Azem Vlasi u emisiji Upitnik na Rts-u

Pa sta ako propagira...meni je samo pomalo dosadan...kod njih svi razmisljaju kao jedan,nemaju ni jednog"Cedu"...
dali uopste treba da tiskutujemo o Kosovu,,,i da slusamo...pitanja sta ce vama kosovo?Kosovo odavno nije dio Srbije.....Dali nam je potrebna diskusija te vrste.......Zasto kostantno pristajemo na ustupke.....I dali ce vec jednom nas stav oko Kosova biti Kosovo je Srbija i......................E onda nam nebi trebao neki Azem Vlasi na drzavnoj televiziji da nam on objasni kako je kosovo izgubljeno.
 
Na drzavnoj televiziji sadasnji savjetnik premijera Kosova propagira nezavisnost......vase misljenje?
Nije dao ni jedan argument ''za'' nezavisnost.
Sve vreme je drobio o tome kako i zašto bi Šiposi živeli u sastavu Srbije kad su oni na Kosovu u većini i kad ne žele ( možete misliti, oni NE ŽELE) da žive u Srbiji. Pokušao da izokrene istoriju, da je lažira.
Na izbore im je izašlo oko 40% od navedene cifre, i to na izbore koji im kao obezbedjuju nezavisnost- dakle manipulišu ciframa o tome koliko ih je na Kosovu I Metohiji.
Simić je naveo mnogo argumenata protiv otcepljenja...danas na vestima o tome kako su Amerikanci rekli da stavljaju svoje trupe na raspolaganje ako na Kosovu dodje do nemira....Grizlov rekao kako SB mora da poništi jednostrano proglašenje nezavisnosti , jer se na taj način krši medjunarodno pravo...i tako...sve se svelo na svadju Rusa i Amera.

Simić me po hiljaditi put oduševio.
 
[QUOTE=andrijana.1;5510541]Ne sa Kosova vec iz Srbije.


Aha,izvini, ja mislio da je to isto:lol::lol:
Pa mislim da ih je bilo, a cisto sumnjam da nase TV nisu zainteresovane za goste iz Srbije. Stvar je samo da li oni zele doci. Jer ako dodjes onda moras i odogvarati na neka "neprijatna" pitanja i tako.... a novinari znaju biti bas onako....
[/QUOTE]
Srbija i Kosovo i jeste isto(nego moram nekako da ti objasnim sta sam htjela da te pitam)
 

Aha,izvini, ja mislio da je to isto:lol::lol:
Pa mislim da ih je bilo, a cisto sumnjam da nase TV nisu zainteresovane za goste iz Srbije. Stvar je samo da li oni zele doci. Jer ako dodjes onda moras i odogvarati na neka "neprijatna" pitanja i tako.... a novinari znaju biti bas onako....
Očigledno nisi gledao emisiju...pa Azem nije rekao ni jednu pametnu večeras- NULA argumenata.
 
Nije dao ni jedan argument ''za'' nezavisnost.
Sve vreme je drobio o tome kako i zašto bi Šiposi živeli u sastavu Srbije kad su oni na Kosovu u većini i kad ne žele ( možete misliti, oni NE ŽELE) da žive u Srbiji. Pokušao da izokrene istoriju, da je lažira.
Na izbore im je izašlo oko 40% od navedene cifre, i to na izbore koji im kao obezbedjuju nezavisnost- dakle manipulišu ciframa o tome koliko ih je na Kosovu I Metohiji.
Simić je naveo mnogo argumenata protiv otcepljenja...danas na vestima o tome kako su Amerikanci rekli da stavljaju svoje trupe na raspolaganje ako na Kosovu dodje do nemira....Grizlov rekao kako SB mora da poništi jednostrano proglašenje nezavisnosti , jer se na taj način krši medjunarodno pravo...i tako...sve se svelo na svadju Rusa i Amera.

Simić me po hiljaditi put oduševio.

kako ce da da argument kada nijedan argument nije na njihovoj strani.
 

Back
Top