Divac baš hoće u političare?!

BettyBlue

Aktivan član
Poruka
1.482
Nešto sedim pa prebiram misli... Izgleda da se Divac uopšte ne šali kada kaže da će se kandidovati za predsednika. Ne sada, ali vidim... ozbiljno se priprema... Kako? Pa dovoljno je izvući zajedničku "crvenu nit" svim političarima, a to je lažuckaju i kraduckaju na svojim počecima, a onda kreće gradacija, pozitivna po njihov džep i položaj, a negativna za narod. Dakle, Divac je nešto ozbiljno nameračio čim se petlja u biznis, SI&SI Group, vlasnik-nije vlasnik, mnogo mi nešto podržava Koštunjavog, ovi iz Agencije dva puta odbijali da ga upišu, a onda ga najedamput, sa promenom direktora, ipak upisali... Kupuje firmu koja vredi milione za par stotina hiljada... Nekako, ne liči mi na Đorđevića da bi se tužakao sa takvom gromadom od slave kao što je Divac da stvarno nije ozbiljno ugrožen. Zaključujem, počeo je da muva, znači hoće u političare. Hoće u političare, znači kandidovaće se za predsednika. Zašto lepo ne ostade sportska gromada i košarkaški Bog, e to mi nije jasno.
 
Опет ЦРНОГОРСКА ПОСЛА - ма може он да проба, али нема ништа од тога. ОВОГ ПУТА БИЋЕ ЗА ПРЕДСЕДНИКА СРБИЈЕ ИЗАБРАН СРБИН ИЗ СРБИЈЕ!
Доста је више било зезања!
 
Poštujem košarkaške uspehe i status. Poštujem i humanitarno zalaganje. Samo, za moj ukus i nije baš neka košarkaška gromada.

Pa i da jeste bio, sad se bas nepotrebno kompromituje. Ocito ima podrsku tadicevaca i to zloupotrebljava uz maksimalnu pomoc svojih ekonomsko-finansijskih mentora. Koliko cujem on je isplatio Vojinu samo 5 odsto od iznosa koji je bio dogovoren da bi bio suvlasnik 30 odsto u preduzecu VODAVODA i, valjda GORKI LIST. A nije slucajno da se obrusio bas na SI&SI , jer Vojin nije nikada pripadao ni jednoj politickoj stranki i Divac je dobro procenio da mu se u slucaju ove "sitne kupovine" nece desiti fijasko kao prilikom pokusaja da postane vlasnik "Knjaz Milosa" i "Vecernjih novosti", jer Vojin nema politicka ledja. Do sada su se Divcu i njegovim namerama suprotstavljali kostunjavi i sprecavali tu kupoprodajnu ujdurmu. A stvarno, kad pogledas, gde god je usao, umesto da poentira tricom, on pravi licnu za licnom. Ovo mu je treca! Valjda ce da ga provali narod...
 
Опет ЦРНОГОРСКА ПОСЛА - ма може он да проба, али нема ништа од тога. ОВОГ ПУТА БИЋЕ ЗА ПРЕДСЕДНИКА СРБИЈЕ ИЗАБРАН СРБИН ИЗ СРБИЈЕ!
Доста је више било зезања!

Covek je iz Prijepolja, koje je do sada bilo u Srbiji, ako ga nisu premestili u CG. Kao drugo sta te boli racku odakle je predsednik Srbije sve dok je srbin ?
 
Ubio me Bog ako ja prvi ne bih glasao za njega! Da imam srbijansko pravo glasa, to jeste :D! Kad svaka crkotina može godinama izdrkavati sa premijerske i predsedničke stolice mogao bi i Divac koji bi se možda baš potrudio kakvog dobra da napravi u zemlji.
Kraj bisera kao Velja, Vučić, Dačić, Koštunica, Tadić ja bih uvek birao Divca. Ako ništa drago bi mi bilo videti legendu na TV-u.
 
Ubio me Bog ako ja prvi ne bih glasao za njega! Da imam srbijansko pravo glasa, to jeste :D! Kad svaka crkotina može godinama izdrkavati sa premijerske i predsedničke stolice mogao bi i Divac koji bi se možda baš potrudio kakvog dobra da napravi u zemlji.
Kraj bisera kao Velja, Vučić, Dačić, Koštunica, Tadić ja bih uvek birao Divca. Ako ništa drago bi mi bilo videti legendu na TV-u.
Zato i gresimo, sto za vodju biramo sportiste koji su od malena mastali da budu malko i predsednici, bankare, alatnicare ili vec... politicar treba da je skolovan za politicara i vodja za vodju, a ne za vodu pa makar ona bila i vodavoda :lol:
 

Back
Top