka
2.357
od 100 muškaraca kojima nepoznata, privlačna žena priđe sa pitanjem "Da li bi hteo da vodimo ljubav?" 99 bezuslovno pristane.

Od 100 žena, kojima priđe privlačan, nepoznat muškarac sa istim pitanjem, njih 99 se izjasni negativno..

kako vam se čini ovo?
 
A za hebanje treba hrabrost? Ne, samo dignuti tuki, muskarcima je dovoljno da riba prodje neke njihove elementarne fizicke kriterijume i svaka moze da prodje. Naravno mora i ona da hoce.
 
Има један виц...
Трче две коке око кошињца, а петао јури за њима...
Каже једна - ја више не могу, нек' буде шта бити мора.
Каже друга - ја ћу још један круг да не помисли да сам лака риба...
 
ne,nego kad vama neka devojka predlozi tako nesto,razmisljate onim dole:razz:...a mi zene,koristimo razum...na nekom predavanju iz psihologije,profesor nam rece da je mozak zena za 11% razvijeniji nego kod vas muskaraca,narocito onaj deo koji razmislja o sexu:wink:...zato nam se i pogledi,kad je sex sa nepoznatom osobom u pitanju,znatno mimoilaze8-)
 
od 100 muškaraca kojima nepoznata, privlačna žena priđe sa pitanjem "Da li bi hteo da vodimo ljubav?" 99 bezuslovno pristane.

Od 100 žena, kojima priđe privlačan, nepoznat muškarac sa istim pitanjem, njih 99 se izjasni negativno..

kako vam se čini ovo?

na kom podruchju je izvrshena statistika...ne bih rekla da je u Rumuniji?:lol::lol:
 
Има један виц...
Трче две коке око кошињца, а петао јури за њима...
Каже једна - ја више не могу, нек' буде шта бити мора.
Каже друга - ја ћу још један круг да не помисли да сам лака риба...

znam ovaj vic:razz:...bio mi omiljeni jedno vreme:wink:
 
od 100 muškaraca kojima nepoznata, privlačna žena priđe sa pitanjem "Da li bi hteo da vodimo ljubav?" 99 bezuslovno pristane.

Od 100 žena, kojima priđe privlačan, nepoznat muškarac sa istim pitanjem, njih 99 se izjasni negativno..

kako vam se čini ovo?

vidis ja poznajem sasvim drugu pricu - i to mi je muskarac (koji je glavni lik u toj prici) pricao... celo vece je posmatrao jednu devojku u kaficu - bila je ostvarenje njegovih snova - kad mu je pre polazka prisla, gurnula broj telefona i rekla, da ce da ga saceka kod nje u stanu on je ostao bez reci... nazvao ju je tek za 10 dana (?!), rekla mu je "zao mi je mali ali zakasnio si svemirski sex" 8)

i do dan danas mu nije jasno gde je zeznuo stvar?! :lol:
 
e sad kad počnu sa "ja nikad..i .ja uvek." ili "ja znam jednu ženu.." odgovorima..

pustite sada to. Niste sada vi predmet istraživanja.
Istraživanje je bilo i prošlo.

Ovde je pitanje zašto muškarci slobodnije ulaze u seksulane odnose sa nepoznatima nego žene.

Da li zato što su penetrativni i što je lakše gurnuti nego primiti,
Da li zato što su tako vaspitani
Da li zbog nečeg trećeg, četvrtog..
 

Back
Top