Najveći kasapi u fudbalu?

vinniejones5.jpg

E da,njega zaboravih,covjek koji je dobio najbrzi zuti karton u istoriji fudbala a u svojoj kolekciji ima nekoliko polomljenih nogu,ruku i noseva a takav je i u filmovima.Cak je i na nekoj utakmici u dobrotvorne svrhe uspio nekome da polomi nogu i to cak na dva mjesta.Uhvatio je i Pola Gaskojna za m. uda.
 
Vinnie Jones, Simeone, Ilija Najdoski, Bajro Župić, Thomas Gravesen, Roy Kean, Mateja Kežman, Harald Schumacher ...

Direktan prenos fudbalskog pokušaja ubistva!!!

Npr. ovako je to nekad, čak i bez dosuđenog prekršaja odrađivao majstor Toni Schumacher:shock::


1982. godine, na otvorenoj sceni SP-a u Španiji!!!:shock:
Čini mi se da su tad nesretnom Batistonu, naravno kad se probudio, saopštili da mu vise 3-4 rebra preko pluća!!!:shock: Ladno gledajte putanju lopte i pravac Tonijevog kretanja!!!:shock:
I sad još neko da pomene da se tada igrao ljepši i čistiji fudbal!!!:evil:8-)
 
uf i u Crnoj Gori ima koljaca,ne zna im se broj.U najacim Evropskim ligama majstori igraju sa spustenim carapama a kod nas to praktikuju mesari.A kad polome nekog igraca klupski doktori onoga polomjenog jadnika polivaju vodom kao aj mozes ti to nista strasno ako imas slomljena rebra,ako ne ustane ovi sa tribina mu sve po spisku.
 
A sto cesh.Treneri tako uce sve igrace,fino ti kaze,ako loptu ne mosh onda mu slomi kosti.Sadasnji trener mlade reprezentacije Crne Gore Vlaisavljevic je i meni trener bio na kratko,prvo sto mi je reka kad sam trebao da udjem u igru je:"Vidish onu 10-ku,slomi mu noge ako je to potrebno da ga zaustavish".Nije ni cudo sto pucamo od svakog.
 
Vinnie Jones, Simeone, Ilija Najdoski, Bajro Župić, Thomas Gravesen, Roy Kean, Mateja Kežman, Harald Schumacher ...

Direktan prenos fudbalskog pokušaja ubistva!!!

Npr. ovako je to nekad, čak i bez dosuđenog prekršaja odrađivao majstor Toni Schumacher:shock::


1982. godine, na otvorenoj sceni SP-a u Španiji!!!:shock:
Čini mi se da su tad nesretnom Batistonu, naravno kad se probudio, saopštili da mu vise 3-4 rebra preko pluća!!!:shock: Ladno gledajte putanju lopte i pravac Tonijevog kretanja!!!:shock:
I sad još neko da pomene da se tada igrao ljepši i čistiji fudbal!!!:evil:8-)



u j b t ovaj je lud :shock::shock::shock:8):lol::lol:
 
Vinnie Jones, Simeone, Ilija Najdoski, Bajro Župić, Thomas Gravesen, Roy Kean, Mateja Kežman, Harald Schumacher ...

Direktan prenos fudbalskog pokušaja ubistva!!!

Npr. ovako je to nekad, čak i bez dosuđenog prekršaja odrađivao majstor Toni Schumacher:shock::


1982. godine, na otvorenoj sceni SP-a u Španiji!!!:shock:
Čini mi se da su tad nesretnom Batistonu, naravno kad se probudio, saopštili da mu vise 3-4 rebra preko pluća!!!:shock: Ladno gledajte putanju lopte i pravac Tonijevog kretanja!!!:shock:
I sad još neko da pomene da se tada igrao ljepši i čistiji fudbal!!!:evil:8-)
Ja sam bash hteo to da napishem i potrazim klip ako ima.:D
Mislim da Shumaher nije dobio ni zuti karton za taj napad.
A pored svih spomenutih recimo mozda i neopravdano kao kostolomac je bio poznat i Jusuf Hatunic koji je slomio nogiu nekom igrachu Partizana svojevremeno i tako mu zavrshio karijeru.
 

Back
Top