USTAJEMO RANO ZA POSAO

GroficaR

Zainteresovan član
Poruka
166
Ja moram da ustanem u 5,30, za posao. Radim od 8,00. Moram da se istusiram, obrijem, popijem moju Ness kaficu, vidim sta cu da obucem za posao..Od pola 6 to traje do pola 7...7. Onda, izadjermna ulicu,nekad kasnim... /7,30/ uzmem auto, i krenem...nije daleko, ali, mesta za parking...nema...muvam se, muvam, parkiram i u 8, 15 eventualno 25, ja ulazim u Kancelariju...Svi vec stigli...ajde Kafica..pa za dalje , videcemo..Sad. kad bolje razmislim...ne znam ni kada ustajem, ni kada krecem, ni kada stizem...ako stignem.:confused:
A, ima jedna dobra:" Ako ne znas gde ides, budi siguran da ces tamo stici,....":sad::sad::sad:
 
Ja ne ustajem rano,imam poslic koji ne iziskuje rano ustajanje!Sama sebi organizujem vreme i mogu da radim od dvanaest,od tri ili od pet!
Zaradim onoliko koliko se potrudim,ali koliko god...meni je dovoljno!
Sretna sam,zadovoljna i imam vremena za sve...i da se naspavam i da se druzim i da potrosim to sto zaradim:D
 
Kako se budite...

M,eni jako tesko pada da ustanem za skolu...Prvo mi zvoni linija u pola 6,pa telefon u 15 do 6,pa tata u 5:55 doalzi podize roletnu i otvara prozor,i ja nekako ustanem...

a vikendom probudim se oko 12 ako ne zilazim,oko 5 ako izlazim,budim se popijem dve solje ens kafe,sa 10 cigara,budim se dva sata bukvalno...
 
Idi brate ti si 91 a pusish...

Ja se nekad tesko budim nekad ne.Kada idem u skolu budim se u 06:35 pa lezim jedno 10-15 minuta u krewetu.Pa tek onda ustanem,hodam malo ukriwo (zato sto sam pospana),desi se da se nekada sudarim sa stolicom...i tako se ja budim...

A kada je wikend fuuu....spawam do 07:30-10 sati.Nawiknem se da se rano budim.
 
Namestim na tel 2 alarma. Prvi mi zvoni u 4.30, pa kad se probudim, odusevim se sto imam jos 2,5 sata za spavanje. Drugi je u 7, a do pola 8 nekako se dignem iz kreveta. Onda tusiranje pa sve ostalo.

Btw, nisam nocna ptica, skoro uvek rano lezem.
 
Meni je pre bilo tesko rano ustati.Postajala sam veoma.....Agresivna Secam se jednom da mi je zvonio sat,nekoliko puta i ja ga uzela i bacila uza zid pa se sat razbio i baterije ispale..A ja legla da spavam nisam ni skontala sta sam uradila...A sad sam kao vampir,budim se ravno u 6
 
haaa kakvo budjenje ... :)
ja menjam smene , pa kada sam prva zvoni mi 3 alarma , prvi i ne cujem :) prvi je u 06:45 drugi u 06:55 a u 7:15 mi je zadnji alarm , ali obicno ustanem izmedju drugog i treceg pa mi zvoni dok sam u kupatilu :) i tako se na tenane oblacim i u 20 do 8 krecem u skolu ....... znaci to vazi kada sam prva smena , a kada sam druga ustajem na isti nacin - tri alarma prvi ne cujem a ustajanje bude oko 9:00 ..... toliko od mene
 
Za prvu smenu ustajem u 6:40 onda 5 minuta sedim na krevetu i u 6:50 se spremam sedam na biciklu i u skolu,inace biciklom idem cele godine i u Decembru!!A lezem oko 23:30 a nedeljom spavam do 12-13 h a subotom sam uvek na praksi od 9 ujutru do 15 popodne!
 

Back
Top