ЧАНАК И ЧАНКОЛИСЦИ ОПЕТ ДИВЉАЈУ!

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Polomljena tabla DSS-a 4. decembar 2007. | 14:40 | Izvor: Beta Novi Sad -- Na prostorijama OO DSS-a u Petrovaradinu tokom vikenda polomljena tabla sa imenom stranke, a ukradene su stranačka i zastava Srbije.

DSS je saopštio da su nepoznati počinioci skinuli i polomili tablu sa stranačkim obeležjima, dok su obe zastave ukrali, a koplja na kojima su se nalazile polomili.

"Pretpostavljamo da počinioce treba tražiti među političkim snagama kojima smeta dosledna državotvorna politika DSS-a, kao i naglo podizanje rejtinga i omasovljenje DSS-a u Petrovaradinu i Novom Sadu", navodi se u saopštenju.
 
Polomljena tabla DSS-a 4. decembar 2007. | 14:40 | Izvor: Beta Novi Sad -- Na prostorijama OO DSS-a u Petrovaradinu tokom vikenda polomljena tabla sa imenom stranke, a ukradene su stranačka i zastava Srbije.

DSS je saopštio da su nepoznati počinioci skinuli i polomili tablu sa stranačkim obeležjima, dok su obe zastave ukrali, a koplja na kojima su se nalazile polomili.

"Pretpostavljamo da počinioce treba tražiti među političkim snagama kojima smeta dosledna državotvorna politika DSS-a, kao i naglo podizanje rejtinga i omasovljenje DSS-a u Petrovaradinu i Novom Sadu", navodi se u saopštenju.

ovo treba znati......8-)
 
tako je Mito copavi Canak se dosunjao do table i onim svim stapom je otkinuo ,a onda je skakucuci na onoj zdravoj nozi odjezdio u mrak .

Па такву дебилну "акцију" би једино могао да осмисли и оствари пропали пијани ћопави музикант са завршеним антисрпским курсом у САД - нико други. Уосталом,
то му не би било први пут, ма да може да му буде последњи.:evil:
 
Ne zna se ko bi mogao da smisli tu akciju "sve popularniji DSS" ima u Novom Sadu manje od 10% podrske te bi stoga znacilo da ih ne voli 90% gradjana Novog Sada te moze biti bilo ko od njih .

Да знаш да би мЛого вол'о да МУП Новог Сада пронађе и објави починиоце који ће свакако "пропевати"......8-)
 
uuuuu, šta će DSS u Novom Sadu sa tolikom popularnošću:grin::grin:
imaju više funkcionera nego članova
ovde je bila i ostala kombi stranka, kad su bili izbori Koštunica-Milošević nije ih bilo 20 sve sa bakterijama u stranačkim prostorijama
A isao je Rada Marinkov po kucama pre 10 godina da skuplja glasove "od vrata do vrata " al se nije bas primilo :mrgreen:
 
Па такву дебилну "акцију" би једино могао да осмисли и оствари пропали пијани ћопави музикант са завршеним антисрпским курсом у САД - нико други. Уосталом,
то му не би било први пут, ма да може да му буде последњи.:evil:

**********************************************************************************************************
ћопави
ма да може да му буде последњи
*********************************************************************************************************:
baš "pobožno" pa još u vreme posta
obzirom da ove gadosti izlaze iz usta jednog LICEMERA I FARISEJA nije baš neko čudo
:oops::oops::oops::oops::oops:
 
**********************************************************************************************************
ћопави
ма да може да му буде последњи
*********************************************************************************************************:
baš "pobožno" pa još u vreme posta
obzirom da ove gadosti izlaze iz usta jednog LICEMERA I FARISEJA nije baš neko čudo
:oops::oops::oops::oops::oops:


Алергична одавно си показала да немаш одређени ниво за разумевање неких ствари,
зато боље је да ћутиш...........
 
A naslov - pravo na Čanka...

Ovo je.... Šta je ovo Eremita?

То је моја ПРЕТПОСТАВКА - јер у Војводини постоји само један идиЈот
који би тако нешто учинио.


п.с. Сети се да је тако и таблу РТС-а ломио
пијани кафански музикант.
 
**********************************************************************************************************
ћопави
ма да може да му буде последњи
*********************************************************************************************************:
baš "pobožno" pa još u vreme posta
obzirom da ove gadosti izlaze iz usta jednog LICEMERA I FARISEJA nije baš neko čudo
:oops::oops::oops::oops::oops:

Секташице ЛДП-овска удувана - шта ти уопште знаш о ПОБОЖНОСТИ??? :evil:
Очигледно верујеш да бити верник значи бити снисходљиви идиот. Али то није тако. Постоје војинствујушчи и торжествујушчи верници. Ја припадам овим првим.Пре свега треба да знаш да је дужност сваког верника борба против рогатог (који је у овом случају запосео твоју изгубљену душу из које изливаш гомилу гадости). Боље посети неког егзорцисту.
 
sta je sad pa ovo :confused:
ustase nisu ni osumnjicene...;)
nesto cudno se to zbiva u drzavi danskoj :-D

Pa sta ti citas cijelo vrijeme na ovom forumu?
Jasno je da je taj Chanak ustasa, jevrej i ungaroaustriski diverzant :lol:

Vjerovatno jos po nesto, al mrsko mi nabrajat'.

Ja mislim da ga treba crvavi labud odudit kad prvi put bude dolazio na godisnji...
 
Секташице ЛДП-овска удувана - шта ти уопште знаш о ПОБОЖНОСТИ??? :evil:
Очигледно верујеш да бити верник значи бити снисходљиви идиот. Али то није тако. Постоје војинствујушчи и торжествујушчи верници. Ја припадам овим првим.Пре свега треба да знаш да је дужност сваког верника борба против рогатог (који је у овом случају запосео твоју изгубљену душу из које изливаш гомилу гадости). Боље посети неког егзорцисту.

Ma pravi vehabija, 1/1. Svi u dzihad za oslobodjenje :-P
 
Е још када би знао значење речи које тако сумануто и без размишљања исписујеш то би било добро. Али, на жалост, не знаш! :roll::roll::roll:

Znam da sam amater za takvog religioznog experta kao sto si ti, al' zar nije dzihad borba protiv rogatog u sebi i oko sebe?
Mislim, prihvatam da mi je znanje na ovom polju krhko, al spreman sam da budem poducen...
 

Back
Top