STIPSE..........

Ови твоји педери и шит-итер(они који једу говна) су се "отворили" онда пошто су просули тоне бомби са уранијумом и направили штету ПРЕКО 100 МИЛИЈАРДИ
ДОЛАРА - па сада дебилима као што си ти "шиљу" донације... да би за Џ покупили сва рудна и друга природна богатства........

Ma jeste to.......sve si ti u pravu.......:D

Nego.....ima li neka kinta od rusa i kineza???:confused:
 
I, zaboravila si, oni koji nam udeljuju milostinju, placaju Kosovo.
NIsam znala da je tako jeftino, a ni da su dzepovi "demokrata" toliko duboki, nikad ih napuniti.
Kaze neko vece nesrecni mali Djelic- "Dobijamo milijardu dolara, ali, to nece ici za plate i penzije..........."
Naravno da nece, mora on i kompanija da uvecaju imetak za jos koje milionce, a i Kosovo ulazi u tu cenu.
Jad i beda "demokratskih" kurtizana:roll:
Sitne duše.
Šta on i slični znaju, osim da novcem, i to nelegalno stečenim, leče komplekse.:roll:
 
Mala ispravka - kinolog je stručnjak za pse, stručnjak za Kinu je sinolog, a onaj koji voli Kinu je sinofil.

Eto ja samo toliko, a Vi sada nastavite slobodno dalje.

Ахахахааа...... браво краутеербокс, па овај ИДИ МИ ГА ДУДЛАЈ МИ ГА је непревазиђени ментол........."кинолог"..........
 
Ови твоји педери и шит-итер(они који једу говна) су се "отворили" онда пошто су просули тоне бомби са уранијумом и направили штету ПРЕКО 100 МИЛИЈАРДИ
ДОЛАРА - па сада дебилима као што си ти "шиљу" донације... да би за Џ покупили сва рудна и друга природна богатства........

Ček', kako sad? Ah...

Они који су убијали, рушили и палили 1999. дужни су барем део штеште да надокнаде...

I opet ne valja?
 
[[Darko_91]] :
na koga miliis?

Joj Darko...
p025.gif
 
[[Darko_91]] :
na koga miliis?

На алијансу од 18 земаља који су се удружили против мале Србијице и извршили на њу ЗЛОЧИН АГАРЕСИЈЕ - ЗАМИСЛИ КОЛИКО СМО У ЊИХОВИМ ПРАЗНИМ ГЛАВУЏАМА МОЋНА СИЛА КАДА ЈЕ БИЛО ПОТРЕБНО ДА ТАКО ПОСТУПЕ.
 
На алијансу од 18 земаља који су се удружили против мале Србијице и извршили на њу ЗЛОЧИН АГАРЕСИЈЕ - ЗАМИСЛИ КОЛИКО СМО У ЊИХОВИМ ПРАЗНИМ ГЛАВУЏАМА МОЋНА СИЛА КАДА ЈЕ БИЛО ПОТРЕБНО ДА ТАКО ПОСТУПЕ.


IMA LI NEKA KINTA, BREEEEE !!!!!!!!!:shock:

:D:D:D
 
Ček', kako sad? Ah...



I opet ne valja?

Хајде Лало не зезај, бар се ти разумеш у РАЧУН. Каква је то донација од 1 милилјарде исцепкане на 5 година - АКО ТИ ПРЕ ТОГА НАПРАВИМ ШТЕТУ ОД 100 МИЛИЈАРДИ (а овде уопште није урачуната штета од побијених људи и штета начињена санкцијама)...
 
Pa šta bi ti, da dođu sa šleperima keša i idu od kuće do kuće i svakoj Srbendi da metnu stotinak tisuća u džep?

Ја сам само хтео да оне болиде који се радују и тапшу ручицама НА "ДОНАЦИЈЕ" ОПОМЕНЕМ ДА КОД ЗАПАДЊАКА НЕМА ПОМОЋИ - НЕГО ДАМ ТИ 1 ДОЛАР ДА БИХ ИЗМУЗАО 5 ДОЛАРА.

п.с. Чега се паметан стиди - тиме се луд поноси.
 

Back
Top